SOS

O takiej grze wstępnej marzy każdy facet. Zrób to, a oszaleje z rozkoszy

9 zabaw, po których będzie błagał o więcej...
O takiej grze wstępnej marzy każdy facet. Zrób to, a oszaleje z rozkoszy
Fot. iStock
27.04.2018

Dla nas jest niezbędna, a większość facetów mogłoby się bez niej obyć. Gra wstępna jest przez mężczyzn wyjątkowo niedoceniana. Panowie wolą konkrety i szkoda im czasu na tego typu zabawy. Nawet jeśli dadzą się namówić - robią to pospiesznie, bez przekonania i jakiejkolwiek czułości. Zawsze istnieje jednak szansa, by to zmienić. Zmotywować mogą ich drobne zmiany wprowadzane w sypialni.

Zobacz również: Co faceci chcą słyszeć w czasie seksu? 12 najbardziej wyczekiwanych zdań

Portal „Daily Mail” proponuje kilka sprawdzonych sposobów, dzięki którym podobno każdy przedstawiciel płci brzydszej oszaleje na punkcie gry wstępnej. Będzie mu tak dobrze, że przestanie naciskać na szybkie zbliżenie i zatraci się w znacznie delikatniejszych przyjemnościach. Nagle okaże się, że jednak lubi przytulanie i pocałunki. Istotna jest jednak technika i pomysłowość.

Wprowadź te pikantne pomysły w życie, a partner zrobi już resztę. Czytaj: rozgrzeje cię do czerwoności. Przy okazji siebie także.

gra wstępna

fot. Unsplash

Peruka

Czasami niechęć do gry wstępnej wynika z tzw. zmęczenia materiału. Znacie się tak dobrze, że coraz trudniej o zaskoczenie. Zupełnie nowa fryzura i kolor włosów sprawią, że partner będzie miał wrażenie obcowania z kimś zupełnie innym. To naprawdę na nich działa i wcale nie oznacza skłonności do zdrady.

Cennik usług

Portal sugeruje, aby przygotować listę usług seksualnych z konkretnymi stawkami za ich wykonanie. Im bardziej ekstremalna zabawa, tym oczywiście droższa. Przygotuj taką rozpiskę i namów go do tego samego. W efekcie najprawdopodobniej wyjdziecie na zero, ale przynajmniej przeżyjecie coś niezwykłego.

Spojrzenie

Zacznijcie igraszki przy pełnym oświetleniu. Dotykaj partnera i patrz mu prosto w oczy, równocześnie prawiąc komplementy na temat sylwetki czy wielkości przyrodzenia. Każdy facet potrzebuje takiego docenienia ze strony partnerki. Niech twoje pożądliwe spojrzenie da mu do zrozumienia, jak bardzo cię kręci.

Zobacz również: Drewniana łyżka, rajstopy, pałeczki do sushi... Nie uwierzysz, do czego ludzie wykorzystują je w sypialni!

gra wstępna

fot. Unsplash

Usta pełne bąbelków

Według ekspertów portalu, ciekawym sposobem na urozmaicenie życia erotycznego jest wykorzystanie gazowanych napojów do seksu oralnego. Zabawa ta jest bardzo prosta, ale wymaga sporej odwagi. Nabierasz w usta musującego płynu, a on na pewno poczuje bąbelki gazu na swoim przyrodzeniu.

Poszukiwanie nowych stref erogennych

Nie skupiaj się wyłącznie na jego kroczu. Penis i jądra są bardzo wrażliwe na dotyk, ale na jego ciele istnieje jeszcze wiele niezbadanych obszarów. Dotykaj go i liż w różnych miejscach i obserwuj, czy sprawia mu to przyjemność. Może się okazać, że uwielbia, gdy ssiesz palec u jego stopy albo delikatnie przygryzasz sutki.

Obserwacja

Zacznij uprawiać autoerotyzm, kiedy on zupełnie się tego nie spodziewa. Przez chwilę trzymaj go na dystans i poproś, by tylko cię obserwował. Możesz być pewna, że długo nie wytrzyma i wkrótce do ciebie dołączy. Nie pozwól mu na to jednak zbyt szybko. Niech napięcie sięgnie zenitu.

Zobacz również: Męskie zdanie: rzeczy, które NATYCHMIAST podniecają faceta podczas gry wstępnej

gra wstępna

fot. Unsplash

Rozbieranie się przed lustrem

Zachęć go, by stanął z tobą przed lustrem i powoli cię rozbierał. Widok kolejnych opadających części garderoby rozgrzeje go do czerwoności. Partner będzie miał czas, by podziwiać cię w całej okazałości i komplementować twoją urodę. W czasie igraszek po ciemku zazwyczaj nie ma okazji przyjrzeć się tobie tak dokładnie.

Jedna osoba naga

To nietypowe doświadczenie, którego warto spróbować. Rozbierz swojego partnera do naga, a sama pozostań szczelnie okryta. On poczuje się bezbronny, zależny od ciebie i na pewno nieco onieśmielony. Okazanie kobiecej dominacji otworzy was na zupełnie nowe doznania.

Rozrywanie bielizny

Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Załóż bieliznę, którą jesteś w stanie poświęcić dla dobra związku. Już za chwilę niewiele z niej pozostanie. Powiedz partnerowi, że może ją z ciebie zedrzeć albo rozerwać na strzępy. To ciekawe urozmaicenie zwłaszcza dla par, które cenią w życiu ład i harmonię.

Komentarze (6)

Ocena: 3 / 5
123 (Ocena: 1) 08.05.2018 23:43
ludzie co za bzdety dla gimbazy i raczej pisane przez nią
odpowiedz
www.FederacjaZielonych.pl (Ocena: 5) 01.05.2018 20:13
wegetarianizm=wzmacnia orga(ni)zm:)
odpowiedz
uuf (Ocena: 5) 30.04.2018 15:15
czyli ideal nawalona w trupa partnerka lezaca przed lustrem z wyplywajacymi ustami bombelkami stara sie cos znalesc lupiac na nas 1 okiem bo drugie przykleilo sie do parkietu
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 27.04.2018 08:33
Ale pierdoły! Idę się wysrać na kibel. Pierdzieć też będę!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo