SOS

3 dni w miesiącu, kiedy seks smakuje najlepiej. Wiemy, kiedy warto to robić

Zapisz te daty w kalendarzu, a na pewno nie pożałujesz.
3 dni w miesiącu, kiedy seks smakuje najlepiej. Wiemy, kiedy warto to robić
Fot. iStock
28.07.2018

Na zdrowy rozum wydaje się, że udane życie erotyczne to kwestia odpowiedniego dopasowania partnerów. Jeśli mamy się ku sobie, lubimy te same rzeczy, charakteryzuje nas podobny temperament i wyznawane wartości - zawsze dogadamy się w łóżku. To jednak tylko część prawdy. Liczy się także bliżej niezidentyfikowana chemia, a zdaniem znawców - bezpośredni wpływ na naszą rozkosz może mieć natura.

Zobacz również: W tych dniach i godzinach nie licz na seks. Wtedy nikt nie ma ochoty na igraszki

A konkretnie Księżyc, bo to od jego faz ma zależeć powodzenie igraszek. Jak przekonuje cosmopolitan.de, naturalny satelita ziemi ma bezpośredni wpływ na naszą aktywność seksualną. Nawet jeśli nie zaważaliśmy do tej pory takiej zależności, warto spojrzeć na niebo i zacząć żyć w zgodzie z przyrodą. Im bardziej go widać, tym podobno większa przyjemność.

Sprawdź, jaki termin jest najlepszy. Podajemy konkretne daty, więc jeśli marzysz o wzmocnionych doznaniach - koniecznie zapisz je w swoim kalendarzu. Najbliższa okazja już niedługo.

księżyc

fot. Unsplash

Nów

To faza, kiedy Księżyc znajduje się dokładnie między Słońcem a Ziemią. Z tego powodu nie jest widoczny gołym okiem.

Zdaniem ekspertów, warto wykorzystać ten moment na przejęcie inicjatywy w związku. Opowiedz swojemu partnerowi o swoich największych pragnieniach i postaraj się je zrealizować. To czas, kiedy jest na to największa szansa. Każdy singiel powinien wtedy rozejrzeć się za partnerem. Natura sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości.

Najbliższe terminy: 11 sierpnia, 9 września, 9 października, 7 listopada, 7 grudnia 2018 roku.

Zobacz również: Wiemy, ile razy będziesz się kochała w tym tygodniu

seks

fot. Thinkstock

Pierwsza kwadra

To moment, kiedy Ziemia, Księżyc i Słońce tworzą ze sobą kąt prosty. Z powierzchni naszej planety widoczna jest tylko wschodnia część tarczy Księżyca.

Być może to nie najlepszy czas na nowe doznania seksualne, ale warto poświęcić go na wyjaśnienie ewentualnych wątpliwości. To bardzo dobry termin na szczerą rozmowę o swoich potrzebach i fantazjach, które być może zostaną wkrótce spełnione. Single mają za to szansę na poznanie kogoś, kto ma podobny temperament w sypialni.

Najbliższe terminy: 18 sierpnia, 16 września, 16 października, 15 listopada, 15 grudnia 2018 roku.

księżyc

fot. Unsplash

Pełnia

Księżyc znajduje się wtedy po drugiej stronie Ziemi niż Słońce. W tym czasie jego półkula skierowana w stronę naszej planety osiąga maksymalną widoczność.

Moment szczególny, który od zawsze był też bardzo symboliczny. Okazuje się, że nie bez powodu, bo sprzyja aktywności seksualnej. O bliskość fizyczną wtedy najłatwiej, a na dodatek sprawia ona największą przyjemność. To czas wyjątkowej otwartości pod tym względem. Łatwo o silne doznania i rozkosz, jakiej nie sposób doświadczyć w inne dni.

Najbliższe terminy: 25 września, 24 października, 23 listopada, 22 grudnia 2018 roku.

Zobacz również: PIKANTNA LISTA: 10 najbardziej sprośnych fantazji, które każda kobieta chciałaby zrealizować

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
angela (Ocena: 5) 30.07.2018 15:22
dla mnie najfajniejszy moment na seks to początek okresu. ale żeby było higienicznie - w tamponach beppy :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie