SOS

Zrób TO, a facet uzna Cię za najlepszą kochankę świata

Przepis na seks, którego Twój facet nigdy nie zapomni.
Zrób TO, a facet uzna Cię za najlepszą kochankę świata
Fot. iStock
22.02.2018

Jeśli w pewnym momencie dojdziesz do wniosku, że w waszej sypialni wieje nudą - to jeszcze nie powód, by zmieniać partnera. Każdy związek przez to przechodzi. Prędzej czy później pożądanie przygaśnie, a temperatura uczuć też nieco spadnie. Seks również się zmienia - od dzikiej namiętności do przyjemnej, ale jednak przewidywalności. Ale jest na to sposób.

Warto trochę poeksperymentować, żeby na nowo rozgrzać się do czerwoności. Jak sugeruje portal „Mail Online”, najlepszym sposobem na to są gry erotyczne. Ich zasady nie są zbyt skomplikowane, wszystkie można zrealizować w domu, nic nie kosztują, a mogą sporo zmienić. Wystarczą chęci i odrobina odwagi.

To naprawdę może być przełom w waszym życiu. Nie tylko seksualnym.

Zobacz również: To najbardziej sprośna zabawa z wykorzystaniem pączka, o jakiej kiedykolwiek usłyszysz

zabawy erotyczne

fot. Thinkstock

Szwedzki stół

Warto bawić się jedzeniem w sypialni. Sprawdzą się owoce czy bita śmietana, które możemy konsumować wprost ze swoich ciał.

Gra planszowa

Spokojnie, nie musicie jej własnoręcznie wykonywać. Na rynku dostępnych jest wiele erotycznych planszówek, które podgrzeją temperaturę w łóżku.

Tester zabawek

Sprawdź na swoim partnerze (lub pozwól mu to zrobić na tobie) wszystkie możliwe zabawki erotyczne, które posiadasz. Poproś, aby ocenił, która sprawiła mu największą przyjemność.

Podryw bez rąk

Partner ma związane ręce i próbuje cię uwieść. To wymaga z jego strony sporej pomysłowości, bo dłonie będzie musiał zastąpić np. ustami.

Zobacz również: Tak zrobisz mu dobrze ustami. Twój facet będzie w siódmym niebie!

zabawy erotyczne

fot. Thinkstock

Terapeuta

To zabawa w odgrywanie ról. Jeden z partnerów dzwoni do drugiego z problemem natury seksualnej. Osoba udająca terapeutę próbuje wymyślić praktyczny plan leczenia.

Erotyczne kości

Na kartce należy zapisać 6 ponumerowanych zdań. Każde z nich to początek fantazji seksualnej. Po wyrzuceniu danego numeru ka kostce - kontynuujecie opowiadanie, aby rozgrzać partnera.

Dzień bez ubrań

Spędźcie go w domu i koniecznie nago. Obserwowanie gołego partnera wykonującego codzienne czynności zwiększa ochotę na igraszki.

Światło rozkoszy

W sypialni panuje zupełna ciemność. Oświetlacie latarką wybraną część swojego ciała, a partner ma obowiązek przez kilka minut ją pieścić.

Zobacz również: 6 sekretów hand job, o których nie powie ci żaden facet

zabawy erotyczne

fot. Thinkstock

Domowe porno

To zabawa dla zaawansowanych, którzy bardzo sobie ufają. Zarejestrowane igraszki możecie później odtwarzać, analizować i próbować naprawić ewentualne błędy techniczne.

Autorski erotyk

Opisz na kartce, komputerze czy w telefonie najbardziej sprośną fantazję dotyczącą ciebie i partnera. Opowiadanie przekaż mu w najmniej oczekiwanym momencie, np., kiedy jest w pracy. Po powrocie na pewno będzie chciał wcielić ten scenariusz w życie.

Tajemnicze wdzianko

Kiedy wybieracie się razem np. na uroczystość rodzinną, namów go, żeby założył na siebie coś bardzo seksownego - stringi, majtki z wyciętymi pośladkami, czy cokolwiek cię kręci. On też wybierze coś dla ciebie. Taka sprośna tajemnica skutecznie podgrzewa emocje.

Teleseks

Zadzwoń do partnera i zacznij opowiadać mu przez telefon, co byś z nim zrobiła, gdyby był teraz obok ciebie. Tylko nie zdziw się, jeśli nagle wróci do domu, żeby to zrealizować.

Komentarze (13)
Ocena: 3.46 / 5
gość (Ocena: 5) 13.04.2018 08:53
Szczera prawda I
odpowiedz
Mortadelka (Ocena: 5) 08.04.2018 22:10
Muszę przyznać że bardzo to przydatne. Schudłam już 7 kg
odpowiedz
Marek (Ocena: 5) 06.04.2018 17:32
Dodatkowe 200 złotych na zakupy w Rossmanie! http://tnij.at/256656
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.03.2018 23:24
Trafione .... Ja Tak z mezem postepuje i jest rewelacyjnie. Sex przez Telefon to.....dziesiona. przebieranie Sie - to samo......On wie Ze zawsze jest fajnie....
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.03.2018 14:14
Ch... Warte to wszystko. Kobieta nie musi dbać o życie seksualne gdy mężczyzna tego nie robi i bzyka by tylko sobie szybko ulżyć . Faceci to chamy którzy nie myślą o potrzebach kobiet. Kobiety też lubią romantycznie powoli i co z tego? Każdy dba o siebie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie