SOS

Najpopularniejsze MĘSKIE FANTAZJE: Czego faceci chcą w łóżku?

Spytałyśmy kilku z nich o ich najskrytsze pragnienia.
Najpopularniejsze MĘSKIE FANTAZJE: Czego faceci chcą w łóżku?
fot. Unsplash
12.08.2018

Każdy z nas ma jakieś fantazje seksualne, bez względu na to czy jesteśmy w stałych związkach, czy nie. Nie ma w tym absolutnie nic złego, o ile partner nie zmusza nas do robienia rzeczy, na które nie mamy ochoty.

Jesteście ciekawe, o czym najczęściej marzą faceci? Spytałyśmy kilku z nich o ich najskrytsze seksualne pragnienia.

„Pojechałam na wakacje do Egiptu. Wróciłam z brzuchem...”

1. Trójkąt

Ten punkt na pewno was nie zaskoczył. Większość mężczyzn marzy bowiem o seksie z dwiema gorącymi kobietami, nawet jeśli otwarcie się do tego nie przyznaje. Kilku facetów wyznało także, że zdarza im się myśleć o zbliżeniu ze swoją żoną i inną kobietą. Starają się jednak odpychać od siebie takie fantazje. 

2. Przyjaciółka czy coś więcej?

Mężczyźni marzą także o gorącym seksie z przyjaciółką. Równocześnie, w przypadku tej fantazji, większość z nich deklaruje, że chodzi im jedynie o jednorazowe zbliżenie z dziewczyną, z którą mają świetny kontakt na co dzień. 

męskie fantazje

Fot. iStock

3. Szefowa

Seksownia szefowa, nieco starsza, bardziej doświadczona, boskie krągłości, uwydatnione w obcisłej, ołówkowej spódnicy - o tym właśnie marzą mężczyźni!

4. Niespodzianka

Wielu facetów przyznaje, że najczęściej fantazjują o spontanicznym seksie w niecodziennej sytuacji. Marzą o tym, aby wizyta u lekarza zakończyła się szybkim numerkiem z pielęgniarką. Pragną też, aby lot samolotem zaowocował zbliżeniem ze stewardessą. Cała magia tkwi według nich w spontaniczności. 

Ludzie robią coś obrzydliwego, by zaoszczędzić na prezerwatywach

5. Sex on the beach

To chyba jedna z najpopularniejszych męskich i damskich fantazji. Seks na plaży w upalną noc z niesamowicie piękną kobietą to coś, o czym marzy naprawdę wielu facetów. 

męskie fantazje

Fot. iStock

6. Seksowna pani profesor

Wielu mężczyzn lubi dominujące i doświadczone kobiety, dlatego często w ich myślach pojawiają się fantazje z seksowną nauczycielką w roli głównej. 

Za miasiąc biorę ślub. Niedawno wrócił mój były i błaga mnie o szansę...

7. Kobieta wamp

Wracając do dominacji - choć na co dzień to mężczyźni chcą być górą, wielu z nich deklaruje, że od czasu do czasu marzy o seksie z prawdziwą kobietą wampem, która ich zdominuje. Już chyba wiesz, dlaczego oni tak bardzo lubią, gdy jesteśmy na górze. 

20-letni milioner szuka dziewczyny. Musiał wykupić reklamę, bo żadna go nie chciała (Aż taki straszny?)
20-letni milioner szuka dziewczyny. Musiał wykupić reklamę, bo żadna go nie chciała (Aż taki straszny?) - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 4.6 / 5
gość (Ocena: 5) 19.09.2018 01:01
To zaproponuj trojkat : 1 pani, 2 panów.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.08.2018 19:49
Mój narzeczony kiedyś przyznał, że też fantazjuje o trójkącie. Ze mną nie ma mowy, wie o tym. Niby to tylko fantazja, też jakieś mam, ale jednak mnie to gryzie..
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 12.08.2018 09:09
dentysta - borowanie - zgorzel - albo wyrywanie A JA ? -"4. Niespodzianka Wielu facetów przyznaje, że najczęściej fantazjują o spontanicznym seksie w niecodziennej sytuacji. Marzą o tym, aby wizyta u lekarza zakończyła się szybkim numerkiem z pielęgniarką. Pragną też, aby lot samolotem zaowocował zbliżeniem ze stewardessą. Cała magia tkwi według nich w spontaniczności. "
odpowiedz

Polecane dla Ciebie