SOS

Sypiam z trzema facetami jednocześnie (18+)

K. zastanawia się, czy jest uzależniona od seksu.
Sypiam z trzema facetami jednocześnie (18+)
Fot. iStock
06.03.2018

Czym jest popęd seksualny, wszyscy wiemy doskonale. Pojawia się on u nas, gdy wstępujemy w okres dojrzewania i przy odrobinie szczęścia trwa... nawet do końca naszych dni. Czy nam się to podoba, czy nie, popęd seksualny dostajemy w darze od Matki Natury i jest on normalnym stanem – takim jak senność czy głód. Dzięki niemu mężczyźni pożądają kobiet, a one pragną mężczyzn lub w relacjach homoseksualnych - osób tej samej płci. I tak od tysięcy lat.

Bywa jednak tak, że popęd seksualny wymyka nam się spod kontroli i zaczyna wypełniać nasze myśli. Do tego stopnia, że staje się obsesją. Taka osoba przestaje radzić sobie z własnymi potrzebami. Jedyne, o czym myśli to seks i zaspokojenie swoich pragnień. Niestety tutaj potrzeba seksu jest wzmożona, dlatego po zbliżeniu ochota na ponowne współżycie wraca już za kilka godzin (o ile nie szybciej). Osoba o wzmożonym popędzie potrafi myśleć tylko o jednym – dlatego zaczyna szukać jakiejkolwiek okazji do zaspokojenia.

Polecamy także: Odbiłam męża najlepszej przyjaciółce

Prawdopodobnie z uzależnieniem od seksu zmaga się także jedna z naszych czytelniczek – K. Dziewczyna obecnie ma romans z trzema różnymi mężczyznami, którzy nie wiedzą o sobie nawzajem.

Poznajcie jej historię.

Droga Redakcjo

chciałabym się podzielić z Wami oraz czytelnikami swoją historią, jak również poprosić o radę.... Mam problem i nie wiem, jak mam sobie z nim poradzić.

Zaczęło się od rozstania z moim byłym chłopakiem. Był on moim pierwszym, z którym uprawiałam seks. Od tamtego czasu zauważyłam, że seks stał się moją codziennością - można rzec uzależnieniem. Gdy widzę mężczyznę to patrzę na niego jak na obiekt seksualny i myślę jaki jest w łóżku. Tak też było z moim kolegą z pracy Jaśkiem (na potrzeby listu imię zostało zmienione). Już od pierwszego dnia mnie zaintrygował - był ode mnie sporo młodszy ale wydawał się odpowiedzialny i pracowity z doskonałym poczuciem humoru. Co więcej mieliśmy okazję często przebywać sam na sam, ponieważ go szkoliłam. Wkrótce nasze spotkania przerodziły się w coś więcej... cały czas myślałam tylko jak zaciągnąć go do łóżka.

seksoholizm leczenie

Fot. iStock

W tym samym czasie przychodził do naszej firmy kurier Marcin o którym myślałam podobnie. Jemu też wpadłam w oko, ponieważ na jednym z listów zostawił karteczkę ze swoim numerem telefonu. Oczywiście napisałam i niedługo później zaczęliśmy trochę świntuszyć, co miało odzwierciedlenie w rzeczywistości. Spotykaliśmy się z Marcinem, ale w naszych spotkaniach chodziło tylko o seks.

Nasze spotkania trwały przez kilka tygodni, ale już w tym czasie szukałam nowych ,,obiektów”. Marcin chciał czegoś więcej, lecz mi szybko się znudził i szukałam nowych wrażeń. Niedługo po tym mieliśmy imprezę firmową, po której „pod wpływem” spędziłam upojną noc z Jaśkiem.

Od tego czasu sypiałam z dwoma mężczyznami jednocześnie. Ani z jednym, ani z drugim nie łączyło mnie nic oprócz seksu. Bardzo dobrze to ukrywałam - nawet moja współlokatorka nie wiedziała o moich ekscesach.

Pewnej soboty moje przyjaciółki wyciągnęły mnie do klubu. Tam wpadł mi w oko DJ, z którym wróciłam do domu. Mogę rzec, że był to najlepszy seks w moim życiu.

W tym momencie sypiam z trzema facetami i nie wiem, co będzie dalej. Źle się czuję z tym co robię, ale to jest silniejsze ode mnie. Coś jak nałóg...

Proszę doradźcie! Już nie wiem co mam zrobić. Może znacie jakieś sposoby?
K.

Komentarze (20)

Ocena: 4.6 / 5
gość (Ocena: 5) 11.03.2018 22:41
Skoro seks z DJ był najlepszy w twoim zyciu, to sypiaj tylko z nim ;p
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 07.03.2018 06:57
"... cały czas myślałam tylko jak zaciągnąć go do łóżka." Oooo to bardzo trudna sprawa, do tego to co najmniej trzeba mieć doktorat.
odpowiedz
Stara baba (Ocena: 5) 06.03.2018 20:04
Nie dramatyzujcie z uzależnieniem. Gdyby tak było, to brałaby każdego, bez względu na wygląd, wiek itd., a z opisów wynika, że zaczynało się na ogół od flirtu, fascynacji. Po prostu bawi się jak przeciętny facet. Wielkie halo.
zobacz odpowiedzi (1)
Buka8996 (Ocena: 5) 06.03.2018 19:38
"nie mam z tym problemu" Myślę że Twoje problemy zaczną się jak złapiesz jakiegoś syfa od takiego trybu zycia. W najgorszym wypadku HIV. Tak więc niech żyje ta pieprzona niezależność ;)
odpowiedz
Kasia (Ocena: 5) 06.03.2018 18:58
Korzystaj :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo