SOS

Właśnie TO każdy facet chce usłyszeć po seksie. 5 zdań, które powinnaś zapamiętać

Bardzo liczą na te słowa, choć wstydzą się do tego przyznać.
Właśnie TO każdy facet chce usłyszeć po seksie. 5 zdań, które powinnaś zapamiętać
Fot. iStock
10.07.2018

Seks to nie tylko gra wstępna i sam akt. Okazuje się, że równie istotne jest to, co dzieje się już po stosunku. Od wszystkich tych elementów zależy ocena całości. Jeśli jeden z nich nie spełnił naszych oczekiwań - upojna noc kończy się rozczarowaniem. Często o tym zapominamy, pozwalając sobie na niewybredne komentarze lub odwrócenie się do partnera plecami.

Zobacz również: Każdy facet chce, żebyś dotknęła go właśnie TAM. 9 stref męskiej rozkoszy

To ogromny błąd. Faceci lubią czuć się docenieni i bardzo istotne jest dla nich to, co usłyszą po zakończeniu igraszek - przekonuje „Daily Star”. Potwierdzają to wyniki badania przeprowadzonego wśród czytelników gazety. Sondaż potwierdził, że słowa naprawdę mają moc. Zdradził też, co konkretnie powinnyśmy wtedy mówić.

Oto 5 zdań, które okazują się najlepszym podsumowaniem fizycznej bliskości. Jedno z nich jest szczególnie zaskakujące.

co mówić po seksie

fot. Thinkstock

Jesteś najlepszym kochankiem

To najlepsze, co może usłyszeć mężczyzna po seksie - wynika z sondażu. Na taką odpowiedź wskazało aż 29 procent ankietowanych. Faceci uwielbiają być doceniani, a życie intymne jest dla nich niezwykle istotne. Wielu z nich ma problem z pewnością siebie - najczęściej kompleksy dotyczą długości członka, umiejętności, kondycji czy nadwagi. Kiedy po wszystkim partner usłyszy od ciebie coś takiego - natychmiast odzyska pewność siebie.

Zróbmy to jeszcze raz

Tę odpowiedź wskazało 22 procent badanych. Dla statystycznego faceta to ogromny komplement, bo oznacza, że świetnie się spisał i ciągle ci mało. Gdyby okazał się fatalnym kochankiem, raczej nie wychodziłabyś z taką propozycją. Warto jednak pamiętać, by nie naciskać na niego, jeśli nie będzie miał ochoty. Mężczyźni potrzebują znacznie więcej czasu od nas, by dojść do siebie i móc kontynuować igraszki.

Zobacz równieżOna zawsze odmawia, kiedy facet chce jej zrobić dobrze ustami. Zdradziła, dlaczego

co mówić po seksie

fot. Thinkstock

Zrobić ci kanapkę?

To zdecydowanie największe zaskoczenie. Co piąty ankietowany (także 22 procent) po seksie najbardziej chciałby usłyszeć tego typu propozycję. Wynika to z dwóch powodów. Po pierwsze - stosunek to dla nich bardzo wyczerpujące doświadczenie, po którym należałoby się wzmocnić. Po drugie - w ten sposób pokażesz mu, że nie jest dla ciebie tylko jednym z wielu kochanków. Taką troskę okazuje się wyłącznie osobom, na których bardzo nam zależy.

Kocham cię

Nieco dziwi, że te słowa znalazły się dopiero na czwartym miejscu, ale i tak 20 procent badanych mężczyzn chce usłyszeć po seksie wyznanie miłości. To dla nich jasny sygnał, że chodzi o coś więcej, niż tylko fizyczną przyjemność. Kochasz się z nim, bo jest dla ciebie wyjątkowy, a nie tylko po to, by rozładować napięcie. To także spory komplement, bo raczej nie rozmawiałabyś z nim o uczuciach, gdyby okazał się kiepski w łóżku. 

co mówić po seksie

fot. Thinkstock

Czy możemy robić to częściej?

Ostatnie miejsce, z wynikiem 7 procent, zajęła propozycja częstszych spotkań w sypialni. Nie brzmi to zbyt romantycznie, ale może świadczyć o tym, że partner spisał się jako kochanek i masz ochotę to powtórzyć. Niektórzy mogą te słowa interpretować jako zachętę do budowania trwałej relacji. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, kiedy nie mieliście co do siebie poważniejszych zamiarów i to miała być tylko jednorazowa przygoda.

Słowa to jednak nie wszystko. Inne badania wykazują, że równie istotne są gesty. Najlepsze, co możesz zrobić po zakończeniu igraszek to pocałować i przytulić partnera. W ten sposób okażesz swoją czułość, która jest zarezerwowana tylko dla wyjątkowych osób.

Odwrócenie się plecami do partnera albo pospieszne wyjście na pewno nie wróży dobrze na przyszłość. I bardzo go zaboli.

Zobacz równieżCo faceci chcą słyszeć w czasie seksu? 12 najbardziej wyczekiwanych zdań

Polecane wideo

Komentarze (12)

Ocena: 4.42 / 5
Ania (Ocena: 5) 02.12.2018 05:36
Uważam że w tych relacjach trzeba się bardzo przykładać być delikatna uważać żeby czar nie prysnął nie można spłoszyć ptaka
odpowiedz
Gość 3333 (Ocena: 5) 28.11.2018 20:44
Śmiać mi się chce z komentarzy. Widać że się nie czyta dokładnie. 🤣
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.11.2018 08:13
No dobra, a jeśli był kie0ski? Niestety 90% facetów ma przerost formy nad treścią, nie wiedzą jak wygląda kobiecy orgazm i łatwo ich oszukać. I przez to popadają w samozachwyt.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.09.2018 17:04
Czy to są rady dla pracownic i bywalczyń nocnych klubów z jednorazowymi sportami intymnymi? Co za łajdactwo, puszczalstwo i brak szacunku dla siebie. Aż obrzydzenie bierze.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 15.07.2018 16:35
Że dobrze było mi z toba
odpowiedz

Polecane dla Ciebie