SOS

Przyjaciółka uprawiała seks nowym partnerem? Wiemy, o co na pewno ją zapytasz!

Amerykanki interesuje owłosienie łonowe, Szwedki ciekawi zapach, a Polki...
Przyjaciółka uprawiała seks nowym partnerem? Wiemy, o co na pewno ją zapytasz!
Fot. iStock
17.09.2017

Umówiłaś się na pierwszą randkę z nowym facetem, a ta przeciągnęła się aż do śniadania? Jeśli wtajemniczyłaś swoje przyjaciółki, one na pewno będą chciały poznać szczegóły. To zwykła kobieca ciekawość, ale tylko od ciebie zależy, czy zdecydujesz się ją zaspokoić. Nie musisz odpowiadać na wszystkie niedyskretne pytania. Życie intymne to przecież nie rozmowa o nowej kolekcji ubrań w ulubionej sieciówce.

Portal randkowy Victoria Milan sprawdził, czego kobiety są najbardziej ciekawe, jeśli chodzi o podboje seksualne bliskich koleżanek. Okazuje się, że wszystko zależy od kraju, z którego pochodzimy. Na podstawie wyznań ponad 8 tysięcy użytkowniczek z 21 krajów stworzono listę najbardziej interesujących nas tematów. Wiemy, o co wypytują kobiety. W tym także Polki.

Oto 7 pikantnych szczegółów, które koniecznie chcemy poznać. Czy domyślasz się, co jest obiektem zainteresowania naszych rodaczek?

Czas trwania stosunku

To jeden z najważniejszych tematów takich pikantnych rozmów. Chcemy wiedzieć, ile trwała gra wstępna i właściwy stosunek seksualny. A może partner był w stanie robić to wielokrotnie? To kwestia, która najbardziej zaprząta głowę paniom z Belgii, Finlandii i Norwegii.

Zobacz również: Nie uwierzysz, z iloma facetami sypia statystyczna kobieta, zanim ukończy 21 lat...

 

rozmowa o seksie

fot. Thinkstock

Depilacja intymna

Kiedyś nie było o czym mówić, bo mało który mężczyzna skracał owłosienie intymne. Nie wspominając o depilacji do zera. Dziś panowie zwracają na to coraz większą uwagę, a ich zwyczaje w tej kwestii bardzo nas interesują. O owłosienie krocza pytają Amerykanki, Australijki i Dunki.

Rozmiar penisa

„Czy miał dużego?” - to pytanie aż ciśnie się na usta, chociaż nie należy do najbardziej dyskretnych. A jednak, w niektórych krajach rozmowa o długości przyrodzenia jest czymś całkowicie normalnym. Zwłaszcza w Republice Południowej Afryki i… Polsce! Potwierdzasz?

Zobacz również: Czy inni uprawiają seks częściej od Ciebie? Sprawdź, czy mieścisz się w normie!

rozmowa o seksie

fot. Thinkstock

Świntuszenie

Seks to nie tylko akt fizyczny, ale także wszystko, co dzieje się między partnerami. Gesty, spojrzenia i szeptanie do ucha. Panie z Francji, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii właśnie tym są najbardziej zainteresowane. Intryguje je, czy facet potrafi być zalotnie wulgarny.

Zapach i smak

Kobiety ze Szwajcarii, Austrii i Szwecji koncentrują się właśnie na tych kwestiach. Czy partner miał świeży oddech? A może pali papierosy? Czy umył zęby? Można było wyczuć od niego alkohol? Interesuje je również czy wziął prysznic przed randką i jak smakuje jego skóra.

Zobacz również: 5 rzeczy, które MUSISZ zrobić po seksie analnym

rozmowa o seksie

fot. Thinkstock

Miejsce

Nie chodzi wcale o nazwę restauracji, w której doszło do randki. Raczej o to, gdzie kochankowie zdecydowali się skonsumować swoją znajomość. Dla kobiet z Holandii, Nowej Zelandii i Węgier to podstawowa kwestia. Z wypiekami na twarzy słuchają o seksie w łazience, samochodzie albo pobliskim parku.

Kondycja

Jego umięśnienie i siła mają oczywiście znaczenie, ale znacznie ciekawszym wątkiem jest to, jak długo wytrzymał w łóżku. Niemki, Włoszki i Czeszki są zainteresowane twardością członka i gotowością do zabawy. Nadmiar alkoholu lub przesadny stres mogą to uniemożliwić.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie