SOS

10 sytuacji, kiedy miłosne igraszki stają się KOSZMAREM. Przygotuj się na ból i rozczarowanie...

Życie intymne nie zawsze jest tak przyjemne, jak w filmach dla dorosłych.
10 sytuacji, kiedy miłosne igraszki stają się KOSZMAREM. Przygotuj się na ból i rozczarowanie...
fot. Unsplash
27.11.2017

Seks powinien być przyjemnością, jednak rzeczywistość pokazuje, że różnie z tym bywa. Czasami podejmujemy złe decyzje, a niektóre eksperymenty kończą się katastrofą. Prawdziwe życie to nie film dla dorosłych, w którym kochankowie potrafią wszystko i zawsze szczytują. Każdemu z nas zdarzają się wpadki i noce, o których wolelibyśmy zapomnieć.

Potwierdza to publikacja portalu „Metro", której autorzy wskazują 10 intymnych, a równocześnie bardzo mało komfortowych sytuacji. To te momenty w życiu każdej pary, kiedy miłość fizyczna przestaje być spełnieniem marzeń, a staje się koszmarem. Pocieszające jest jednak to, że doświadcza ich każdy aktywny seksualnie człowiek. Prędzej czy później Ty też się o tym przekonasz.

A może masz już to za sobą i wcale nie było tak źle?

Zobacz również: TEST: Czy jesteś idealną kochanką? 10 rzeczy, które MUSISZ robić w łóżku, żeby zasłużyć na ten tytuł

nieudany seks

fot. Thinkstock

Pierwszy raz

(Prawie) nigdy nie wygląda tak, jak to sobie wymarzyliśmy. Jest niezręcznie, mało wygodnie i rzadko kończy się orgazmem. Na szczęście trening czyni mistrza i z czasem dochodzimy do wprawy.

Seks bez zaangażowania

Czasami partner bardzo nalega, a my poddajemy się jego sugestii. Nasz wkład ogranicza się jednak do bezwładnego leżenia i myślenia o wszystkim, tylko nie o seksie. Niektórym z nas zdarza się wtedy zasnąć.

Kontuzje seksualne

Życie intymne może być bardzo ryzykowne i przypominać sport ekstremalny. Zdarza nam się spaść z łóżka, nabić guza partnerowi, nadwyrężyć mięśnie albo zwijać się z bólu, kiedy facet nie jest wystarczająco delikatny.

Zobacz również: Internauci oszaleli na punkcie 30-dniowego wyzwania seksualnego. Odważysz się je podjąć?

 

nieudany seks

fot. Thinkstock

Fetysz, którego nie podzielamy

Pół biedy, jeśli przedyskutowaliśmy ten temat i oboje zgodziliśmy się na wprowadzenie nowości do sypialni. Gorzej, jeśli partner nagle przypina nam klamerki do sutków albo próbuje szczytować na naszą twarz.

Płyny ustrojowe

Seks to zazwyczaj bardzo mokra robota i chyba musimy się do tego przyzwyczaić. Chodzi nie tylko o nasienie, ale także pot, wydzielinę z pochwy, nadmiar śliny, a nawet krew miesięczną.

Seks pod prysznicem

To popularna fantazja, którą prędzej czy później każda para próbuje wprowadzić w życie. Niestety, trudno o dogodną pozycję i temperaturę wody odpowiadającą obojgu partnerów. Zazwyczaj kończy się to rozczarowaniem.

Zobacz również: O takim hand jobie marzy twój facet!

nieudany seks

fot. Thinkstock

Stan upojenia

Nadmiar alkoholu powoduje, że puszczają nam wszelkie hamulce. Łatwo wtedy o podjęcie złej decyzji, która będzie miała katastrofalne skutki. Poza tym, nietrzeźwy partner rzadko staje na wysokości zadania.

Eksperymenty

Wszystko co nowe może doprowadzić do seksualnej katastrofy. Zabawka erotyczna może zrobić nam krzywdę, niesprawdzony lubrykant wywołać silną reakcję alergiczną, a skomplikowana pozycja - doprowadzić do poważnej kontuzji.

Niedopasowanie

Czasami bardzo chcemy zbliżyć się do nowego partnera, ale później okazuje się, że to zupełnie nie to. Może jest przystojny, inteligentny i seksowny, ale w łóżku zupełnie nas nie pociąga i kiepsko sobie radzi. Rozczarowanie to część życia seksualnego.

Samolubny kochanek

Dba wyłącznie o własną przyjemność i w ogóle nie przejmuje się twoimi potrzebami. Niektórzy twierdzą, że tak zachowuje się większość mężczyzn, ale może nie jest aż tak źle…

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.11.2017 05:09
Wszystko tu jest zwalane na faceta pff A to ze dużo bab leży jak kłody ?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie