SOS

5 oznak, że ON jest mistrzem seksu

Pewne męskie zachowania zdradzają więcej, niż mogłoby się wydawać.
5 oznak, że ON jest mistrzem seksu
Fot. Unspash.com
14.10.2017

Poznałaś fajnego faceta, byliście już na kilku randkach i między wami robi się coraz bardziej poważnie. Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że czas najwyższy, by przejść na następny poziom znajomości: seks. Wiesz jednak, że po tym poważnym kroku nie będzie już odwrotu, co wcale nie ułatwia podjęcia tej poważnej decyzji. Bo co wówczas, jeśli w łóżku nie będzie wam wcale aż tak dobrze?

Spokojnie, na te dylematy znajdzie się rada – okazuje się, że jeszcze podczas wspólnych kolacji możesz przekonać się o tym, jak dany facet radzi sobie w łóżku. Wszystko zdradzi ci sposób, w jaki zachowuje się w pewnych sytuacjach.

Polecamy także: Jakich kobiet pożądają faceci?

Specjalnie dla ciebie przygotowałyśmy listę 5 znaków, które jasno mówią, że ten facet to kochanek, o którym marzysz! 

udany seks

Fot. Unspash.com

1. Jest dżentelmenem 

Zarówno w życiu jak i w łóżku ten aspekt jest bardzo ważny. Jeśli mężczyzna otwiera przed tobą drzwi i odsuwa krzesło w restauracji to znak, że w sypialni też będzie potrafił zadbać o ciebie jak o księżniczkę.

2. Wie, jak cię dotykać

Wielu facetów nie zdaje sobie sprawy z tego, że ich dotyk może przynosić tyle samo rozkoszy, co bólu. Gdy ich podniecenie rośnie, robią wszystko, by po prostu `zaliczyć`, a sama wiesz, że to nie przynosi zbyt wiele przyjemności. Kiedy zatem mężczyzna w trakcie kolacji subtelnie gładzi twoją dłoń, bądź delikatnie ją trzyma, możesz być spokojna. Podczas waszej wspólnej nocy będzie dla ciebie równie czuły.

udany seks

Fot. Unspash.com

3. Nie myśli tylko o sobie

Niektórzy panowie na piedestale stawiają siebie i ich własne potrzeby. Kiedy facet podejmuje sam wszystkie decyzje, od wyboru miejsca, w którym zjecie kolację, po danie główne dla was obojga to nie łudź się, że w łóżku przejmie się tobą w jakiś szczególny sposób. Co innego, jeśli robi wszystko, by w jego towarzystwie niczego ci nie brakowało – taki facet to prawdziwy skarb, zarówno w życiu, jak i w sypialni.

4. Nie spieszy się

Mężczyzna, którego interesuje coś więcej niż tylko twoje piękne ciało, nigdy nie nalega na szybsze przejście do następnego etapu. Jeśli słyszałaś od niego, że nie musicie się spieszyć, a może nawet powinniście poczekać z pójściem do łóżka, to możesz być pewna jego dobrych intencji. Dla niego bowiem seks to nie tylko zaspokojenie biologicznej potrzeby, ale też sposób na wyrażenie głębszych uczuć. Noc z takim facetem będzie bardzo namiętna.

udany seks

Fot. Unspash.com

5. Sprawia, że czujesz się piękna

Kiedy facet prawi ci komplementy i dodaje ci pewności siebie, istnieją spore szanse, że przy nim zapomnisz o wszystkich kompleksach. Na takiego mężczyznę patrzysz  z większą czułością, a chemię między wami odczuwasz mocniej. W łóżku będziesz więc czuła się z nim równie atrakcyjna i bez stresu oddasz się rozkoszom, które ci zafunduje. Nawet przy zapalonym świetle, które dotąd bezwzględnie gasiłaś.

Jeśli już wiesz, czego możesz spodziewać się po swoim facecie,  śmiało możesz podjąć decyzję o przejściu do kolejnego etapu związku. Wierzymy, że w sypialni będzie wam tak dobrze, jak dotąd. A może nawet i lepiej!

Przeczytaj także: BEZ TABU: Analiza męskich fryzur intymnych

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo