SOS

12 seks-pozycji dla kobiet, które mają ochotę przeżyć dziś orgazm (18+)

Męskie przyrodzenie ma ogromne pole do popisu.
12 seks-pozycji dla kobiet, które mają ochotę przeżyć dziś orgazm (18+)
Fot. iStock
03.04.2018

Nawet doświadczeni kochankowie rzadko zastanawiają się nad tym aspektem życia intymnego. Doskonale wiemy o różnych rodzajach seksu i nawet najbardziej wymyślnych pozycjach, ale na technice penetracji raczej się nie skupiamy. Wychodzimy z założenia, że to żadna filozofia. Mężczyzna wchodzi w kobietę i po prostu się porusza. Przód, tył, przód, tył. Ruchy frykcyjne, nazywane inaczej posuwisto-zwrotnymi, wydają się jedynym sensownym rozwiązaniem.

Tylko najbardziej wtajemniczeni wiedzą, że to nie do końca prawda, a możliwości jest o wiele więcej. Dzięki temu poradnikowi razem ze swoim partnerem będziecie mogli zostać jednymi z nich. Bogatsi o tę wiedzę doświadczycie zupełnie nowych wrażeń i odkryjecie seks na nowo - zachęca portal „Daily Mail”, który poruszył ten temat. Okazuje się bowiem, że męskie przyrodzenie ma ogromne pole do popisu.

Oto kilkanaście wskazówek, które warto wziąć sobie do serca i wcielić przy najbliższej okazji w życie. Możemy zapewnić, że stosunek w takim wykonaniu nie będzie przypominał niczego, co do tej pory przeżyliście razem w łóżku.

Zobacz również: Aż 4 na 5 kobiet chce spróbować TEGO w łóżku

penetracja kobiety

fot. Thinkstock

Ucieranie

Partner trzyma swoje przyrodzenie u nasady, wchodzi w partnerkę i porusza nim w kółko. Technika ta przypomina ucieranie masła w makutrze. Bardziej doświadczeni radzą sobie bez użycia dłoni.

Tarcie

W tym przypadku bardzo ważna jest pozycja partnerki, której pośladki powinny być maksymalnie uniesione. Partner dokonuje wtedy penetracji, starając się wykonywać ruchy w górę, uciskając wtedy szczytową ścianę pochwy.

Cios dzika

Brzmi bardzo zagadkowo, ale polega na uciskaniu przyrodzeniem tylko jednej ściany pochwy. Żadnych okrężnych ruchów - należy skupić się wyłącznie na jednym kierunku. To daje zupełnie nowe doznania.

Trzepotanie

Penis zachowuje się niczym ptak, który dostaje się do środka i gwałtownie porusza skrzydłami. Przyrodzenie powinno drgać w taki sposób, jak dzieje się to zazwyczaj tuż przed orgazmem. Metoda ta wymaga wprawy.

Zobacz również: SEX-RAPORT: Kobiece zachcianki, których faceci nie lubią spełniać w łóżku (18+)

penetracja kobiety

fot. Thinkstock

Przeszywanie

Ruchy mają być szybkie, proste i jak najgłębsze. Możliwe będzie to wtedy, kiedy położysz się płasko na plecach i nie unosisz bioder. Mężczyzna przylega do twojego ciała i skupia się na jednostajnym rytmie.

Zwrot akcji

Wszystko zaczyna się od delikatnej penetracji wyłącznie czubkiem penisa. Partner wykonuje bardzo płytkie ruchy, by w pewnym momencie wejść o wiele głębiej. I tak kilka razy. Powinno wystarczyć.

Ukryty skarb

Przyrodzenie mężczyzny znajduje się wewnątrz kobiety i nie porusza się przód-tył. Pozostaje niemal nieruchome, ale delikatnie drży. Zupełnie tak, jak w czasie szczytowania. Co nie będzie proste do uzyskania.

Wróbelek

Jak na niewielkich rozmiarów ptaszka przystało - penetracja jest bardzo płytka, ale równocześnie szybka. Partner zanurza się w partnerce maksymalnie do połowy i wtedy włącza tradycyjne ruchy frykcyjne.

Zobacz również: Najwięcej orgazmów mają kobiety, które uprawiają TAKI seks

penetracja kobiety

fot. Thinkstock

Byk

Nie chodzi wcale o wielkość przyrodzenia, ale jego dzikość. Penis w tej pozycji niemal wierzga. Przyrodzenie ma poruszać się gwałtownie i we wszystkich możliwych kierunkach, stymulując dokładnie ściany pochwy.

Uciekinier

Partner pojawia się w tobie i równie szybko znika. Wchodzi penisem jak najgłębiej, a następnie szybkim ruchem wydostaje się na zewnątrz. Później równie gwałtownie znajduje się znowu w środku.

Bezruch

To może być bardzo przyjemne, ale dla większości mężczyzn trudne do wykonania. Pozycja na sam koniec stosunku, kiedy partner jest już blisko orgazmu. Powinien wtedy przestać poruszać przyrodzeniem i cierpliwie czekać.

Miecz

W przeciwieństwie do pozycji „Tarcie”, tutaj ruchy mają odbywać się nie maksymalnie w górę, ale w dół. Głębokie ruchy umożliwiają stymulację punktu G.

Komentarze (8)

Ocena: 3.88 / 5
gość (Ocena: 5) 01.08.2018 14:38
eee nie ma obrazków :(
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.08.2018 13:39
no dobra, ladna ta wasza nowa strona, ale jak teraz odpowiadac na czyjes komentarze?
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 31.07.2018 15:13
Uciekinier :D :D :D :D
odpowiedz
www.FederacjaZielonych.pl (Ocena: 5) 01.05.2018 20:07
I dlatego wolę wegetarianizm=wzmacnia orga(ni)zm:) Brak sexu jest powodem alkoholizmu:) Sex to nie zabawa=dzieci choroby! Internet rozwinął się dzięki porno:) Zastępuje sex bez chorób i ciąż. A wegetarianie nie zagryzają się jak wilki nie mają trupiego oddechu przy całowaniu:) A wegetarianki lubią nasionka! Ale tylko wegetarian:) Wegetarianki są najsexowniejsze:) Od mięsożernych pasztetów, baleronów wolę melony wegetariańskie:) J.Krupa,P.Anderson,B.Bardot,T.Turner=70 lat wygląda na 30=bez smalcu:) Nie są jak wieloryby/pasztety tylko jak piękne kwiaty/owoce="jesteś tym co jesz".Mięsożercom brakuje wegetariańskich melonów arbuzów i mają kompleks bananka:( chodzi o kuchnię a wam? O anemię z braku witamin z owoców? Jeśli nie było orgazmu=był gwałt:(będą skazywać za nieudany seks? dowcip czemu huragany mają imiona kobiet?są ciepłe wilgotne a zabierają dom i auto:)od dziecka bawią się lalkami potem facetami im pozostają autka a do niedawna kobiet nie uczono czytać i nie miały praw wyborczych! To z powodu religijnego zacofania zamiast edukacji sexualnej? gdyby ludzie uprawiali sex tylko by mieć dzieci z tym z kim chcą je mieć wtedy kiedy mogą i chcą je mieć nie byłoby sierot zdrad rozwodów gwałtów prostytucji aborcji zboczeń. czy niedługo w szkołach zamiast religii będą uczyć sexu też na zajęciach praktycznych?i o dzieciach=skutkach sexu? w Anglii antykoncepcja jest darmowa! A Nastoletnie Angielki rodzą dzieci dla zasiłku państwo wspierając finansowo młode samotne matki (zapomoga na własne mieszkanie, utrzymanie) spowodowało falę urodzeń takich dzieci, bo niektóre dzieciaki zamiast szkoły, pracy, życia z rodzicami wolą taką "samodzielność". Angielki wręcz gwałcą facetów by urodzić dziecko i dostać na nie zasiłek i mieszkanie:
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.04.2018 17:14
Artykuł w stylu "wielkość nie ma znaczenia"........Buhahhahahaha!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo