SOS

Cała prawda o SEKSIE ORALNYM: Czy facet Cię rzuci, jeśli odmówisz mu miłości francuskiej?

Wyniki tego badania nie pozostawiają wątpliwości, że to dla nich istotna kwestia.
Cała prawda o SEKSIE ORALNYM: Czy facet Cię rzuci, jeśli odmówisz mu miłości francuskiej?
Fot. Thinkstock
30.08.2017

Jeszcze do niedawna był to jeden z największych tematów tabu, a dziś o miłości francuskiej mówi się głośno i otwarcie. Niektórzy twierdzą wręcz, że bez udanego seksu oralnego nie da się stworzyć stałego związku, a tego typu zabawy są jedną z oznak miłości. O skali zjawiska sporo mówią wyniki najnowszego badania zrealizowanego przez VictoriaMilan - stronę randkową dla ludzi w związkach szukających romansu.

Jak wynika z raportu, 72% kobiet i 85% mężczyzn twierdzi, że seks oralny powinien mieć miejsce w każdej sypialni a jego częstotliwość nie powinna się zmniejszać z biegiem czasu. „Fani miłości oralnej mogą być spokojni - większość ludzi - prawie trzy czwarte obu płci - twierdzi, że lubi dawać przyjemność oralną. To jest 77% kobiet i 72% mężczyzn. Nie zaskakuje fakt, że jeśli mowa o otrzymywaniu tej formy przyjemności, liczba wzrasta. 89% kobiet i 94% mężczyzn uwielbia być doprowadzanych do rozkoszy w ten sposób”.

Aż 65% kobiet i 68% mężczyzn twierdzi, że zakończyliby romans, gdyby w sypialni zabrakło oralnych igraszek.

Zobacz również: 10 oznak, że on chce fellatio... NATYCHMIAST! (18+)

 

seks oralny

źródło: VictoriaMilan

„Piękne kobiety z Polski są znane z ich umiejętności w sypialni, a ich seksualny repertuar również zawiera seks oralny (78%). Prawie trzy czwarte mężczyzn z Polski również czerpie przyjemność z obdarowywania swoich kobiet oralnymi pieszczotami (73%)” - dowiadujemy się z badania przeprowadzonego na grupie ponad 9 tysięcy użytkowników portalu randkowego dla osób w związkach.

Największymi fanami dawania przyjemności oralnej są obywatele Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii i Irlandii. Nasz kraj znalazł się na 7 miejscu. Najmniej zainteresowani tego typu zabawami są Portugalczycy, Szwajcarzy i Finowie.

Ale to nie koniec szczegółowych danych na ten temat

Zobacz również:  Oto 5 rzeczy, które każdy facet marzy byś zrobiła... pieszcząc go oralnie

seks oralny

źródło: VictoriaMilan

seks oralny

źródło: VictoriaMilan

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.08.2017 22:56
Lubie dawać przyjemność mężczyźnie w ten sposób. Sama także lubię być zaspokajana w ten sposób, gdyż przy typowym seksie doszłam może z jeden raz.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie