SOS

Ma 27 lat i jeszcze NIGDY tego nie robiła. Wyznała, dlaczego wciąż jest dziewicą

Na razie nic nie wskazuje na to, by miała stracić cnotę...
Ma 27 lat i jeszcze NIGDY tego nie robiła. Wyznała, dlaczego wciąż jest dziewicą
źródło: Instagram (instagram.com/aliceriley13)
19.05.2018

Zwykło się uważać, że współczesne pokolenie jest wyjątkowo rozwiązłe. Do seksu podchodzimy znacznie swobodniej, niż nasi rodzice. O dziadkach nie wspominając. Najnowsze badania wykazały jednak, że to nie do końca prawda. Naukowcy z University College London obliczyli niedawno, że nawet co ósma 26-latka wciąż jest jeszcze dziewicą. Młodzi ludzie tracą cnotę coraz później, bo towarzyszy im strach przed chorobą, ciążą i kompromitacją.

Zobacz również: Policzyli, ile jest dziewic wśród 26-latek. Takiego wyniku nikt się nie spodziewał

O tym odkryciu pisały media na całym świecie, ale komentatorzy nie kryją sceptycyzmu. Wielu z nich twierdzi, że dorosłe cnotki wcale nie istnieją. A jednak - poznajcie jedną z nich. Alice Riley ma 27 lat i wciąż czeka na swój pierwszy raz. Młoda kobieta gościła w brytyjskim programie telewizji śniadaniowej „This Morning”, gdzie opowiedziała o swoich doświadczeniach. A raczej ich braku.

Uśmiechnięta blondynka przekonuje, że ani ona, ani żadna inna kobieta w podobnej sytuacji, nie ma powodu do wstydu. Zdecydowanie bardziej należy jej się szacunek, że ma wysokie wymagania i nie ulega chwilowej pokusie.

Myślę, że zachowanie dziewictwa tak długo wynika z dwóch czynników. To trochę zbieg okoliczności, a trochę wybór. Ja zawsze uważałam, że seks musi coś oznaczać i nie powinien być kwestią przypadku. Chcę zrobić to z odpowiednią osobą. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to popularny pogląd. To nie oznacza, że szukałam kandydata na męża i tylko z nim mogłabym pójść do łóżka. Po prostu nie chciałam, żeby to była znajomość na jedną noc - tłumaczy.

27-latka przekonuje, że dla niej współżycie z mężczyzną nie może być tylko aktem fizycznym. Chodzi przede wszystkim o emocje. I właśnie dlatego wciąż jeszcze tego nie zrobiła. - Zależy mi na tym, żeby połączyło nas coś więcej. Potrzebuję wzajemnego porozumienia dusz. I między innymi dlatego nadal czekam - twierdzi. Choć raz była już całkiem blisko.

Alice jakiś czas temu była przekonana, że spotkała idealnego kandydata. Ostatecznie do niczego jednak nie doszło. Dlaczego?

Zobacz również: Ona zawsze odmawia, kiedy facet chce jej zrobić dobrze ustami. Zdradziła, dlaczego

Brytyjka przyznała, że nie ma szczęścia do facetów, a jej życie miłosne układa się bardzo różnie. Jej najdłuższy do tej pory związek trwał zaledwie 5 tygodni. To wyjątkowo krótki okres. Zwłaszcza, kiedy patrzymy na jej rówieśników tworzących wieloletnie relacje. Wtedy też brała pod uwagę, że to z nim straci dziewictwo.

Był taki moment, kiedy bardzo chciałam pójść z nim do łóżka, ale to po prostu się nie wydarzyło. Zaczęliśmy się zbliżać, on wydawał się bardzo pewny siebie, a w pewnym momencie zmienił się o 180 stopni i klapa - wspomina. Zaznacza również, że jej dziewictwo wcale nie wynika z braku pewności siebie czy zawstydzenia. Jak twierdzi, ma w sobie nawet coś z ekshibicjonistki. W przeciwnym razie pewnie nie opowiadałaby o tym w telewizji.

Alice nie ukrywa swojego braku doświadczenia. Z tego powodu czasami musi się tłumaczyć. Jakiś czas temu pewien chłopak zapytał ją wprost, czy przypadkiem nie jest lesbijką. Ona kategorycznie zaprzecza. Twierdzi, że pociągają ją wyłącznie mężczyźni.

Zobacz również: Jeśli wierzysz chociaż w 1 z tych 25 mitów - lepiej NIGDY nie uprawiaj seksu. To się źle skończy

Największe nieporozumienie dotyczące późnej utraty dziewictwa polega na tym, że takie osoby postrzegane są jako aseksualne. Takie, które nie odczuwają żadnego pociągu i zwyczajnie nie nadają się do łóżka. Jeśli nie kochasz się z kim popadnie, to od razu słyszysz, że coś z tobą nie tak i na pewno jesteś oziębła. Mnie to akurat nie dotyczy - zastrzega 27-latka.

Prowadząca program zapytała ją wprost, czy przypadkiem nie ma zbyt wielkich oczekiwań. Te mogą się skończyć wielkim rozczarowaniem i traumą, kiedy przyjdzie co do czego. Alice uspokaja, że nie oczekuje cudów.

Moi przyjaciele w większości twierdzą, że pierwszy raz wcale nie jest taki fajny, więc nie spodziewam się fajerwerków - przekonuje. Komentujący jej wyznanie internauci przestrzegają przed tym, by z powodu swojej czystości nie czuła się lepsza od innych. Można uprawiać seks i być porządnym człowiekiem albo nigdy tego nie robić i mieć mnóstwo na sumieniu.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie