SOS

Ujawniono największe fantazje seksualne kobiet. Są tak niegrzeczne, że trudno w to uwierzyć!

Wyniki sondażu nie pozostawiają wątpliwości - chcemy mocniejszych wrażeń.
Ujawniono największe fantazje seksualne kobiet. Są tak niegrzeczne, że trudno w to uwierzyć!
Fot. iStock
23.04.2017

Kobiety uchodzą za spokojniejszą stronę związku. Zarówno w życiu, jak i w łóżku. Mężczyźni są nieprzewidywalni, stanowczy i odważni, a my nie lubimy się za bardzo wychylać. W relacjach intymnych cenimy delikatność, a panowie - mocniejsze wrażenia. Tyle, jeśli chodzi o stereotypy, bo wyniki badania przeprowadzonego na zlecenie jednego z brytyjskich sex shopów, zdają się temu przeczyć.

Czułe szepty, pocałunki i pozycja misjonarska to dla kobiety XXI wieku zdecydowanie za mało. Z sondażu jednoznacznie wynika, że nabrałyśmy pewności siebie i chcemy wreszcie realizować najbardziej śmiałe fantazje. Na podstawie szczerych odpowiedzi niemal 4 tysięcy pań stworzono listę pikantnych zabaw, na które mamy największą ochotę. Już na samą myśl można się zaczerwienić…

Nie uwierzysz, czego tak naprawdę pragniemy. Co ciekawe, to nie zawsze tylko kwestia marzeń. Coraz więcej z nas przyznaje się do wprowadzania ich w życie!

Zobacz również: „Mam wstydliwe pytanie. Czy pozwalacie swoim facetom na…” (Artykuł tylko dla dorosłych)

 

fantazje seksualne kobiet

fot. Thinkstock

KLAPSY

Badanie potwierdza, że znudził nam się klasyczny seks i szukamy mocniejszych wrażeń. Aż 75 procent ankietowanych kobiet pragnie, by partner w czasie stosunku potrafił wymierzyć kilka silniejszych ciosów w pośladki.

PIESZCZENIE SUTKÓW

Nie chodzi o delikatne muśnięcie dłonią, ale długą i intensywną zabawę skoncentrowaną właśnie na nich. Szczypanie, łaskotanie, ssanie i wykręcanie sutków podnieca aż 58 procent badanych pań.

Zobacz również: Historia Anety: „Mój facet poprosił mnie o dziwny seks. Odpowiedź mam mu dać w weekend!”

fantazje seksualne kobiet

fot. Thinkstock

WIĄZANIE

Kolejna popularna propozycja w klimacie BDSM. Trudno powiedzieć, jaki wpływ miała na to popularność serii książek i filmów o Christianie Grayu, ale 57 procent kobiet chce urozmaicić swoje życie seksualne przy pomocy sznura lub liny. Chcemy być wiązane i wiązać swoich partnerów.

GRYZIENIE

Nadal ktoś twierdzi, że jesteśmy słabszą, spokojniejszą i delikatniejszą płcią? W łóżku pozwalamy sobie na coraz więcej, a szczególnie jeśli chodzi o zabawy na granicy ekstazy i bólu. 55 procent z nas fantazjuje o tym, że partner gryzie i kąsa nasze ciało - usta, sutki czy wargi sromowe.

Zobacz również: 25 najbardziej niegrzecznych rzeczy, które zrobisz ze swoimi stringami

fantazje seksualne kobiet

fot. Thinkstock

ZAWIĄZANE OCZY

Aby dreszczyk emocji był jeszcze silniejszy, chcemy by facet zaskakiwał nas w sypialni. Również 55 procent kobiet chce spróbować seksu z zasłoniętymi oczami. Wtedy nic nas nie rozprasza i możemy skoncentrować się na wewnętrznych przeżyciach. Swoje robi również niepewność, co za chwilę się wydarzy.

POWSTRZYMYWANIE ORGAZMU

Nie jest to nasza najpopularniejsza fantazja, bo tę odpowiedź wskazało 17 procent ankietowanych, ale warto o niej wspomnieć. Zabawa polega na doprowadzaniu się niemal do ekstazy, po czym następuje przerwa na ostudzenie emocji. I od nowa.

Kobiety wskazały również, że idealny kochanek powinien skupić się przede wszystkim na grze wstępnym, całowaniu i… doprowadzeniu nas do orgazmu.

Komentarze (5)

Ocena: 3.4 / 5
anonima (Ocena: 1) 12.05.2017 10:53
myślałam, że chociaż będzie jakiś gangbang
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.04.2017 13:52
niektóre kobiety fantazjują o gwałcie przez przystojnego nieznajomego albo o trójkącie z partnerem i np.jakimś znanym przystojnym mężczyzną.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 23.04.2017 12:53
o kurde nooo mega niegrzeczne. Faktycznie nie moge uwierzyc, wyuzdanie 100 . Czerwienilam sie przy samym czytaniu...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 23.04.2017 10:33
ooo mega perwersja :O
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo