SOS

Tak zrobisz mu dobrze ustami. Twój facet będzie w siódmym niebie!

I wcale nie chodzi o TO...
Tak zrobisz mu dobrze ustami. Twój facet będzie w siódmym niebie!
Fot. iStock
28.01.2018

Kiedy myślimy o sprawianiu przyjemności ustami, od razu wyobrażamy sobie namiętny pocałunek albo seks oralny. To jednak nie koniec możliwości. Nasze wargi i język potrafią o wiele więcej, o czym przekonuje publikacja serwisu redbookmag.com. Na podstawie fachowej literatury, własnych doświadczeń i wypowiedzi internautów redakcji udało się stworzyć o wiele dłuższą listę tego typu zabaw.

Propozycji jest sporo i jak przekonują autorzy, każda kobieta powinna się z nimi zapoznać. Być może na niektóre z nich dasz się namówić, a w efekcie staniesz się dla swojego partnera kochanką idealną. O tego typu pieszczotach zazwyczaj zapominamy lub ich nie doceniamy. Nie są skomplikowane, ale niezwykle skuteczne.

I wcale nie tak sprośne, jak możesz sobie w tym momencie wyobrażać…

Zobacz również: Seks, którego się boję. Zacisnąć zęby i spróbować?

jak zrobić dobrze ustami

fot. Unsplash

Uszy

To jedna z najsilniejszych stref erogennych na ciele mężczyzny. Zapominamy o tym. W czasie gry wstępnej warto polizać uszy partnera, ssać je i delikatnie przygryzać.

Palce

Wydaje się, że w rękę całują tylko mężczyźni. To błąd. Chwyć jego dłoń, pocałuj, przesuń językiem, a później zacznij ssać jego palce. Będzie zachwycony.

Twarz

Pocałunek nie musi dotyczyć wyłącznie ust. Autorzy poradnika sugerują, by zacząć od czoła, przejść do nosa, przez policzki, a dopiero potem skupić się na wargach. Wyczekiwanie na ten moment podnosi temperaturę uczuć.

Szyja

Jeśli chcesz zasłużyć na tytuł idealnej kochanki - nigdy nie zapominaj o tej części ciała. Szyja jest bardzo czuła na dotyk, ale zazwyczaj też niezwykle spięta. Rozluźnij ją swoimi wargami.

Zobacz również: 12 rodzajów seksu, których każdy chciałby doświadczyć choć raz w życiu

jak zrobić dobrze ustami

fot. Unsplash

Sutki

Faceci też to lubią. I to o wiele bardziej, niż możesz podejrzewać. Niektórzy mężczyźni mają tak czułe sutki, że ich lizanie może doprowadzić do orgazmu.

Temperatura

Pocałunek kojarzy się z ciepłem, bo zdrowy człowiek utrzymuje stałą temperaturę ciała. Warto jednak z tym poeksperymentować. Napij się zimnego napoju i spróbuj wtedy. Doznania będą zupełnie inne.

Brzuch

Być może nie jest to najbardziej wrażliwa część męskiego ciała, ale nie warto o niej zapominać. Przytulanie się, całowanie i lizanie brzucha to oznaka czułości.

Masaż

Trudno w to uwierzyć, ale żeby rozluźnić partnera, wcale nie musisz używać do tego swoich rąk. Autorzy poradnika polecają wykonanie masażu całego ciała przy pomocy ust i języka. To nie tylko lizanie, ale także zmiana nacisku.

Zobacz również: Marzy ci się jeszcze lepsza gra wstępna? Zrób tak...

jak zrobić dobrze ustami

fot. Unsplash

Wibracja

To nie będzie proste, ale warto spróbować. Uchyl usta i spróbuj wydobyć z siebie dźwięk. Kiedy wargi zaczną delikatnie wibrować, wtedy skieruj je w odpowiednie miejsce na jego ciele.

Ssanie

Pocałunek z języczkiem nie zawsze musi wyglądać tak samo. Zajmij się nie tylko wnętrzem jego ust, ale i wargami. Spróbuj je zasysać. Raz góra, raz dół. Na pewno nie będzie narzekał.

Pachy

Ten pomysł niektórym może wydać się szalony, ale chyba coś w tym jest. Pachy są bardzo wrażliwe na dotyk zawsze możesz sięgnąć ustami i językiem także tam.

Mowa

Usta przydają się do jeszcze czegoś - mówienia. Z tym nie należy przesadzać w czasie miłosnych igraszek, ale czułe szepty, jęki i komplementy pod adresem ukochanego są zawsze mile widziane.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Pene (Ocena: 5) 28.01.2018 03:40
I jak tu czytać spokojnie artykuł, słowa czytane też potrafià poruszyć wyobraźnię, każdy z nas myśli, czuje, odbiera bodźce, posiada zmysły. Zgadza się wszystkie podane przykłady działają na faceta w większym i mniejszym stopniu wszystko to zależy od partnerki. I jak tu się nie lubieć kochać.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 28.01.2018 01:51
Odnosze coraz głębsze wrażenie, że osoby pracujące nad tymi artykułami to sami faceci z problemami z relacjami z placia przeciwną.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo