SOS

12 rodzajów seksu, których każdy chciałby doświadczyć choć raz w życiu

W Internecie prawdziwą furorę robi lista seksualnych postanowień na 2018 rok.
12 rodzajów seksu, których każdy chciałby doświadczyć choć raz w życiu
Fot. Unsplash
10.01.2018

Nowy rok, nowa ja? Prawdopodobnie zdążyłaś już porzucić większość postanowień noworocznych, ale nie trać nadziei. Twoje życie, zwłaszcza seksualne, wciąż może się zmienić na lepsze i to bez większych wyrzeczeń. Podjęcie tego wyzwania nie wymaga silnej woli, ale raczej konsekwencji i odwagi. Chętny partner oczywiście też by się przydał. Podobno nie musi być stały.

W Internecie prawdziwą furorę robi lista seksualnych postanowień na 2018 rok. Nie zrażaj się tym, że nie wiedziałaś wcześniej o jej istnieniu. Realizację można rozpocząć w każdym momencie, a efekt będzie ten sam - zwiększony apetyt na miłosne igraszki i stale rosnąca satysfakcja. Znajduje się na niej 12 seksualnych wyzwań, których podobno każdy chciałby doświadczyć przynajmniej raz w życiu.

Kto wie, może część z nich zdążyłaś już zrealizować? Bo w to, że wszystkie, raczej nikt nie uwierzy…

Zobacz również: 18 rzeczy, o których faceci skrycie marzą. Właśnie TO doprowadza ich do szaleństwa w łóżku!

lepszy seks

fot. Thinkstock

Sprośny weekend

Wyłączcie telefony, zamknijcie się w mieszkaniu lub wynajmijcie pokój w hotelu i kochajcie się tak często, jak macie na to ochotę. Na ten czas zapomnijcie o ubraniach.

Seks na plaży

Igraszki w miejscu publicznym to fantazja większości z nas. Szczególnie ekscytująco i romantycznie brzmi zabawa na rozgrzanym piasku. Tylko nie dajcie się złapać.

Miłosne igraszki w obcym kraju

Można to różnie rozumieć. Dla jednych oznacza to seks z partnerem w czasie zagranicznej wycieczki. Dla innych - bliski kontakt z tubylcami.

Seksting

Sprośne wiadomości tekstowe potrafią podgrzać atmosferę i zazwyczaj skutkują niezapomnianą nocą, kiedy już się spotkacie. Poświntuszyć zawsze warto.

Zobacz również: Internauci oszaleli na punkcie 30-dniowego wyzwania seksualnego. Odważysz się je podjąć?

lepszy seks

fot. Thinkstock

Wiązanie

Czasami warto spróbować także mocniejszych wrażeń. Przydadzą się do tego liny i kajdanki. Warunek jest jeden - obie strony muszą wyrazić na to zgodę.

Kulinarna rozkosz

Polewanie ciała partnera czekoladowym sosem lub bitą śmietaną to nie jedyna możliwość. Eksperci sugerują także łyk szampana na chwilę przed sprawieniem mu przyjemności ustami.

Seks w każdym pomieszczeniu w domu

To może być trudne, jeśli mieszkasz w kawalerce albo dzielisz mieszkanie ze współlokatorami. Mimo wszystko warto spróbować igraszek nie tylko w sypialni, ale i w łazience, kuchni, przedpokoju itd.

Nagranie sekstaśmy

Jeśli boisz się, że film może kiedyś zostać wykorzystany przeciwko tobie - zawsze możecie założyć maski lub kominiarki. Wspólne oglądanie takiej produkcji może was jeszcze bardziej do siebie zbliżyć.

Zobacz również: Erotyczne sztuczki, które rozpalą twojego faceta

lepszy seks

fot. Thinkstock

Seks w lesie

To jedna z najdziwniejszych, ale i najpopularniejszych fantazji seksualnych. Wielu z nas marzy się bliski kontakt nie tylko z partnerem, ale i naturą. Może warto spróbować?

Trójkąt

Miłosne igraszki w większym gronie wciąż ekscytują większość z nas. Jeśli jesteście pewni swojego uczucia i oboje wyrażacie chęć - 2018 rok może być dobrym momentem, by wreszcie tego doświadczyć.

Odgrywania ról

Inaczej mówiąc - przebieranki. Ty zakładasz strój pielęgniarki i opiekujesz się partnerem, jak pacjentem. On może udawać policjanta, który stosuje wobec ciebie przymus bezpośredni.

Seks w powietrzu

Niewielu się to udaje, bo seks w samolocie nie jest ani do końca bezpieczny, ani wygodny. Pomarzyć jednak zawsze można.

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 4.43 / 5
gość (Ocena: 5) 11.01.2018 14:56
Miłosne igraszki w obcym kraju - pod warunkiem, że zrobi się to z obcokrajowcem ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.01.2018 01:47
A co jest wyjatkowego w seksie na plazy, w innym kraju, w lesie czy trojkat? Albo mam duze doswiadczenie i spelnilam wszystkie swoje fantazje, albo redakcja ma slabe fantazje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.01.2018 22:55
W lesie jest spoko
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.01.2018 20:23
Sekstaśma w kominiarce to mój faworyt :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.01.2018 14:36
Wiązanie czy seks w każdym pomieszczeniu w domu to jakaś furora? U mnie to norma.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie