SOS

15 rzeczy, które MUSISZ robić w łóżku, żeby zasłużyć na tytuł idealnej kochanki

Faceci właśnie tego od nas oczekują. Nie za dużo wymagają?
15 rzeczy, które MUSISZ robić w łóżku, żeby zasłużyć na tytuł idealnej kochanki
Fot. iStock
12.08.2017

Jak wygląda idealne życie seksualne? Dokładnie tak, jak ty i twój partner sobie wyobrażacie. Jeśli jesteście zadowoleni z łączących was relacji intymnych - wszystko jest w najlepszym porządku. Nie musisz posiadać umiejętności i odwagi aktorki porno, żeby zasłużyć na tytuł idealnej kochanki. Wystarczy, że twój wybranek czuje się w pełni usatysfakcjonowany. Co nie oznacza, że czas spocząć na laurach i nie może być już lepiej.

Może - przekonuje Tracey Cox, ekspertka zajmująca się życiem erotycznym, która współpracuje z portalem „Mail Online”. Z jednego z ostatnich wywodów jej autorstwa dowiadujemy się m.in., co każda z nas powinna robić w łóżku, aby partner nie chciał szukać dodatkowych wrażeń w ramionach innej. To 15 cech doskonałej towarzyszki życia, która sprawdza się także w sypialni.

Lepiej sprawdź, czy nie masz w tej kwestii jakichś zaległości. W przeciwnym razie on może się tobą znudzić

Zobacz również: 23 rzeczy, które facet chciałby Ci powiedzieć o fellatio (Artykuł TYLKO dla dorosłych!)

 

idealna kochanka

źródło: ian dooley / Unsplash

Inicjujesz seks

To nie może być tak, że kochacie się tylko wtedy, kiedy on tego chce. Idealna kochanka od czasu do czasu sama wychodzi z inicjatywą. Wtedy on czuje, że zależy ci na jego bliskości.

Nie oceniasz

Twój partner musi mieć przekonanie, że może ci powiedzieć o wszystkim. A kiedy ujawni swoją nawet najdziwniejszą fantazję seksualną - ty nie będziesz się śmiała.

Potrafisz powiedzieć „nie”

Wydaje się, że faceci uwielbiają uległe partnerki, które na wszystko się godzą. W stałym związku to nie do końca prawda. Powinnaś mieć swoje zdanie i twardo się go trzymać.

Akceptujesz jego ciemną stronę

Na co dzień może być przewidywalnym dżentelmenem, ale w sypialni przemienia się w niekiełznanego macho? Twój partner musi mieć poczucie, że tobie może pokazać, co tak naprawdę w nim siedzi.

Lubisz urozmaicenie

Nie ma nic gorszego, niż partnerka, która dokładnie wie, co lubi w łóżku, a na co nigdy sobie nie pozwoli. Powinnaś brać pod uwagę nawet najbardziej szalone eksperymenty. A przynajmniej nie odrzucać ich już na wstępie.

Zobacz również: Jak się z nim kochać, by błagał o więcej?

idealna kochanka

źródło: Matheus Ferrero / Unsplash

Wiesz, czego chcesz

Chęć eksperymentowania nie oznacza, że nie znasz siebie i swoich potrzeb. W sypialni potrzebna jest też odrobina stanowczości. Nie wahaj się w nieskończoność. Powinnaś już wiedzieć, co sprawia ci przyjemność.

Komplementujesz jego penisa

Brzmi dziwnie, ale faceci naprawdę to lubią. Od czasu do czasu powiedz mu, jaki jest duży, długi, zgrabny, piękny, apetyczny i tak dalej. Nadaj mu nawet imię i próbuj z nim rozmawiać.

Rozumiesz, że to delikatny organ

Męskie przyrodzenie nie wszystko zniesie i nie zawsze jest gotowe do zabawy. Idealna kochanka jest wyrozumiała dla swojego partnera, a zwłaszcza jego małego przyjaciela.

Lubisz seks oralny

Minęły już czasy, kiedy pary przez całe życie kochały się jedynie w pozycji misjonarskiej. Dziś miłość francuska uważana jest za coś zupełnie normalnego i pożądanego. Warto o tym pamiętać.

Doceniasz go

Nie wystarczy, że od czasu do czasu głośno westchniesz. Faceci są spragnieni informacji zwrotnych. Powiedz mu, że jest najlepszym kochankiem w twoim życiu i w czym jest prawdziwym mistrzem.

Zobacz również: Co mężczyzna czuje podczas gry wstępnej i oralu? Szokujące!

idealna kochanka

fot. Thinkstock

Nie milczysz w czasie seksu

Nie ma nic gorszego, niż partnerka, która przeżywa wszystko w środku i w ogóle nie zdradza się na zewnątrz. Milcząca kochanka daje facetowi do zrozumienia, że zamiast przeżywać rozkosz - nudzi się. Czasami warto wyrazić swoje zadowolenie dźwiękowo.

Lubisz swoje ciało

Nie musisz być idealna, ale powinnaś akceptować swoją cielesność. Mężczyźni są zmęczeni naszymi kompleksami i szukają kobiet, które czują się seksownie takimi, jakie są.

Zwracasz uwagę na strój

To prawda, że finalnie kochankowie nie mają niczego na sobie, ale to nie oznacza, że powinnaś rezygnować z seksownej bielizny i występować w rozciągniętych figach.

Dajesz innym do zrozumienia, że jest wam razem dobrze

W jaki sposób? Ekspertka twierdzi, że kiedy jesteście w gronie przyjaciół, warto pocałować go namiętnie w usta. Dzięki temu jego ego znacząco wzrośnie.

Nie udajesz orgazmów

Nie tylko dlatego, że nie musisz. Nie każdy stosunek kończy się szczytowaniem, ale dobra kochanka potrafi o tym głośno powiedzieć. I wyciągnąć wnioski.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.08.2017 09:35
Potrafisz powiedzieć „nie” i jednocześnie powinnaś brać pod uwagę nawet najbardziej szalone eksperymenty.
odpowiedz
bkug (Ocena: 5) 13.08.2017 09:33
Nie będę robić niczego wbrew sobie. Nie będę się zmuszać do robienia czegokolwiek bo"on się mną znudzi". Można robić cuda a jeśli to bydlak to i się znudzi. Nie szukam kogoś kto będzie chciał ze mną uprawiać seks. Chcę kogoś bliskiego, który zaakceptuje mnie taką jaką jestem, który nie będzie miał pretensji że nie chcę czegoś robić.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo