SOS

Jak przestać się masturbować? Nie pij mocnej kawy, zrezygnuj z gorącej kąpieli, noś luźniejsze spodnie...

O tym poradniku mówi cała Polska. Oto najciekawsze cytaty z głośnego nagrania.
Jak przestać się masturbować? Nie pij mocnej kawy, zrezygnuj z gorącej kąpieli, noś luźniejsze spodnie...
źródło: YouTube (youtube.com/watch?v=fv943FRi1Is)
25.04.2017

Jacek Pulikowski to bez wątpienia najgorętsze nazwisko ostatnich dni. O tym specjaliście w dziedzinie mechaniki budowlanej zrobiło się głośno za sprawą jednego filmu opublikowanego na YouTube. W nagraniu pt. „Masturbacja - jak wyjść?” mąż i ojciec, a zarazem (jak sam się przedstawia) ekspert do spraw rodziny i małżeństwa radzi, w jaki sposób zerwać z wyniszczającym nałogiem samogwałtu.

Inżynier twierdzi, że to nie tylko grzech, ale także najzwyklejsze w świecie uzależnienie. Należy z nim walczyć, tak jak z każdym innym nałogiem. Na szczęście jest nadzieja na „całkowite wyleczenie” - twierdzi. Pomocny ma być program 12 kroków, który wykorzystywany jest w terapii alkoholików, ale to nie jedyna zalecana przez niego metoda.

Jeśli uważasz, że masz problem z onanizmem - oto najciekawsze cytaty z wywodu doktora Pulikowskiego.

Zobacz również: Nie daj sobie wmówić, że masturbacja to zło: 7 powodów, dlaczego POWINNAŚ to robić!

 

czy masturbacja to grzech

źródło: YouTube (youtube.com/watch?v=fv943FRi1Is)

Jak porzucić grzech masturbacji?

„Trzeba otworzyć się na pomoc innych - wspólnoty, terapeuty. Trzeba odwołać się do wyższych mocy. Odwołać się do łask nadprzyrodzonych, do łask sakramentalnych”.

„Musi ograniczyć bodźce, które do niego dochodzą. (…) Musi się nauczyć zamykać wzrok, odwracać wzrok”.

„Może zablokować programy, te nieodpowiednie w komputerze, żeby nie miał do nich dostępu”.

„Musi się nauczyć nie przetwarzać. Jeżeli w jego oczy wpadnie bodziec, żeby tego nie przetwarzać w kierunku pobudzania swojego ciała”.

„Może znaleźć jakąś swoją pasję, która go pochłania, np. stare monety. W chwili, kiedy pokazujemy mu obrazki porozbieranych kobiet, żeby go pobudzić, on chwyta za klaser z najstarszymi monetami (…) i się podnieca, w najzdrowszym tego słowa znaczeniu”.

Zobacz również: Masturbacja: 25 dziwnych synonimów

czy masturbacja to grzech

źródło: YouTube (youtube.com/watch?v=fv943FRi1Is)

„Wystarczy, że mężczyzna będzie siadał w pozycji luźniejszej, że będzie nosił trochę luźniejsze spodnie i okaże się, że ten próg reagowania się przesunie i to mu może bardzo ułatwić walkę z tym nałogiem”.

Rezygnacja z gorącej kąpieli. Jakiś tam chłodny natrysk, a w szczególności obmycie narządów zimniejszą wodą, przesuwa reakcję i może ułatwić ostateczne zapanowanie, ostateczne zwycięstwo”.

„Zrezygnować z używek. Zrezygnować nawet z silnej kawy, już nie mówię o narkotykach, dopalaczach i tym wszystkim”.

„Warto również zmienić higienę życia, myślę o ruchu, w szczególności o ruchu na świeżym powietrzu. Dobre, zdrowe zmęczenie jest bardzo pomocne w zwalczaniu nałogu”.

Co jeszcze proponuje ekspert? Zobacz całe nagranie.

Zobacz również: 9 najlepszych sposobów na mega orgazm... bez partnera

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.04.2017 12:46
ja takze walcze z tym nalogiem, szkoda, że rady są skierowane głównie do mężczyzn...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.04.2017 12:46
serio, nie zamieszczajcie tu takich bzdur, bo odechciewa sie was czytac.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.04.2017 11:08
Ja mam jeden sprawdzony sposób, który odkryłam zupełnie przez przypadek.... a mianowicie MELATONINA - brałam tylko po to żeby wyregulować sen, bo od dawna mam problem z zasypianiem po północy, bralam ją kilka miesiecy bo dzieki niech udawalo mi sie zasnąć ok 22- 23, i jak tylko chłopak się do mnie dobierał miałam go dość, totalne zniechęcenie. On się zaczął interesować dlaczego mam taki spadek libido i wyczytał że chodzi o melatonine, ja sama sie zorientowałam, że w tym okresie nie miałam potrzeby sie nawet sama zaspokajac. Musze też przyznać że brałam dziennie dość duże dawki (10 - 15 mg)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.04.2017 11:03
Tylko niech mi ktos wytłumaczy co złego w tym jest? Oczywiście jeśli robimy to kilka razy dziennie - jest to problem ale od czasu do czasu chyba należy nam się chwila przyjemności ? Wtedy poznajemy własne ciało, sprawdzamy co przynosi nam przyjemność a co nie, akceptujemy jak wyglądamy i jak działa nasz organizm. Naprawdę nie pojmuję tej całej jazdy na masturbację i seks...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 25.04.2017 10:43
ci ludzie zawsze wygladaja tak samo... przypadek?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie