SOS

Twój ideał faceta zdradza, jaką jesteś kochanką. Wybierz tylko jednego z nich

Wiemy, co tak naprawdę lubisz w łóżku.
Twój ideał faceta zdradza, jaką jesteś kochanką. Wybierz tylko jednego z nich
fot. Unsplash
02.05.2018

Wiele z nas zastanawia się, jak wygląda ideał kobiety. Marzymy o tym, by choć trochę się do niego zbliżyć. To może być jednak trudne, bo ten najprawdopodobniej w ogóle nie istnieje. Wystarczy zastanowić się nad naszym ideałem faceta. Okazuje się, że każdej z nas podoba się ktoś zupełnie inny, a różnych gustów nie da się ze sobą połączyć. Znalezienie wspólnego mianownika jest zwyczajnie niemożliwe.

Zobacz również: Mieszkają ze sobą od 2 lat i NIGDY ze sobą nie spali. Zadziwiający powód

Mamy na to dowód. Sześciu zupełnie różnych pod względem wizualnych mężczyzn. Każdy z nich równie perfekcyjny, ale tylko dla wybranych. Wybierz jednego z nich i przekonaj się, czego tak naprawdę oczekujesz od płci przeciwnej. Tym razem skupiamy się na życiu jak najbardziej intymnym. To jedno wskazanie pokazuje, jaką jesteś kochanką, o czym skrycie marzysz i z jakich igraszek czerpiesz największą przyjemność.

Nie zastanawiaj się zbyt długo i nie analizuj. Wskaż tylko jednego kierując się pierwszym wrażeniem. Efekty tej zabawy mogą Cię bardzo zdziwić…

Który z nich najbardziej Ci się podoba? Wybierz tylko jednego.

1

2

3

4

5

6

A teraz sprawdź, co to oznacza…

Zobacz również: Twoja sylwetka zdradza, co lubisz w łóżku. Na te części ciała patrzą faceci

Ideał faceta a temperament seksualny

fot. Unsplash

Twój wybór:

Facet nr 1

Cicha woda brzegi rwie. Nikt nie podejrzewa cię o nadmiar fantazji w łóżku, ale ty potrafisz zaskakiwać. Także samą siebie. Pod jednym warunkiem - z partnerem musi cię coś łączyć, bo nigdy nie decydujesz się na igraszki z byle kim. Z miłości jesteś w stanie przetestować na własnej skórze całą „Kamasutrę”.

Facet nr 2

Na pierwszy rzut oka przebojowa i nieprzewidywalna, ale w sypialni do bólu spokojna. Nie wykazujesz przesadnej inicjatywy - czekasz na to, co zaproponuje ci partner. Jesteś uległa, ale znasz swoje granice, których nigdy nie przekroczysz. Gdyby to od ciebie zależało, zawsze robiłabyś to po ciemku w pozycji misjonarskiej.

Facet nr 3

Seks traktujesz jako sport i rozrywkę. Nie potrzebujesz głębszych uczuć, by oddać się partnerowi. Wystarczy chwilowy impuls. Często zmieniasz partnerów, bo na razie nie interesuje cię miłość, ale czysta fizyczna przyjemność. Zawsze masz przy sobie jakiś erotyczny gadżet, który podgrzeje atmosferę w łóżku.

Ideał faceta a temperament seksualny

fot. Unsplash

Facet nr 4

Wciąż jesteś dziewicą albo dopiero niedawno straciłaś cnotę. Nie dlatego, że czegoś ci brakuje - po prostu nigdzie ci się nie spieszy. Od życia intymnego zdecydowanie bardziej zależy ci na życiu uczuciowym. Najpierw chcesz się zakochać, a dopiero potem konsumować znajomość. Jeśli już, to tylko ze stałym partnerem i po ciemku.

Facet nr 5

Swoje życie intymne zaczęłaś wyjątkowo wcześnie i czasami masz z tego powodu wyrzuty sumienia. Chciałabyś być jedną z tych, która kocha się wyłącznie z miłości. To jednak nie twój styl. Kiedy facet cię pociąga, wtedy nie spoczniesz, dopóki go nie zdobędziesz. Nie jesteś łatwa, bo nie zrobisz tego z byle kim. Słuchasz tylko pożądania.

Facet nr 6

Od czasu do czasu zdarzy ci się poeksperymentować, ale to raczej wyjątek od reguły. Najchętniej leżałabyś bezwładnie i polegała na fantazji partnera. Ten, jeśli bardzo cię pociąga, jest w stanie namówić cię na naprawdę niegrzeczne zabawy. Oficjalnie nigdy się do tego nie przyznasz, bo zależy ci na opinii cnotki.

Zobacz również: 15 zdrowych granic w związku, które powinna sobie wyznaczyć każda para

Komentarze (8)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 02.05.2018 23:52
U mnie się zgadza xD ładny ten pan nr 1.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 02.05.2018 14:03
Wegetarianizm najwyraźniej uniemożliwia tworzenie logicznych i poprawnym zdań.
odpowiedz
www.FederacjaZielonych.pl (Ocena: 5) 02.05.2018 12:47
Dlaczego mięsożercy chorują nie są genialni jak wegetarianie? Mięso niszczy mózg!stąd kompleksy a lek: wegetarianizm: Jezus, Da Vinci, Einstein, Edison, Platon, Sokrates, Newton, Darwin, Tesla, Kafka, Tołstoj,Wolter, Ghandi, Twain, Rifkin, Pamela Anderson, Joanna Krupa, Briggite Bardot, Kate Winslet, Tina Turner, Kim Basinger, Dustin Hoffman, Bryan Adams, David Duchowny, Moby, Bono ( U 2 ), Leonard Cohen, Bob Dylan, John Cage, Johny Rotten, Beastie Boys, Jarule, Krs-One, Rza, Bruce Lee, Paul McCartney....to mięso utrudnia myślenie powodując miażdżyce i niedotlenienie mózgu, sklerozę, wylewy, stwardnienie rozsiane, Parkinsona, Alzheimera, BSE=gąbczaste zwyrodnienie mózgu = od wołowiny szalonych krów w Anglii zmarło już 300 osób (objawy jak Alzheimer, Parkinsona tez powodują je priony - cząstki mięsa), miażdżyca utrudnia krążenie krwi=niedotlenienie mózgu
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 02.05.2018 10:29
2 i jestem przeciwieństwem tego co jest tam napisane.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.05.2018 08:14
Podoba mi się 3 a pasuje do mnie opis nr 1
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo