SOS

W czasie seksu facet powiedział mi coś okropnego

W czasie igraszek niczego GORSZEGO nie można usłyszeć. Trauma na całe życie!
W czasie seksu facet powiedział mi coś okropnego
Fot. iStock
16.02.2018

Niektórzy twierdzą, że w czasie udanego seksu słowa są całkowicie zbędne. Kochankowie powinni porozumiewać się wyłącznie poprzez spojrzenia i dotyk. Są jednak i tacy, którzy w trakcie miłosnych igraszek nie są w stanie trzymać języka za zębami. Każdy lubi co innego, ale bez wątpienia niektórych słów nikt z nas nie chciałby wtedy usłyszeć.

Potwierdzają to wyznania internautek dyskutujących na łamach forum Mumsnet. Kobiety przerzucają się propozycjami najgorszych tekstów, jakie mogą paść w czasie intymnego aktu z ust mężczyzny. Po czymś takim naprawdę odechciewa się wszystkiego, a szczytujące napięcie spada dosłownie do zera.

Trudno wyobrazić sobie coś gorszego. Miałaś to nieszczęście i też tego doświadczyłaś?

Zobacz również: „Zobaczyłam go nago i... zaniemówiłam”

czego nie mówić w czasie seksu

fot. Thinkstock

Czy mogę włączyć telewizor?

W ten sposób daje do zrozumienia, że jesteś fatalną kochanką i zaczyna mu się nudzić albo traktuje seks jako coś mało znaczącego, co równie dobrze można robić przy grającym odbiorniku. Reakcja może być tylko jedna. Niech ogląda TV, ale bez ciebie.

Dziecko od 5 minut na nas patrzy

Koszmar i niestety codzienność niemal każdego rodzica. Maluchy są znacznie sprytniejsze i bardziej przebiegłe, niż nam się wydaje. Wstyd dla nas i trauma do końca życia dla niego. Nie tak powinna wyglądać edukacja seksualna.

Pies właśnie polizał mój tyłek

Zwierzęta domowe mają to do siebie, że zazwyczaj nie rozumieją kontekstu. Na widok tulących się do siebie właścicieli czują się zazdrosne i też chcą się pobawić. To byłoby całkiem zabawne, gdyby nie fakt, że w takim momencie napięcie spada do zera.

Zobacz również: Gdy uprawiam seks, nigdy się nie zabezpieczam

czego nie mówić w czasie seksu

fot. Thinkstock

Nie powinniśmy być razem

Rozstanie nigdy nie jest łatwe i zazwyczaj zaskakuje, ale w niektórych okolicznościach po prostu nie ma prawa się wydarzyć. Przynajmniej teoretycznie. Okazuje się, że wiele internautek doświadczyło zerwania w czasie seksu.

Czy dzisiaj wywożą śmieci?

Po wielu latach małżeństwa chyba trzeba się do tego przyzwyczaić. Seks nie jest już tak ekscytujący, a staje się elementem codzienności. Podobnie jak przyziemne sprawy w stylu wywóz śmieci, rachunek za prąd czy włączenie pralki.

Twoje ciało wygląda inaczej, niż…

I w tym momencie pada imię jego byłej dziewczyny albo kochanki, z którą spędził ostatnią noc. Nawet jeśli miał to być komplement, na nas raczej nie działa. Od razu zaczynamy myśleć o tym, że była jakaś inna i jeszcze niedawno to z nią się kochał. Po wszystkim.

Zobacz również: Te znaki zodiaku będą cieszyć się najlepszym seksem w 2018!

czego nie mówić w czasie seksu

fot. Thinkstock

Dlaczego jeszcze nie krzyczysz?

Nie ma chyba nic gorszego, niż kiepski czy nawet przeciętny kochanek, który uważa siebie za króla seksu. W takiej sytuacji nie do końca wiadomo, co zrobić - śmiać się, płakać, czy może jednak ulec i zacząć teatralnie jęczeć?

Moja żona tego nie robi

Nawet jeśli wiesz o tym, że jest żonaty, to chyba nie jest najlepszy moment na rozmowę o jego małżonce i jej umiejętnościach łóżkowych. Jeśli ukrywał swój stan cywilny - „niespodzianka” będzie tym większa. I może zakończyć się tragicznie. Dla niego.

Jak masz na imię?

Od razu tracisz szacunek do siebie. Robisz to z nieznajomym, który nic o tobie nie wie. Może nawet jest przyjemnie, ale dochodzisz do wniosku, że chyba nie tak to powinno wyglądać…

Komentarze (10)

Ocena: 4.6 / 5
gość (Ocena: 5) 12.03.2018 12:07
ha ha ha ! Przypomniało mi się, kiedy pies próbował nam wleźć na łóżko, gdy się kochaliśmy, warczał i popiskiwał. Z seksu nici-oboje tarzaliśmy się ze śmiechu. Do dziś mamy z tego ubaw. Ha ha ha!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.02.2018 23:49
Przypomniało mi sięęęę... jak pewnego razu gdy moja kotka była malutka z max 3 miesiące, nagle znalazła się z nami w trakcie xDDDDDDD
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.02.2018 20:36
mój kiedyś po seksie zapytał mnie czy nie miałbym coś zrobić żeby powiększyć piersi bo jemu podobają się duże... jakichś bardzo małych nie mam więc się zdziwiłam i pomyślałam że to głupi żart... a on na to żebym popatrzyła za jakimiś kremem albo czymś innym... zabolało...
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 16.02.2018 09:10
Mój psiak jest strasznie zazdrosny, nie mam drzwi między pokojami i jest zawsze śmiesznie ;)
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 1) 16.02.2018 04:12
Z kim wy łazicie do łóżka, że słyszycie takie rzeczy? :o
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo