SOS

O czym myśli facet, kiedy Cię całuje?

Przez jego głowę przebiega sporo myśli. Zdziwisz się, jakich!
O czym myśli facet, kiedy Cię całuje?
Fot. Unspash.com
13.12.2017

Pocałunki są świetnym sposobem na wyrażanie uczuć i emocji. Dzięki nim możemy pokazać partnerowi, jak bardzo nam się podoba lub zachęcić go do dalszych „działań”. W czasie całowania działają wszystkie nasze zmysły – zapach naszego mężczyzny miesza się ze smakiem jego warg i dotykiem dłoni. Słyszymy też jego przyspieszony oddech i widzimy zamglony wzrok… Wszystkie te elementy powodują, że nasze pożądanie wzrasta.

Czy zastanawiałaś się jednak kiedykolwiek nad tym, o czym DOKŁADNIE rozmyśla twój facet podczas całowania? Możesz być pewna - w jego głowie panuje wówczas istna gonitwa myśli.

A my dzisiaj zdradzimy ci, co zaprząta jego umysł w tak intymnej chwili!

Polecamy także: „Nie współżyję z moim mężem” (Historia Natalii)

„Ona jest cudowna!”

Jeżeli facet zdecydował się na to, by cię pocałować, na pewno mu się podobasz. Dotykając twoich warg swoimi, myśli więc o tym, że jesteś piękna, seksowna, uwodzicielska i absolutnie cudowna. Zamiast wielbić cię słowami i spojrzeniem, swoją aprobatę wyraża pocałunkiem. Nie stresuj się tym, czy robisz na nim odpowiednie wrażenie – jego myśli na twój temat są wyłącznie pozytywne!

„Czy pocałunek jej się podoba?”

Nie jesteś jedyną osobą, która martwi się o to, czy jest dobra w całowaniu. Twojego partnera ta kwestia również trapi. Chciałby wypaść przed tobą jak najlepiej, a nawet zaimponować ci swoimi umiejętnościami. Dlatego podczas pocałunku przemyka mu przez głowę myśl, czy jego technika ci się podoba.

buziaki

Fot. Unspash.com

„Jak daleko mogę się posunąć?”

Pozwoliłaś mu się pocałować, a więc dałaś mu znak, że jesteś nim zainteresowana. Facet nie ma jednak stuprocentowej pewności, jak dalej potoczy się randka. Skończy się na kilku namiętnych buziakach czy pozwolisz mu na coś więcej? Aby się o tym przekonać, zapewne będzie testował twoje granice: dotykał pośladków, uciskał piersi, delikatnie ciągnął cię za włosy. Twoja reakcja na te pieszczoty da mu ostateczną odpowiedź, czy masz ochotę pójść na całość.

„Do czego to wszystko zmierza?”

Jeżeli wcześniej nie mieliście okazji, by porozmawiać o uczuciach oraz o tym, co was łączy, podczas pierwszego pocałunku facet będzie się zastanawiał, do czego zmierza wasza znajomość. Będziecie parą czy to tylko chwilowy flirt?

Wszystko zapewne wyjaśni się z czasem, jednak taki buziak może dać chłopakowi sporo do myślenia…

buziaki

Fot. Unspash.com

„Ona jest w tym naprawdę dobra”

Jeżeli jesteś świetna w całowaniu, z pewnością nie umknie to uwadze faceta. Podczas namiętnego buziaka będzie skrycie podziwiał twoją technikę i seksowne umiejętności. Może nawet nieco się zapomnieć i w czasie dotykania językiem twoich warg… cichutko zamruczeć! Nie zdziw się również, jeśli po wszystkim zapyta cię o to, ilu wcześniej miałaś facetów. Nie złość się – to pytanie jest wyrazem uznania dla twoich zdolności.

„Czy ładnie pachnie mi z ust?”

To zupełnie naturalna myśl u wszystkich całujących się osób. Jeśli wcześniej byliście na kolacji lub piliście alkohol, facet tym bardziej będzie się zastanawiał, jak smakuje. Taka refleksja nawiedzi go nawet wtedy, gdy ma świeżo umyte zęby lub przed chwilą żuł miętową gumę. Po prostu nigdy nie będzie w stu procentach przekonany, czy jego zapach z ust jest dla ciebie przyjemny.

buziaki

Fot. Unspash.com

Szmery z otoczenia

Podczas całowania facet niestety nie będzie się skupiał wyłącznie na twojej osobie, nawet jeśli bardzo by tego chciał. Niewielki ułamek jego uwagi mogą bowiem pochłaniać szmery z otoczenia. Jeśli usłyszy swojego współlokatora z pokoju obok, zacznie się zastanawiać, czy przypadkiem kolega nie zburzy za moment waszej chwili intymności. Jeżeli prezenter z telewizji będzie akurat omawiać wyniki ostatniego meczu, twój ukochany również na chwilę może skupić się na tym, co akurat słyszy z odbiornika. To zupełnie normalne i… dotyczy również ciebie!

Zobacz także: „Chyba dam drugą szansę byłemu, który mnie zdradził. Mam co prawda nowego faceta, ale...” (Trudna historia Agnieszki)

Pamiętaj jednak, żeby w czasie pocałunku nie skupiać się na myśleniu, tylko na odczuwaniu bodźców. Czerp z tej intymnej chwili jak najwięcej przyjemności!

Polecane wideo

Komentarze (10)
Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 13.12.2017 13:16
Myślicie, że mogę pocałować faceta pierwsza. On jest nieśmiały i chyba boi się zbliżyć a czuję, że jeśli nie zrobię kroku to nic się między nami nie ruszy...
zobacz odpowiedzi (3)
Paweł (Ocena: 5) 13.12.2017 05:09
A można prosić o artykuł o czym myślą laski podczas całowania?
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie