SOS

TEST: Wybierz 1 z 6 pozycji seksualnych i sprawdź, jak to o Tobie świadczy

Misjonarska, na pieska czy odwrócony jeździec? Seks mówi o Tobie wszystko.
TEST: Wybierz 1 z 6 pozycji seksualnych i sprawdź, jak to o Tobie świadczy
Fot. iStock
04.07.2018

Temperament seksualny nie zawsze idzie w parze z naszym wizerunkiem. Nie brakuje osób bardzo cichych, skromnych i wycofanych, które w sypialni przemieniają się w nieujarzmione bestie. Są też roześmiane i pewne siebie dusze towarzystwa, które w czasie miłosnych igraszek stają się maksymalnie uległe i nie wykazują większej inicjatywy. Zawsze jednak intymność sporo o nas mówi.

Zobacz również: Ujawniono, jak kochają się Polacy. Nie jest dobrze

Jak przekonuje Annabelle Knight, brytyjska „sekspertka” i pisarka, ulubiona pozycja to nigdy nie jest kwestia przypadku. Jeśli uwielbiasz kochać się „na pieska” albo stojąc, to nie tylko dlatego, że tak jest ci najprzyjemniej. Wybór ten najczęściej wynika z twojej osobowości i postawy wobec innych. Na tej podstawie można bardzo dużo wyczytać - przekonuje dailystar.co.uk.

Co konkretnie? Wybierz jedną z 6 najpopularniejszych pozycji seksualnych, która jest ci najbliższa i sprawdź, co to oznacza. Prawdopodobnie dowiesz się o sobie czegoś zupełnie nowego

pozycje seksualne

fot. Thinkstock

Pozycja misjonarska

Jedna z najbardziej tradycyjnych i najpopularniejszych. To od niej wszystko się zaczyna. Choć wielu doświadczonych kochanków uważa ją za zbyt mało ekscytującą - inni nie wyobrażają sobie, by robić to inaczej. Według ekspertki najczęściej wybierają ją osoby, które interesuje trwała, bardzo intymna relacja oparta głównie na uczuciach, a nie fizyczności. Tylko wtedy mamy odwagę kochać się twarzą w twarz. Seks jest ważny, ale miłość najważniejsza.

Pozycja na jeźdźca

To taka, kiedy kobieta dosłownie dosiada partnera i staje się panią sytuacji. Od niej zależy rytm i głębokość penetracji. Najczęściej wybierają ją panie o bardzo dominującym charakterze, które wstydzą się uległości. To one noszą w związku spodnie - decydują niemal o wszystkim i najlepiej czują się w towarzystwie potulnego mężczyzny. Na dodatek są bardzo pewne siebie, a kompleksy dotyczące ciała ich nie dotyczą. Taka kobieta dokładnie wie, czego chce.

Zobacz również: Sylwia zdradza, jak wygląda seks wierzących. „W łóżku słucham księdza, a nie pożądania”

pozycje seksualne

fot. Thinkstock

Pozycja na pieska

Jeśli jesteś fanką seksu w takiej konfiguracji - najwidoczniej potrafisz zaszaleć i w życiu ponad wszystko obawiasz się nudy oraz stagnacji. To pozycja wyłącznie dla odważnych, przez których przemawia zwierzęcy instynkt. Na pewno nie jesteś wycofana i nieśmiała. Igraszki tego typu to domena kobiet, które lubią poczuć się zdominowane, ale znają też własną wartość. Lubisz swoje ciało i masz w sobie coś z ekshibicjonistki. Choć oficjalnie wcale nie musisz tego zdradzać…

Pozycja na łyżeczkę

Trudno nazwać się seksualnym zwierzęciem, które bliskość fizyczną uważa za najważniejszą i nieodłączną część relacji damsko-męskich. Zdecydowanie bardziej zależy ci na romantycznym uczuciu. Swoje oddanie okazujesz nie w sypialni, ale w życiu codziennym. Jesteś ogromną romantyczką i boisz się wszystkiego, co mogłoby zostać uznane za zbyt odważne. Związek postrzegasz jako porozumienie dusz, w którym chodzi przede wszystkim o wzajemną troskę. Fajerwerki są ci niepotrzebne.

pozycje seksualne

fot. Thinkstock

Pozycja na odwróconego jeźdźca

Zabawa zdecydowanie nie dla każdej z nas. Jeśli to w niej czujesz się najlepiej, widocznie nie jesteś tak skromna i grzeczna, jak niektórzy mogliby podejrzewać. Na seks w takiej konfiguracji decydują się kobiety bardzo przebojowe i władcze, choć trudno posądzać je o samolubność. Kiedy jesteś z kimś związana, najpierw troszczysz się o potrzeby partnera, a dopiero później myślisz o sobie. Jest ci przyjemnie tylko wtedy, kiedy on też jest zadowolony. Ale w kaszę nie dasz sobie dmuchać.

Pozycja stojąca

Nikt nie twierdzi, że jesteś zarozumiała i interesuje cię tylko własna przyjemność. Nie chodzi też o to, że seks uważasz za zdecydowanie istotniejszy, niż romantyczne kolacje przy świecach. Prawda jest jednak taka, że lubisz konkrety i do życia intymnego odchodzisz praktycznie. Kiedy pojawia się napięcie - należy je rozładować. Bywasz bardzo impulsywna i nie masz zamiaru zgrywać cierpiętnicy. Lubisz przyjemność i chcesz ją odczuwać. Nie potrzebujesz do tego długich rozmów przy świetle księżyca.

Zobacz również: 12 seks-pozycji dla kobiet, które mają ochotę przeżyć dziś orgazm (18+)

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.07.2018 21:33
A ja mam problem z orgazmami, kiedyś byly cudowne i łatwe do osiągnięcia, a teraz, nawet sama ze sobą, nie potrafie ich osiągnąć :(
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.07.2018 14:41
Moja to na łyżeczkę, i się zgadza ze mną ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.07.2018 15:05
"na pieska...masz w sobie coś z ekshibicjonistki " o kufa
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.07.2018 10:04
Ja lubię na jeźdźca, bo mnie najlepiej stymuluje wtedy i łatwo osiągam orgazm, a nie jestem dominujaca xD
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.07.2018 08:18
Nie wiedziałam, że pozycja, w której czuję największą przyjemność FIZYCZNĄ, cokolwiek mówi o moim charakterze :I
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie