SOS

PSYCHOTEST: Co wzrost mówi o Twoich łóżkowych umiejętnościach? (Najlepsze kochanki mierzą...)

W łóżku centymetry naprawdę mają znaczenie. Sprawdź, jaką jesteś kochanką!
PSYCHOTEST: Co wzrost mówi o Twoich łóżkowych umiejętnościach? (Najlepsze kochanki mierzą...)
Fot. iStock
27.09.2017

Czy wystarczy na kogoś spojrzeć, by stwierdzić, jakim jest kochankiem? Wydaje się to mało prawdopodobne, bo zazwyczaj pozory mylą. Nie każda kobieta w ciemnym golfie i spódnicy do ziemi to cnotka, tak samo jak nie każda dziewczyna z biustem i pośladkami na wierzchu musi być łatwa. Strój, makijaż czy fryzura to często maska, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Ale z naszym wzrostem jest inaczej.

Na ten nie mamy żadnego wpływu, bo to kwestia genów, a nie wyboru. Albo rośniesz jak na drożdżach, albo proces ten przedwcześnie się zatrzymuje. Niedobór albo nadmiar centymetrów wpływa później na to, jak jesteś postrzegana. Odbiera lub dodaje pewności siebie. I mówi o twoim temperamencie seksualnym więcej, niż podejrzewasz. Nie wierzysz? Dopasuj swój wzrost do skali i dowiedz się, jaką jesteś kochanką.

Możesz również sprawdzić, czego możesz się spodziewać po obiekcie twoich westchnień. Płeć nie ma tu większego znaczenia. Liczą się tylko centymetry.

Zobacz również: Nie uwierzysz, z iloma facetami sypia statystyczna kobieta, zanim ukończy 21 lat...

 

wzrost a temperament seksualny

fot. iStock

Mniej niż 160 cm

Lubisz seks, ale bez zbędnych udziwnień. Najbardziej cenisz pozycję misjonarską. W łóżku dajesz się zdominować partnerowi. Nie lubisz podrywać, bo wolisz być zdobywana. Bardzo łatwo cię zawstydzić.

161-165 cm

Może wyglądasz niepozornie, ale w sypialni potrafisz zaszaleć. Uwielbiasz kochać się w pozycji na jeźdźca i przejmować kontrolę nad sytuacją. Od partnera oczekujesz uległości. To ty go sobie wybierasz.

166-170 cm

Nie wszystkim to odpowiada, ale ty nie masz nic przeciwko kochaniu się na stojąco. Nie interesuje cię długa gra wstępna - seks ma być spontaniczny i szybki. Często zachęcasz partnera, aby pieścił cię oralnie.

Zobacz również: 9 rzeczy, które każda z nas powinna wiedzieć PRZED utratą dziewictwa

 

wzrost a temperament seksualny

fot. iStock

171-175 cm

W sypialni szukasz przede wszystkim czułości. Lubisz być przytulana, masowana, całowana. Seks uznajesz za udany, nawet jeśli nie doświadczysz orgazmu. Wystarczy, że czujesz bliskość ukochanego.

176-180 cm

Uprawiasz seks nieco rzadziej, niż inni. Twój temperament na co dzień pozostaje w uśpieniu i wybucha tylko w wyjątkowych sytuacjach. Kieruje tobą miłość, a nie czysto fizyczne pożądanie. Wtedy potrafisz to robić nawet w miejscu publicznym.

181-185 cm

Szukasz partnera, który w łóżku uważnie wsłuchuje się w twoje potrzeby. Chcesz być jego nauczycielką. Mówisz otwarcie o tym, co sprawia ci przyjemność. I bywasz samolubna, bo jego rozkosz to dla ciebie sprawa drugorzędna.

Zobacz również: 7 pozycji seksualnych, które zagwarantują wam nieziemski orgazm

 

wzrost a temperament seksualny

fot. iStock

186-190 cm

Kochasz się rzadko i od klasycznego stosunku wolisz np. miłość oralną. Zazwyczaj w jedną stronę, kiedy to ty sprawiasz mężczyźnie przyjemność. A wszystko dlatego, że w sypialni jesteś mało przebojowa i nie wierzysz w siebie.

191-195 cm

Temperament masz ogromny, ale z realizacją fantazji różnie bywa. Wysoki wzrost utrudnia znalezienie partnera. Kiedy to się uda - możesz kochać się nawet codziennie. I to w najbardziej wymyślnych pozycjach.

196 cm i więcej

Pozory mówią co innego, ale w relacji intymnej jesteś bardzo uległa. Wystarczy, że dominujesz wzrostem. Interesuje cię każdy rodzaj seksu, ale szczególną słabość masz do zabawek erotycznych.

Polecane wideo

Komentarze (9)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 5) 26.10.2017 22:17
Podchodzę do wszystkiego sceptycznie, ale nieraz miewam lekki ubaw jeśli coś się zgadza. Aż mnie zatkało kiedy na następnej stronie przeczytałam opis dotyczący swojego wzrostu. Idealnie moje podejście. Ciekawa sprawa.
odpowiedz
Kot (Ocena: 1) 23.10.2017 19:26
Ale bzdury nic się nie zgadza co za pierdolety
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 22.10.2017 00:03
poniżej 160 cm wzrostu, godzina 24 - no to czas na moje dzisiejsze bara bara w pozycji misjonarskiej :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.09.2017 03:21
Mam 176 cm i zgadza się-nie potrzebuję codziennie lub co 2 dni sexu....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.09.2017 20:00
176-180cm. U mnie się zgadza, ale to pewnie zwykły przypadek.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie