SOS

O czym Twój facet myśli w czasie seksu?

To nie żaden wymysł. Oto lista opracowana przez ekspertów.
O czym Twój facet myśli w czasie seksu?
Fot. iStock
14.09.2017

Przyznaj szczerze: gdybyś mogła zdobyć jedną, jedyną moc nadprzyrodzoną, czy byłaby to zdolność czytania w myślach? Zwłaszcza tych męskich oczywiście. Z jednej strony byłaby to niesamowita wiedza na temat tego, co czuje płeć przeciwna, z drugiej – gorzka lekcja, bo okazałoby się, że idealny z pozoru facet ma w głowie pustkę.

Bywałoby także niezręcznie, np. w sytuacjach intymnych. Wyobraź sobie, że kochasz się z partnerem, jest coraz namiętniej, ale nagle słyszysz jego paskudne myśli i… czar pryska. Bo faceci naprawdę MYŚLĄ podczas stosunku, a każdy mężczyzna, który zaprzecza – po prostu kłamie.

Zdemaskował ich zresztą Frank Kobola, specjalista od spraw damsko-męskich amerykańskiego wydania „Cosmopolitan”. Ekspert opracował listę 8 myśli, które pojawiają się w męskich głowach podczas seksu.

Jesteś ciekawa, co dzieje się w umyśle Twojego ukochanego, kiedy się z nim kochasz? Proszę bardzo – oto szczegóły.

Polecamy także: „Pękła nam prezerwatywa. Wpadliśmy w panikę i…”

myśli podczas seksu

„Sprawdźmy, czy dam radę”

Kobola uważa, że taka myśl przewija się przez męską głowę za każdym razem, kiedy następuje zmiana pozycji na bardziej wymagającą i trudniejszą od poprzedniej.

„Jeszcze nie dochodź”

Zdaniem specjalisty te słowa są dla mężczyzn jak mantra, którą powtarzają sobie w myślach. Inaczej każdy z nich dochodziłby bardzo szybko.

„Czy mam czysty nos?”

W zależności od tego, w jakiej pozycji się kochacie, patrzycie na swoje ciało z różnych perspektyw. Nie tylko faceci zastanawiają się, czy wszystko sobie porządnie wyczyścili. My również nad tym przecież główkujemy!

myśli podczas seksu

Fot. iStock

„Kto wie, może właśnie biję jakiś rekord w seksie”

Facetów ciekawią takie rzeczy, jak np. rekordowa ilość stosunków w czasie jednej nocy, maksymalna długość jednego stosunku, ilość orgazmów partnerki podczas jednego razu, itp. Każdy z takich rekordów chcieliby oczywiście pobić.

„Oby tylko gumka nie pękła”

Facetów także dopada strach przed zawodną antykoncepcją. Myślą o tym, co by się stało, gdyby prezerwatywa pękła albo niespodziewanie się zsunęła. Czasem taka obawa wpływa na ich libido.

„Patrzeć jej w oczy czy nie?”

Patrzenie sobie w oczy podczas namiętnego seksu jest niezwykle podniecające, ale bywa także krępujące, zwłaszcza jeżeli trwa za długo. Facet zastanawia się wówczas: patrzeć jej w oczy czy nie?

myśli podczas seksu

Fot. iStock

„O to chodzi!”

Kiedy mężczyźnie jest wyjątkowo przyjemnie, w jego głowie pojawiają się myśli typu: wspaniale, przyjemnie, cudownie, bosko, itp.

„Jeszcze chwila i odpoczniesz”

Jeśli kochacie się w pozycji misjonarskiej, ty wygodnie leżysz, ale facet musi się wtedy porządnie napracować. Seks go podnieca, ale i męczy. Pod koniec stosunku myśli sobie zatem, że jeszcze kilka chwil i zasłuży na odpoczynek.

Co Wy na to?

Polecamy także: Nie uwierzysz, z iloma facetami sypia statystyczna kobieta, zanim ukończy 21 lat...

Źródło: kobieta.wp.pl

Komentarze (11)

Ocena: 4.64 / 5
gość (Ocena: 5) 14.09.2017 14:48
WYYYPIERDALAJ!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.09.2017 12:56
„Czy mam czysty nos?”? i że niby kobiety podczas seksu też myślą o tym czy sobie wszystko wyczyściły? Nawet nie wpadłabym na coś takiego, tylko to mi wystarczyło żeby uważać, że ten artykuł jest przepełniony bzdurami. No chyba, że ze mną jest coś nie tak. Zawsze myje się dokładnie, inaczej takie mycie nie miałoby sensu, więc czemu mam się zastanwiać nad tym czy wszystko "porządnie wyczyściłam"? :D
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 14.09.2017 12:46
Te niby porady pisał "ekspert"Cosmopolitan więc jeśli jeszcze jest szansa nie czytaj tego szajsu. Ja zrobiłam to za ciebie i bardzo żałuje :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.09.2017 11:54
A ja mam problem... Poznałam na portalu randkowym gościa. Jest bardzo przystojny, dopasowaliśmy się, gadamy codziennie ponad tydzień, po 2 godziny. On czasem już od rana do mnie pisze. Mówi, że jestem w jego typie. Wysyłaliśmy sobie też inne zdjęcia, niż mamy w profilu, on komplementuje moje nogi, mówi, że fajnie mu się ze mną rozmawia, ale... ale on się nie spotyka z dziewczynami prędzej niż po 2 miesiącach rozmawiania, bo przed tymi dwoma miesiącami one mu się nudzą. Tak napisał "kobiety mi się nudzą". Przyjaciółka powiedziała, że mam go olać. Z jednej strony nie podoba mi się to, że to laski mają się starać o niego, zabawiać go rozmową i w ogóle, a z drugiej - chcę go poznać. On czasem pisze "nie przedłużajmy tych rozmów", "nie traćmy tu czasu" i niby pisze tak w kontekście spotkania, jednak i tak to mi się nie podoba. Nie wiem, co mam zrobić. Czy czekać, czy olać, czy nie wiem, tak zagadać, żeby to on mnie tu zabawiał gadką... Facet jest dorosły, ma 27 lat, ja 24.
zobacz odpowiedzi (7)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo