SOS

Pieszczoty z męskich fantazji

Jest kilka rzeczy, o których oni marzą i śnią, ale nie wiedzieć czemu, nic nam nie mówią.
Pieszczoty z męskich fantazji
27.06.2008

Tej nocy rozpal go do białości. Gwarantujemy, że twój facet będzie mile zaskoczony - długo „po” będzie się zastanawiał, skąd wiedziałaś, że właśnie na to ma ochotę.

Zacznij od powiedzenia mu, jak bardzo cię podnieca. Mężczyźni uwielbiają ten zmysłowy szept, który zwiastuje rewelacyjną zabawę w łóżku. Możesz być bardzo bezpośrednia - daj mu jasno do zrozumienia, że będzie gorąco.

Kiedy już dostatecznie go zachęcisz do miłosnych igraszek, bądź jeszcze odważniejsza niż zwykle. Faceci są bardzo wrażliwi na pobudzanie dwóch miejsc na ich ciele jednocześnie. Dlatego nie tylko całuj się z nim namiętnie - w tym samym czasie przesuń rękę w dół i obejmij jego penis dłonią. Pieść go najpierw delikatnie, a potem, gdy będzie twardniał, bądź coraz agresywniejsza. Tym sposobem dasz mu podwójną porcję przyjemności.

Rzadko który facet zdaje sobie sprawę, że bardzo przyjemne może być dla niego… lizanie pachwin. Nie wiedzą o tym, bo im tego nie dajemy. Czas to zmienić! Powiedz mu, aby położył się na plecach i zajmij się tymi najwrażliwszymi miejscami na jego ciele. Delikatny dotyk twojego języka pobudzi jego zakończenia nerwowe w spektakularny sposób - sama zobaczysz!

Gdy on już będzie baaaardzo pragnął w ciebie wejść, odwlekaj ten moment. Pozwól mu wsunąć się w ciebie tylko odrobinę i zaciśnij mięśnie Kegla - to będzie dla niego najcudowniejsza z możliwych tortur. Oboje będziecie zachwyceni!

Polecane wideo

Komentarze (45)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2011 15:39
o bożena ależ rozczarowanie....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2008 00:29
tyle to człowiek sam wie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.12.2008 22:15
NO ja też się rozczarowałam...myślsłam ze wiecj tych rad będzie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.11.2008 21:30
[quote="qarolkaa"][quote][b]szokolade[/b] ee tam myslalam ze czegos nowego sie dowiem;pp[/quote] popieram :P to ja tez już wiedziałam:):) [/quote] Bo takie rzeczy są powszechnie wiadome ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.11.2008 21:06
najlepiej jest faceta podniecić:P i go zostawić;):) he żartuje:P
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie