SOS

PIKANTNA LISTA: 10 najbardziej sprośnych fantazji, które każda kobieta chciałaby zrealizować

Klasyczne igraszki w sypialni to dla nas za mało...
PIKANTNA LISTA: 10 najbardziej sprośnych fantazji, które każda kobieta chciałaby zrealizować
Fot. Unsplash.com
27.12.2017

Mówi się, że to mężczyźni cały czas myślą o seksie i miewają najdziwniejsze fetysze. To jednak nie do końca prawda, bo i my lubimy poświntuszyć. Wbrew pozorom, statystyczna kobieta oczekuje w sypialni czegoś więcej, niż tylko kilku minut przyjemności w pozycji misjonarskiej. Miewamy sprośne myśli i coraz częściej decydujemy się na ich realizację.

O czym fantazjujemy najczęściej? Tego dowiadujemy się z najnowszego badania zrealizowanego w Kanadzie na grupie kilkuset kobiet mających średnio 30 lat. Jego wyniki opublikowano właśnie na łamach prestiżowego naukowego magazynu „Journal of Sexual Medicine”. Na podstawie ich szczerych odpowiedzi powstała ta lista.

Oto top 10 fantazji seksualnych w kolejności od najmniej do najczęściej wskazywanych przez kobiety. Można się zaczerwienić od samego czytania

Zobacz również: Niegrzeczny PSYCHOTEST: Czego Twój partner skrycie pragnie w łóżku?

fantazje seksualne kobiet

fot. Thinkstock

10. Męska prostytutka

Na ostatnim miejscu rankingu znalazło się bliskie spotkanie z płatnym kochankiem. Marzy o tym tylko (albo aż) 12,5 proc. badanych pań. Dla niektórych z nas płacenie za seks to ogromny afrodyzjak.

9. Znacznie młodszy kochanek

Fantazja ta dotyczy przede wszystkim kobiet w średnim i nieco starszym wieku. Dla 18 procent z nich spełnieniem marzeń byłby romans z chłopakiem, który mógłby być ich synem.

8. Fetysz

Nie sprecyzowano o co dokładnie chodzi. Każda z nas ma jakiś fetysz, który działa na nas pobudzająco. Zarówno jeśli chodzi o osobę (partner w garniturze, seks z żołnierzem) lub przedmiot (kajdanki, zabawka erotyczna). Tę odpowiedź wskazało 26 proc. badanych.

Zobacz również: Intymne wyznanie Magdaleny: „Chłopak namówił mnie na PEGGING. Opowiem Wam, jak było…”

fantazje seksualne kobiet

fot. Thinkstock

7. Seks z kobietą

To nie oznacza, że ukrywamy swoją prawdziwą orientację. 42 procent ankietowanych przyznało, że chciałoby kiedyś zobaczyć na własne oczy akt seksualny w wykonaniu dwóch przedstawicielek płci pięknej. Zobaczyć, a nie koniecznie doświadczyć.

6. Dominacja

Niemal połowa z nas (47 procent) fantazjuje o partnerze, który okaże się bardzo uległy w sypialni. Marzymy o przejęciu kontroli nad sytuacją. Chcemy poczuć swoją władzę i siłę. Niestety, nie wiemy, ilu panów ma na to ochotę.

5. Sek z nieznajomym

Co druga kobieta nie ukrywa, że lubi czasem zaszaleć. 49 procent z nas marzy się upojna noc z nieznajomym poznanym chwilę wcześniej. Chodzi tylko o seks. Po wszystkim facet ma się ulotnić.

Zobacz również: 5 przypadków, kiedy seks z przyjacielem to kiepski pomysł

fantazje seksualne kobiet

fot. Thinkstock

4. Wiązanie

Jeszcze więcej z nas ma ochotę na mocniejsze wrażenia w sypialni. 52 proc. kobiet chce okazać swoją uległość. W jaki sposób? Liczymy na upojną noc z partnerem, który nas zwiąże i wykorzysta.

3. Seks grupowy

Bardzo często o tym fantazjujemy, ale rzadko wprowadzamy w życie. 56,5 procent badanych pań chciałoby wziąć udział w orgii. Marzą nam się igraszki z kilkoma partnerami równocześnie.

2. Uległość

Niemal połowa z nas chce zdominować partnera, a aż 65 proc. nie miałoby nic przeciwko, gdyby to mężczyzna okazał się panem sytuacji. Chcemy poczuć jego siłę i to, że jesteśmy całkowicie od niego zależne.

1. Seks poza sypialnią

Najpopularniejszą kobiecą fantazją są miłosne igraszki w nietypowym miejscu - w biurze, na plaży czy w publicznej toalecie. Zdecydowana większość z nas (82 proc.) chciałoby poczuć ten dreszczyk emocji.

Komentarze (6)
Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 29.12.2017 23:14
Czy tylko mnie nic z tych rzeczy nie jara? Chyba się starzeję :P
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.12.2017 02:49
Mi się marzy seks grupowy, i seks z kobietą , mmm....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.12.2017 21:50
Pikantne mhm chyba dla 13 latek ...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 27.12.2017 21:34
ale sprośne... ciekawe życie musicie mieć w tej redakcji. Nic tylko współczuć
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 27.12.2017 11:02
to smutne ze dla wielu kobiet najwieksza fantazja jest seks poza sypialnia...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie