SOS

10 typów kochanek. Którym jesteś Ty?

A teraz czas na mały eksperyment. Jesteś ciekawa, jak wypadasz w łóżku? Zestawiamy najczęściej spotykane typy kochanek, żebyś mogła sprawdzić samą siebie.
10 typów kochanek. Którym jesteś Ty?
Fot. iStock
09.09.2017

W sypialni jak w życiu – bywa różnie. Tak jak różni są kochankowie, tak każda kobieta zachowuje się w łóżku inaczej. Ciekawa jesteś, jak to wygląda w twoim przypadku? Przeczytaj ten tekst, a dowiesz się o sobie ciekawych rzeczy.

Na Anastasię Steele
Kochanka w typie Any Steele („Pięćdziesiąt twarzy Greya”) całkowicie oddaje inicjatywę partnerowi. Realizuje jego fantazje, za jego sprawą wchodzi coraz głębiej w świat erotycznych doznań. Sama jest raczej bierna, choć otwarta na eksperymenty – nawet jeśli początkowo podchodzi do nich z rezerwą. Może sprawiać wrażenie dziewczyny nieśmiałej i wycofanej, gdy jednak trafi na odpowiedniego faceta, otwiera się przed nim niczym róża. Zaufanie to dla niej podstawa każdego związku, również erotycznego.

Na Kate Winslet
A raczej na Rose DeWitt-Bukater Dawson, którą znasz z „Titanica”. Kochanka w jej typie w miłosnych uniesieniach i seksie szuka ucieczki od codzienności. Gotowa zaryzykować wiele, gdy poczuje, że jest z mężczyzną perfekcyjnie dopasowana. Lubi bawić się seksem, choć równie istotne są dla niej uczucia. W układzie kobieta–mężczyzna chętnie gra pierwsze skrzypce. Proponuje, pokazuje, eksperymentuje. Lubi wchodzić w rolę przewodniczki, która wprowadza partnera w świat intymnych doznań.

Zobacz także: Ideał faceta według kobiet: 12 najseksowniejszych cech ♥


Na Monikę Lewinsky
Oto typ kochanki, która z impetem wkracza w życie mężczyzny. Ma w sobie magnetyzm, dla którego facet jest w stanie zaryzykować wiele – i ryzykuje, nawet jeśli jest żonaty czy z innych względów nie powinien sobie pozwolić na romans. Kochanka w typie Moniki Lewinsky jest kobietą, dla której faceci tracą więcej niż głowę. W łóżku jest partnerką wymarzoną: nie boi się innowacji, jest spontaniczna i kreatywna.

Na Izabelę Łęcką
To typ kochanki, która może być dla mężczyzny zgubą. Bo piękna, elegancka, dystyngowana. Przyciąga jak magnes. Lecz z drugiej strony zimna, raczej nieczuła i niezaangażowana. Kobieta w typie Łęckiej chce być adorowana i traktowana jak księżniczka. W sypialni nie jest zbyt skora do przejmowania inicjatywy. Zawsze chce prezentować się nienagannie, dlatego raczej nie zaryzykuje seksu z samego rana. Najpierw wymknie się do toalety, by zrobić wokół siebie porządek.

typ kochanki

Fot. iStock

Na Milę Kunis
A konkretnie na Jamie, którą znasz z filmu „To tylko seks” z Justinem Timberlakiem. Być może jak ona jesteś wygadana, pewna siebie, nowoczesna. Nie traktujesz seksu śmiertelnie serio. Przyjaciel do łóżka? Dlaczego nie! Umiesz oddzielić uczucia od fizycznego zbliżenia i nie musisz być zakochana na zabój, żeby spędzić z miłym facetem przyjemną noc. Mężczyźni za tobą przepadają, bo jesteś spontaniczna i częściej zachowujesz się jak nastolatka niż jak stateczna kobieta.

Na Scarlett O’Harę
Oto kochanka, z którą mężczyźni nie mają lekko. Z jednej strony byś chciała, z drugiej się boisz… Potrafisz być szalenie zmysłowa i uwodzicielska. Umiesz rozkochać w sobie faceta. Z drugiej strony w łóżku często zachowujesz się biernie. Oczekujesz, że to mężczyzna będzie się dwoił i troił, żeby sprawić ci przyjemność. A gdy coś pójdzie nie tak, jak to sobie wymarzyłaś, potrafisz wbić facetowi szpilę. Trudno ci się oprzeć, ale jeszcze trudniej cię zadowolić.

Na Sharon Stone
Catherine Tramell z „Nagiego insynktu” to prawdziwa femme fatale. Kobieta szalenie atrakcyjna, zmysłowa, ubóstwiana przez mężczyzn. A przy tym przebiegła, świadoma swoich atutów i bez skrupułów tę świadomość wykorzystująca. Potrafi z seksu uczynić kartę przetargową do osiągnięcia swoich celów. Tramell jest nie tylko piękna, ale też bystra, inteligentna i dowcipna, dlatego faceci tracili dla niej głowę. Jeśli nią jesteś, lepiej mieć ciebie po swojej stronie. A że warto, przekonał się ten, który był blisko ciebie.

typ kochanki

Fot. iStock

Na pianistkę
Być może jesteś jak Erika Kohut z „Pianistki” Elfriede Jelinek. To typ kobiety i kochanki wewnętrznie skomplikowanej. Z jakiegoś powodu zablokowanej, nieufnej wobec mężczyzn, a jednocześnie zainteresowanej seksualnością drugiego człowieka. Potrafisz ulec fascynacji do przypadkowego mężczyzny (jak Erika do swojego ucznia). W seksie bywasz zaskakująca. To odpychasz kochanka, to znów prowadzisz z nim erotyczną grę. To nie chcesz się śpieszyć, to znów zaskakujesz go swoją nieprzyzwoitością.

Na Marilyn Monroe
Kochanka podobna do Marilyn podoba się mężczyznom. Zachwyca urodą, seksapilem, kobiecością, ale też swoją bezbronnością. Faceci czują, że muszą się tobą opiekować. Nie próbujesz zgrywać niezależnej, wyszczekanej feministki, która w seksie zachowuje się po żołniersku. Jesteś typem dziewczyny z sąsiedztwa, która lubi być adorowana, a w sypialni z przyjemnością oddaje mężczyźnie inicjatywę, lecz nie zamyka się na nowe doznania, a nawet sama potrafi zaproponować coś od siebie.

Na Saszę Załuską
Kochanka taka jak Sasza Załuska z kryminałów Katarzyny Bondy jest twardo stąpającą po ziemi kobietą. Seks traktuje raczej drugorzędnie. Oczywiście lubi od czasu do czasu zabawić się z mężczyzną, ale nie zalewa się łzami, gdy akurat z nikim nie sypia. Jest silna, profesjonalna, w związku to raczej ona nosi spodnie. Gdy już idzie z kimś do łóżka, woli, by było po jej myśli. Zdarza jej się zachowywać spontanicznie, ale raczej rzadko. Chce wszystko mieć pod kontrolą.

RAF

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.09.2017 11:30
Coś pomiędzy na pianistkę i na monroe?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo