SOS

9 rzeczy, które robi w łóżku każda dobra kochanka

Trzymaj się tych zasad, a Twoje życie intymne będzie bardzo udane!
9 rzeczy, które robi w łóżku każda dobra kochanka
fot. Unsplash
17.04.2018

Seks jest ważny, ponieważ zbliża do siebie ludzi. Zakładając, że partnerzy coś do siebie czują, a nie traktują wzajemnie jak przygodę na jedną noc. W takim przypadku nie pozostawia po sobie żadnej więzi. Tylko odpowiednio wykorzystany, sprawia, że ona się umacnia.

Zobacz także: Najgorsze typy BYŁYCH DZIEWCZYN. Jeśli Twój facet był z którąś z nich związany - współczujemy

Przede wszystkim ważne jest, aby nie podchodzić do seksu mechanicznie, co bardzo często się zdarza u par z długim stażem. Jeżeli chcecie cieszyć się fizycznym aktem i zbliżać się do siebie jeszcze bardziej, musicie podążać za kilkoma ważnymi regułami. Dzięki nim pomiędzy wami będzie iskrzyło przez długie lata.

Zanim przeczytasz poniższe reguły, zastanów się, jak wygląda twoje życie intymne. Co ci się podoba, a co nie. Następnie skonfrontuj wnioski z regułami, które są niezbędne, jeżeli chcesz cieszyć się miłością fizyczną.

Zadbaj o romantyczny nastrój

Resztki jedzenia na stole i nieświeża, rozgrzebana pościel to niezbyt komfortowe warunki do uprawiania miłości fizycznej. Dbając o oprawę, pokazujecie szacunek do siebie. To nie znaczy, że za każdym razem macie zapalać świece albo sypać płatki róż do wody w wannie. Wystarczy ładna pościel, przygaszone światło i porządek dookoła.

reguły w seksie

Fot. unsplash.com

Upewnij się, że seks jest bezpieczny

Na pewno wiesz, że niektóre choroby są przenoszone drogą płciową. Jeżeli chcesz się czuć swobodnie i pewnie, badaj się regularnie i upewnij, że twój facet również jest zdrowy. Zaniedbanie może cię wiele kosztować.

Musi być obopólna chęć

Zdarza się, że jedna osoba zgadza się na seks pod wpływem nacisku drugiej osoby. Sama ma niewielką ochotę na stosunek. Pamiętaj, że nie masz żadnego obowiązku wobec faceta. Jeżeli nie chcesz, informujesz go o tym taktowanie, jednocześnie starając się, aby nie poczuł się urażony. Sama również nie zmuszaj go do czegoś, czego on nie chce. Mężczyźni wbrew powszechnemu myśleniu, nie zawsze są gotowi na to, aby się kochać. Stres w pracy czy choroba skutecznie zniechęcają. Oboje bądźcie dla siebie wyrozumiali.

Zastanów się, co będzie jutro

Czasami można zbyt łatwo poddać się emocjom. Ten wpis jest skierowany głównie do tych dziewczyn, które decydują się na spontaniczną miłość. Z osobą, którą dopiero poznały albo którą dobrze znają, na przykład przyjacielem. Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, upewnij się, że wasz  kontakt nie stanie się przez to niezręczny.

reguły w seksie

Fot. unsplash.com

Ucz się tego, co lubisz

Jeżeli coś sprawia ci przyjemność, staraj się wykrzesać z tego jak najwięcej przyjemności. Informuj też faceta, co lubisz najbardziej. Oboje angażujcie się w odkrywanie swoich ciał i doskonalenie nowych umiejętności.

Pozbądź się zawstydzenia

W seksie nie ma nic wstydliwego. Są jednak osoby, które czują zawstydzenie. Może ono wynikać z braku akceptacji swojego ciała albo świadomości, że ktoś widzi nas podczas tak intymnego przeżycia. Jeżeli ten problem trwa już od dłuższego czasu, pomyśl o wizycie u seksuologa. Dobrym pomysłem jest też rozmowa z facetem o tym, co ci przeszkadza. A może wystarczyłoby mu zwrócić uwagę, aby przestał robić coś, co budzi w tobie takie odczucia?

Nie pozwalaj na rzeczy, których nie lubisz

Nie ma nic złego w mówieniu „nie”. Wręcz przeciwnie. Jeżeli coś ci się nie podoba, natychmiast reaguj. W innym przypadku możesz się nawet nabawić poważnego urazu i w przyszłości mieć problemy z fizyczną bliskością. Pamiętaj, że możesz zaprotestować w każdej chwili. Wystarczy, że z jakiegoś powodu poczujesz się niekomfortowo.

reguły w seksie

Fot. unsplash.com

Rozmawiaj z nim

Rozmowa jest bardzo ważna. Mówcie sobie nawzajem o potrzebach i marzeniach. Dzięki temu wasze życie seksualne będzie bardziej udane. Poza tym gdy pojawi się problem, oboje będziecie mieli mniejsze opory, aby o nim pogadać. Niech rozmowy na ten temat staną się waszym nawykiem.

Zadbaj o więź emocjonalną na koniec

To dopełnienie aktu miłosnego. Ważne jest przytulanie, a nawet zwykły pocałunek czy miłe słowo. W ten sposób budujecie więź. Dajecie też do zrozumienia, że jesteście usatysfakcjonowani.

Zobacz także: „Mój wielbiciel mnie prześladuje” (Przerażająca historia Patrycji) 

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 3.4 / 5
Asiek (Ocena: 5) 18.08.2019 17:40
Kochanko zapamiętaj jedno wykorzysta Cię,znudzisz się i znajdzię następną głupią dziwkę
odpowiedz
Kochanka (Ocena: 5) 19.04.2018 20:00
Do dupy tez artykul!!! Nic wartosciowego, pierdy dla dziewic a nie zaawansowanych kochanek
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 17.04.2018 10:22
a mój facet jakoś nie lubi gry wstępnej
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie