SOS

Gdzie dotykać faceta, żeby to była NAJLEPSZA NOC w jego życiu?

Mężczyźni wyznali, które części ich ciała są najbardziej wrażliwe na dotyk.
Gdzie dotykać faceta, żeby to była NAJLEPSZA NOC w jego życiu?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/jayalvarrez/)
21.05.2017

Odrobina egoizmu w sypialni jeszcze nikomu nie zaszkodziła, ale to nie powód, by zupełnie zapominać o potrzebach partnera. Wiele z nas wychodzi z założenia, że facet ma tylko jedno czułe miejsce na ciele i to na nim skupiamy całą naszą uwagę. To błąd! Nawet gruboskórni mężczyźni są wrażliwi na nasz dotyk. Na szczęście postanowili się tym z nami podzielić. Od teraz będziesz już wiedziała, które pieszczoty najmocniej działają na jego zmysły.

Prawdą jest, że najbardziej czułym miejscem pozostaje ich przyrodzenie i okolice. Jako najbardziej wrażliwą na dotyk część ciała wskazało je 21 procent ankietowanych w badaniu przeprowadzonym przez międzynarodowy portal randkowy. Błędne jest jednak myślenie, że rozgrzać faceta można wyłącznie poprzez pieszczenie jego krocza. Czasami trzeba sięgnąć znacznie wyżej lub niżej...

Gdzie dotykać partnera, aby oszalał z rozkoszy? Oto sprawdzone informacje z pierwszej ręki.

sexy couple

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/jayalvarrez/)

7. STOPY – 7 PROCENT

Faceci uwielbiają, kiedy bawimy się ich stopami. Delikatne muskanie sprawia im wyjątkową przyjemność. Są silnie unerwione, więc to doskonały sposób na grę wstępną.

6. USZY – 7 PROCENT

Są bardzo delikatne i podatne na bodźce. Nie tylko dźwiękowe. Dotykanie małżowiny usznej bardzo ich rozluźnia, a na dodatek kojarzy się z matczyną czułością.

5. POŚLADKI – 8 PROCENT

Rzadko się do tego przyznają, aby nie podejrzewać ich o specyficzne skłonności. Spokojnie, wielu facetów, także heteroseksualnych, uwielbia masowanie i poklepywanie pośladków.

sexy couple

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/jayalvarrez/)

4. UDA – 10 PROCENT

Strefa bardzo podatna na dotyk. Nie tylko ze względu na silne unerwienie, ale także bliskość przyrodzenia. Masaż ud to dla nich zapowiedź czegoś więcej.

3. PODBRZUSZE – 11 PROCENT

W pieszczotach bardzo często ograniczamy się do muskania klatki piersiowej partnera. Tajemnica sukcesu tkwi znacznie niżej, tuż nad jego łonem. To właśnie dolna część brzucha jest wyjątkowo podatna na dotyk.

sexy couple

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/jayalvarrez/)

2. SZYJA – 12 PROCENT

Skóra szyi jest bardzo cienka, dlatego nawet najdelikatniejszy dotyk wywołuje dreszcze na całym ciele. To najlepszy sposób na jego rozluźnienie i wprowadzenie w błogi nastrój.

1. BRODA – 13 PROCENT

Pomijając przyrodzenie, właśnie broda okazuje się najbardziej wrażliwą na dotyk częścią męskiego ciała. Jeśli pieszczenie podbródka połączysz z subtelnym muskaniem powiek (6 procent wskazań), facet będzie Twój!

Komentarze (9)

Ocena: 4.56 / 5
facet tego nie chce (Ocena: 5) 06.03.2018 03:29
ale bzdury
odpowiedz
Julia (Ocena: 1) 01.03.2018 10:10
Co za bzdury. Facet uwielbia jak mu robisz rimming, czyli językiem pieścisz odbyt. To jest jego punkt G
odpowiedz
4 (Ocena: 5) 26.02.2018 12:16
Mnie rajcuje kręgosłup/
odpowiedz
azu (Ocena: 5) 12.11.2017 15:10
Ciekawe, po 10 latach zrozumiałam że skupiam się na partiach ciała męża gdzie ja lubię być dotykana. Zapomniałam o brodzie, szyi, uszkach, stopkach :-) podbrzuszu...oj oj aż mi wstyd jako jego kochance :-)
odpowiedz
Men (Ocena: 5) 25.08.2017 00:13
a gdzie jaja i fujara...?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo