SOS

Każdy facet chce, żebyś dotknęła go właśnie TAM. 9 stref męskiej rozkoszy

Zrób to dłonią lub ustami, a uzna Cię za najlepszą kochankę na świecie.
Każdy facet chce, żebyś dotknęła go właśnie TAM. 9 stref męskiej rozkoszy
Fot. iStock
29.04.2018

Kiedy zastanawiamy się nad tym, jak zostać kochanką doskonałą - od razu wyobrażamy sobie bardzo trudne pozycje seksualne, z którymi problem mieliby nawet zawodowi aktorzy filmów dla dorosłych. Myślimy o wymyślnych strojach i najdziwniejszych gadżetach, igraszkach w najbardziej egzotycznych miejscach na świecie i bez żadnych zahamowań. Wydaje nam się, że konieczne są fajerwerki, bo klasycznych igraszek żaden facet nie doceni.

Zobacz również: 20 pikantnych sposobów, aby w Waszej sypialni zrobiło się naprawdę gorąco! (Tylko dla dorosłych)

To spore nieporozumienie - przekonuje portal brytyjskiego wydania „Women`s Health”. W rzeczywistości panowie nie są wcale aż tak skomplikowani. Tajemnica sukcesu nie tkwi w ciągłym eksperymentowaniu. Wystarczy, że wiesz, gdzie on lubi być najbardziej dotykany. Jak twierdzą eksperci magazynu, powinnaś zdawać sobie sprawę z istnienia 9 najbardziej czułych stref erogennych. I w odpowiednim momencie trochę je popieścić. To wszystko.

Mężczyźni tylko wydają się gruboskórni i nieczuli na dotyk. W rzeczywistości każdego z nich jesteśmy w stanie rozłożyć na łopatki stymulując odpowiednie miejsca na jego ciele. Czy na pewno znasz je wszystkie? A jeśli tak, to czy przypadkiem o nich nie zapominasz?

męskie strefy erogenne

fot. Thinkstock

Usta

Najlepszy seks zawsze rozpoczyna się i kończy pocałunkiem. Nie chodzi jednak o delikatne muśnięcie warg, ale bardziej zdecydowane działania. Eksperci sugerują, byś wystawiła język i zakreślała nim kształt jego ust, przesuwając po krawędziach męskich warg. Delikatne przygryzanie też doprowadzi go do szaleństwa.

Uszy

Jeśli kiedykolwiek partner pieścił cię w tym miejscu - sama wiesz najlepiej, jak może to być przyjemne. Szepcz mu do ucha, oblizuj krawędzie, wkładaj je sobie do ust, przygryzaj. Możesz być pewna, że to rozgrzeje go do czerwoności i zastąpi nawet najbardziej skomplikowaną grę wstępną.

Jądra

To jedna z najbardziej czułych stref na mapie męskiego ciała. Zapomnij o szczypaniu i gryzieniu. Tak delikatny narząd wymaga delikatnego traktowania. Spróbuj je masować, lizać, zasysać. Najlepiej wcześniej wkładając je sobie w dłonie. Tylko nie przesadź z intensywnością, bo partner może nie dotrwać do zasadniczej części aktu.

Zobacz również: O takiej grze wstępnej marzy każdy facet. Zrób to, a oszaleje z rozkoszy

męskie strefy erogenne

fot. Thinkstock

Szyja

Delikatne pocałunki natychmiast wywołują falę rozkoszy rozchodzącą się po całym ciele. Najbardziej wrażliwym miejscem jest to, gdzie szyja łączy się z karkiem, czyli dokładnie z boku. Całuj je, oblizuj, zasysaj i delikatnie uciskaj. Najlepiej przy pomocy rozwartych ust. Połączenie wibracji wytwarzanych językiem z ciepłem twojego ciała to tajemnica sukcesu.

Sutki

Niektórym z nas wydaje się, że pieszczenie sutków to przyjemność zarezerwowana tylko dla kobiet. To nie do końca prawda. Wszystkie badania wykazują, że mężczyźni też to lubią. Zacznij od ich ręcznej stymulacji, pieść końcówką języka, by później probować je delikatnie zassać. Najlepiej łącząc to z dotykaniem go w okolicach krocza.

Penis

Teoretycznie nie jest to żadne odkrycie, ale w praktyce różnie sobie z tym radzimy. Zazwyczaj postrzegamy męskie przyrodzenie jako całość. W rzeczywistości poszczególne fragmenty inaczej reagują na dotyk. Intymne zabawy zacznij od uciskania u jego nasady. To zwiększy erekcję i umożliwi dłuższą zabawę.

Zobacz również: 7 niepozornych, codziennych rzeczy, dzięki którym podtrzymacie iskrę w związku

męskie strefy erogenne

fot. Thinkstock

Krocze

Ten niewielki fragment między przyrodzeniem a pośladkami jest szczególnie wrażliwy na dotyk. Niestety - często o nim zapominamy. To błąd. Pieszcząc jego szyję czy uszy warto nacisnąć w tym miejscu, by zwiększyć doznania. Możesz być pewna, że bardzo to doceni.

Pupa

Co do istnienia damskiego punktu G eksperci wciąż się spierają. Nie ulega wątpliwości, że u mężczyzn tę strefę już dawno zlokalizowano. To prostata, która znajduje się wewnątrz odbytu i można stymulować ją palcem. Pamiętaj jednak, że nie każdy facet ma na to ochotę, więc wcześniej zapytaj.

Żołądź

Portal przekonuje, że ten fragment penisa można porównać do damskiej łechtaczki. Jest bardzo silnie unerwiony, a przez to wrażliwy na dotyk. Warto skupić się na tej części bez względu na to, czy sprawiasz mu przyjemność ustami czy dłonią. Tylko uważaj, bo na tym zabawa może się zakończyć.

Komentarze (5)

Ocena: 4.2 / 5
www.FestiwalBialowieski.pl (Ocena: 5) 01.05.2018 19:41
Kobiety, nie męczcie się, wyzwólcie się:) Ciąża to nie choroba zobacz film poród doświadczenie orgazmu! Naturalnie=bez bólu=w kucki kobiety rodziły kilkanaścioro zdrowych dzieci! Rosjanka Fiodorowa Wasilijewa (1707-1782) to rekordzistka porodów doczekała się 69 dzieci, w ciąży była 27 razy, czyli przez około 20 lat a tylko dwójka nie wyszła z okresu niemowlęctwa. Pochodząca ze wsi Szui kobieta ani razu nie urodziła jednego dziecka. 16 razy miała bliźniaki, 7 razy trojaczki i aż 4 razy czworaczki. Rosjanka dożyła 75 lat. Ponoć po jej śmierci Fiodor szybko znalazł nową żonę. Nie ma jednak danych, czy urodziła mu kolejne. Naturalnie=bez bólu=w kucki kobiety rodziły kilkanaścioro dzieci! same bez operacji w szpitalu nie na leżąco= wykorzystując grawitację parcie układu mięśni, od kiedy zaczęto zmuszać je do rodzenia na leżąco zaczęły się problemy. Poród jest bolesny trwa dłużej i jest zagrożeniem dla zdrowia i życia matki i dziecka dziś 95 chce lekarza szpitali leków cesarki itp. patologii a np.cesarka to poważna operacja grozi powikłaniami a pobyt w szpitalach w siedlisku chorób bakterii i zarazków zakażeniem. A w szpitalu wszystko jest zrobione tak aby to lekarz miał wygodniej a nie rodząca kobieta to tak jak by robić kupę leżąc i wypiąć tyłek do góry. Przyrost naturalny był dodatni kobiety rodziły i wychowywały po 10 dzieci a dziś:)? Ale także w Polsce coraz więcej kobiet znowu rodzi naturalnie w kucki (już ok. 25) zamiast np. cesarskiego cięcia
odpowiedz
www.FederacjaZielonych.pl (Ocena: 5) 01.05.2018 19:40
I dlatego wolę wegetarianizm=wzmacnia orga(ni)zm:) Brak sexu jest powodem alkoholizmu:) Sex to nie zabawa=dzieci choroby! Internet rozwinął się dzięki porno:) Zastępuje sex bez chorób i ciąż. A wegetarianie nie zagryzają się jak wilki nie mają trupiego oddechu przy całowaniu:) A wegetarianki lubią nasionka! Ale tylko wegetarian:) Wegetarianki są najsexowniejsze:) Od mięsożernych pasztetów, baleronów wolę melony wegetariańskie:) J.Krupa,P.Anderson,B.Bardot,T.Turner=70 lat wygląda na 30=bez smalcu:) Nie są jak wieloryby/pasztety tylko jak piękne kwiaty/owoce="jesteś tym co jesz".Mięsożercom brakuje wegetariańskich melonów arbuzów i mają kompleks bananka:( chodzi o kuchnię a wam? O anemię z braku witamin z owoców?
odpowiedz
www.warszawa24.info (Ocena: 5) 01.05.2018 19:40
Jeśli nie było orgazmu=był gwałt:(będą skazywać za nieudany seks? dowcip czemu huragany mają imiona kobiet?są ciepłe wilgotne a zabierają dom i auto:)od dziecka bawią się lalkami potem facetami im pozostają autka a do niedawna kobiet nie uczono czytać i nie miały praw wyborczych! To z powodu religijnego zacofania zamiast edukacji sexualnej? gdyby ludzie uprawiali sex tylko by mieć dzieci z tym z kim chcą je mieć wtedy kiedy mogą i chcą je mieć nie byłoby sierot zdrad rozwodów gwałtów prostytucji aborcji zboczeń. czy niedługo w szkołach zamiast religii będą uczyć sexu też na zajęciach praktycznych?i o dzieciach=skutkach sexu?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.04.2018 02:11
Wiedziałam już wcześniej jak działa stymulacja tych miejsc na facetów i nie zapominałam o żadnym z nich, ale nigdy nie dam rady stymulować męskiego odbytu. Ohyda, już wolę być "kiepską kochanką" i nic nie dotykać :D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo