SOS

SEX-RAPORT: Kobiece zachcianki, których faceci nie lubią spełniać w łóżku (18+)

Lepiej o to nie proś w sypialni, bo wybuchnie awantura.
SEX-RAPORT: Kobiece zachcianki, których faceci nie lubią spełniać w łóżku (18+)
Fot. iStock
16.03.2018

Przyjęło się, że mężczyźni są dużo bardziej otwarci w sprawach łóżkowych niż kobiety. Podobno lubią eksperymentować w sypialni, nie boją się nowych pozycji i reagują entuzjastycznie na każdy pomysł, jaki podsunie im kochanka.

Pora przestać wierzyć w te bzdury. Nawet faceci mają swoje intymne granice. Jakich kobiecych zachcianek nigdy w życiu by nie spełnili? Przeczytaj.

Gra wstępna

O tym, jak bardzo mężczyźni nie lubią gry wstępnej, krążą już legendy. Ich zdaniem ten element seksu jest kompletnie niepotrzebny. Oni są gotowi do działania natychmiastowego i takie przeciąganie stosunku w czasie jest dla nich istną katorgą.

Pissing

Jeżeli twój ukochany nie jest fetyszystą i preferuje zwyczajny seks, nie proponuj mu ostrych zabaw, takich jak np. pissing. Nie dość, że odmówi, to jeszcze wyrobi sobie o tobie nienajlepsze zdanie. Staniesz się w jego oczach dziwadłem z obrzydliwymi zachciankami i kompletnie straci do ciebie szacunek.

Zobacz także: „Mam 19 lat i w rok przespałam się z 50 facetami. Czy to normalne?”

 

kobiece zachcianki

fot. Thinkstock

Trójkąt z drugim facetem

Mężczyźni nie lubią się dzielić swoją partnerką. Oczywiście większość z nich marzy o trójkącie, ale dopuszczając tylko jedną konfigurację: dwie kobiety i jeden facet. Odwrotna proporcja w ogóle nie wchodzi w grę. Mamy tu rzecz jasna na myśli stały związek – mężczyzna, który kocha swoją dziewczynę, nigdy nie zgodziłby się na układ, w którym obcy (lub zaprzyjaźniony) chłopak dobiera się do jego partnerki.

Niekończący się seks oralny

Wiadomo, że mężczyzna szybciej niż kobieta osiąga orgazm. My musimy mocno się natrudzić i porządnie skupić, żeby szczytować. Z tego względu faceci nie przepadają za doprowadzaniem nas do orgazmu za pomocą seksu oralnego. „Nie przestawaj!”, „Już prawie!”, „W lewo, w prawo!”, „Mocniej!” – takie wskazówki doprowadzają ich do wściekłości, zwłaszcza kiedy pieszczą nas językiem przez 20 minut bez przerwy, a my wciąż nie szczytujemy.

 

kobiece zachcianki

fot. Thinkstock

Udawany orgazm

Mogłoby się wydawać, że faceci nie potrafią odróżnić, kiedy kobieta udaje orgazm, a kiedy naprawdę szczytuje. Fakt jest jednak taki, że w kulminacyjnym momencie nasze narządy intymne mają intensywne skurcze, których nie da się „zagrać”. Mężczyzna potrafi więc odgadnąć, kiedy przeżyłaś autentyczną przyjemność. Udawanie orgazmów działa mu na nerwy, ale nigdy nie powie tego głośno.

Zabawa z wibratorem

Nie każdy facet lubi w łóżku gadżety erotyczne, a już zwłaszcza wibratory. Tę zabawkę większość z nich traktuje w sypialni jak intruza. Myślą sobie: „Chyba jej nie zaspokajam, skoro musi pobudzać się dodatkowo wibratorem”.

Polecane wideo

Komentarze (19)
Ocena: 4.95 / 5
ktoś (Ocena: 4) 04.05.2020 08:16
To ja chyba jestem dziwny. Lubie wszystko co napisane w aryukule. A szczególnie połączenie pissingu z zabawą wibratorem podczas gry wstępnej. Aha. Jeszcze jedna uwaga facet który wie że potrafi zaspokoić partnerkę nie boi się wibratora. Jest to fajne urozmaicenie gry wstępnej. Tak samo nakreca jak wyjście na miasto z partnerką która ma w sobie jajeczko wibrujace a partner pilota.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.06.2019 12:48
Brednie. Jestem mężczyzną, uwielbiam grę wstępną, uwielbiam też zaspokajać kobietę ustami. Dlaczego wrzucacie wszystkich do jednego wora?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2018 20:19
Gra wstępna ich drażni, tak samo jak sprawianie kobiecie przyjemności ustami- więc nie obchodzi ich potrzeba partnerki j jej przyjemność? Acha:( wypowiedzcie się mężczyźni, czy to prawda?
zobacz odpowiedzi (1)
www.FederacjaZielonych.pl (Ocena: 5) 01.05.2018 20:09
Jeśli nie było orgazmu=był gwałt:(będą skazywać za nieudany seks? dowcip czemu huragany mają imiona kobiet?są ciepłe wilgotne a zabierają dom i auto:)od dziecka bawią się lalkami potem facetami im pozostają autka a do niedawna kobiet nie uczono czytać i nie miały praw wyborczych!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.03.2018 14:49
mogę robić z kobietą wszystko z wyjątkiem konsumpcji odchodów głupi A art. 5
odpowiedz

Polecane dla Ciebie