SOS

Twój facet nigdy nie powinien usłyszeć TEGO po seksie (Czarna lista zdań zakazanych!)

Przez te słowa możesz go stracić.
Twój facet nigdy nie powinien usłyszeć TEGO po seksie (Czarna lista zdań zakazanych!)
fot. Thinkstock
30.04.2017

Przed chwilą skończyliście się kochać i odpoczywacie. On nie rusza się z miejsca i Ty też. Takie chwile bywają krępujące dla osób, które nie znają się dobrze. Dlatego bardzo ważne są słowa, które padną po stosunku. Jednak nie łudź się, że mają znaczenie tylko w takiej sytuacji. To, co powiesz mu po wszystkim, jest ważne za każdym razem. Nawet gdy znacie się od wielu lat, jesteście małżeństwem i macie dzieci. Owszem, możecie pozwolić sobie na większą szczerość, ale niektóre słowa ranią niezależnie od tego, jak długi macie staż związku i kim dla siebie jesteście.

Tych słów nigdy nie powinnaś wypowiadać. On na pewno ich nie zapomni...

„Co tak krótko?”

W ten sposób dajesz do zrozumienia, że on się nie sprawdził. Pokazujesz, że nie jesteś usatysfakcjonowana i oczekiwałaś dłuższej rundy.

„Inaczej to sobie wyobrażałam”

Pod jakimś względem zawiódł, ale nie powinnaś mówić tego w ten sposób. O problemach trzeba rozmawiać, jednak bardzo delikatnie.

„Porozmawiajmy na temat przyszłości”

Kobiety uważają, że skoro przeżyły z facetem tak intymne chwile i było tak wspaniale, on będzie bardziej skłonny do rozmowy o przyszłości. Błąd. Wystraszy się i ucieknie.

Zobacz także: Jak przestać się masturbować? Nie pij mocnej kawy, zrezygnuj z gorącej kąpieli, noś luźniejsze spodnie...

seks

Fot. iStock.com

„Kochasz mnie?”

Dla nas, kobiet seks jest bardzo ważny także pod względem uczuciowym. Liczymy na większą zażyłość po stosunku. Niestety takie pytanie jest nie na miejscu. Po pierwsze to on powinien wyjść z inicjatywą, po drugie jeżeli nie jesteście parą dla niego seks jest tylko seksem. W przypadku, gdy nie rozegrasz tego mądrze, spłoszy się i ucieknie.

„Chce mi się spać”

Ok, ale nie musisz mu o tym mówić. Przytul się do niego na chwilę, daj buziaka i potem ułóż się do snu. Takie słowa są zbyt obcesowe i facet może poczuć się odtrącony, podobnie jak kobieta. No chyba, że jesteś dla niego przygodną dziewczyną...

„Mój były...”

Jakiekolwiek wspominki o byłym są nie na miejscu! Zranisz go. Chciałabyś, aby on po seksie z Tobą zaczynał mówić o byłej dziewczynie?

„Było w porządku”

Równie dobrze mogłabyś go spoliczkować. Tymi słowami odbierasz mu męskość. Pamiętaj, jeżeli coś Ci się nie podoba, zwracaj uwagę delikatnie.

rozmowa po seksie

Fot. iStock.com

„Z iloma robiłeś to wcześniej?”

On pomyśli, że coś jest nie tak i pewnie zawiódł, skoro dopytujesz go o doświadczenie. Choćby dlatego, nie powinnaś zadawać tego pytania. Poza tym mówienie o trzecich osobach w łóżku nie jest dobrym pomysłem.

„Już skończyłeś?”

Te słowa są jak najbardziej dotkliwy cios. Dajesz do zrozumienia, że nic nie czujesz...

„Chyba nie masz zbyt dużego doświadczenia”

On już wie, że się nie sprawdził.

„Następnym razem wolałabym, abyś...”

Nie używaj tak kategorycznego toku. Gdy zwracasz mu uwagę, rozluźnij ton i nie wchodź w rolę wszystkowiedzącej nauczycielki.

rozmowa po stosunku

Fot. iStock.com

„Chcę mi się siku”

Musisz mówić to na głos? Od razu wyobrazi sobie, jak siedzisz na sedesie. Nie dawaj mu okazji do takich fantazji.

„Przytyłam od ostatniego razu?”

Rozważania na temat Twojej wagi są ostatnią rzeczą, na jaką on ma ochotę. Jeżeli kochał się z Tobą, to znaczy, że mu się podobasz. Poza tym faceci w ogóle nie znoszą tego pytania.

„Nie przejmuj się, że nie miałam orgazmu”

Możesz być pewna, że po takich słowach on zacznie się przejmować i nieprędko będzie miał ochotę na kolejny raz. Jeżeli sam spyta, wyznaj prawdę, ale nie zapomnij też powiedzieć mu czegoś miłego.

„Chyba mam dziś płodny dzień”

Zabijesz go tym zdaniem. Chcesz, aby kojarzył intymne chwile spędzone z Tobą z przerażeniem? Jeżeli wpadliście, na zwierzenia przyjdzie jeszcze czas. Nie panikuj zawczasu.

Zobacz także: Nieudany seks – czy z tego może być dobry związek?

Komentarze (2)

Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 01.05.2017 15:16
Kolejny "artykuł" o tym jak bardzo "faceci" są wrażliwi. Kobieta nie może powiedzieć, że nie miała orgazmu, ale facet pewnie musiał skończyć na jej twarzy/w ustach albo nie uznaje prezerwatyw. Żałosne.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 30.04.2017 03:06
xddddddddddddddddddddddddddd dzieci nie czytajcie tego :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo