SOS

Rano czy wieczorem? Wiemy, o której godzinie uprawiać seks, żeby on STANĄŁ na wysokości zadania

Faceci ciągle myślą o igraszkach. Ale nie zawsze są do nich zdolni...
Rano czy wieczorem? Wiemy, o której godzinie uprawiać seks, żeby on STANĄŁ na wysokości zadania
Fot. iStock
26.05.2017

Po czym poznać, że mężczyzna ma ochotę na seks? Według popularnego dowcipu - wystarczy sprawdzić, czy oddycha. Nie ulega wątpliwości ze męskie libido jest zazwyczaj o wiele silniejsze. Już dawno udowodniono, że panowie miewają sprośne myśli znacznie częściej od kobiet. Praktycznie całe ich życie kręci się wokół tego, jak namówić nas na igraszki. Z przerwą na jedzenie i spanie.

Być może to przesada, ale faktem jest, że faceci lubią to robić. Dzięki badaniom przeprowadzonym na amerykańskim University of Louisville wiemy, kiedy dokładnie. Naukowcom udało się określić, w jakich godzinach mężczyźni najchętniej się kochają. I nie jest to kwestia ich widzimisię. W grę wchodzą naturalne procesy zachodzące w organizmie. Tak stworzyła ich natura.

Seks rano czy wieczorem? To odkrycie rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Zobacz również: Faceci wyliczają, co kobiety robią w łóżku wyjątkowo źle: „To obleśne! Jak tak można?!”

 

 Remodelująca Maska Antycellulitowa Body Wrapping od Eveline >>sprawdź<<

o której godzinie uprawiać seks

fot. Thinkstock

Naukowcom udało się określić, jak w ciągu dnia zmienia się poziom testosteronu w męskim organizmie. To właśnie ten hormon odpowiada za ich ochotę na seks i kondycję w czasie stosunku. Kiedy jest go niewiele - igraszki nie są aż tak przyjemne. Jeśli w ogóle może do nich dojść, bo mogą wystąpić problemy z erekcją i wytryskiem. Wbrew pozorom, popęd seksualny przedstawicieli płci brzydszej nie jest ciągle na tym samym (wysokim) poziomie.

Odpowiedzialny za badanie doktor Stephen J. Winters nie pozostawia wątpliwości - poranna erekcja, która dotyczy większości mężczyzn, nie jest dziełem przypadku. To właśnie zaraz po przebudzeniu ich libido jest największe. Wszystko zaczyna się około godziny 4:00 i trwa do…

Sprawdź, o jakiej dokładnie porze on okaże się najlepszym kochankiem.

Zobacz również: Ilu byłych kochanków zniesie Twój facet? (Wbrew pozorom zbyt mała liczba też postawi Cię w złym świetle!)

o której godzinie uprawiać seks

fot. Thinkstock

4:00-8:00

Naukowcy udowodnili, że w tych godzinach poziom testosteronu jest najwyższy. Mężczyzna ma ogromną ochotę na seks. Dokładnie o 7:00 - największą.

13:00

Z godziny na godzinę męskie libido drastycznie spada, ale po południu odbija się od dna. 13:00 to jedyna godzina (poza porannymi), kiedy poziom testosteronu wzrasta i warto się kochać.

9:00, 16:00, 18:00

Jeśli planujesz miłosne igraszki właśnie wtedy - lepiej zrezygnuj. Może się nie udać, bo statystyczny facet wcale nie ma na to ochoty, a organizm utrudni mu działanie.

Zobacz również: Nie uwierzysz, ale niektóre kobiety osiągają orgazm w ten sposób

o której godzinie uprawiać seks

fot. Thinkstock

20:00-22:00

To wtedy większość z nas się kocha. I popełniamy w ten sposób ogromny błąd! Okazuje się, że w tych godzinach poziom testosteronu spada do minimum. Najgorzej jest dokładnie o 20:00. Seks wieczorem? Ewentualnie po 23:00, bo wtedy znów wzrasta.

Poranna erekcja to doskonały pretekst, by zainicjować stosunek seksualny - twierdzi naukowiec.

I równocześnie przestrzega przed wieczornymi igraszkami. Statystyczny mężczyzna nie jest wtedy w pełni sił, a jego podniecenie jest najniższe w ciągu całej doby. Na pewno nie stanie na wysokości zadania, a to może negatywnie wpłynąć na związek.

Przekonał Cię?

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 27.05.2017 17:31
To prawda,moj facet zawsze ochote na seks ma wczesntm rankiem,wtedy kiedy ja jestem tak zaspana,ze nie wiem co sie w okolo mnie dzieje
odpowiedz
mm (Ocena: 5) 26.05.2017 22:02
największe libido jest wtedy kiedy sie nie widzisz z facetem przez dwa tygodnie
odpowiedz
Mężczyzna (Ocena: 1) 26.05.2017 02:36
"Praktycznie całe ich życie (mężczyzn) kręci się wokół tego, jak namówić nas na igraszki". Praktycznie całe ich życie (kobiet) kręci się wokół tego, komu pozwolić na igraszki. Z racji tych rozbieżności powstają konflikty.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo