SOS

Moda męskim okiem: Jakie buty noszą... najlepsze kochanki?

Faceci patrzą na nasze obuwie i... wiedzą, co lubimy w łóżku!
Moda męskim okiem: Jakie buty noszą... najlepsze kochanki?
Fot. iStock
13.04.2017

To, co na siebie zakładasz, to nie tylko kwestia przypadku czy mody. Wybór jest praktycznie nieograniczony, więc musisz polegać na swoim guście i indywidualnym stylu. Ten jest jasnym komunikatem dla świata - jestem grzeczna, ostra, oryginalna, lubię wtapiać się w tłum itd. Każdy element garderoby coś o tobie mówi. A znając kobiecą słabość do butów - obuwie zdradza wyjątkowo dużo.

Wbrew pozorom, facetom nie jest wszystko jedną i zwracają uwagę na to, co masz na nogach. Czego innego mogę spodziewać się po fance szpilek, a nieco inaczej postrzegam wielbicielkę trampek. Nie twierdzę, że moja ocena jest zawsze słuszna i prawdziwa, ale pozory naprawdę mają znaczenie!

Chcesz wiedzieć, jak jesteś postrzegana przez płeć przeciwną? Zdradź mi, jakie buty lubisz najbardziej, a powiem ci, jaką jesteś kochanką. Kto wie, może dowiesz się o sobie czegoś zupełnie nowego…

Zobacz również: Historia Anety: „Mój facet poprosił mnie o dziwny seks. Odpowiedź mam mu dać w weekend!”

 

co buty mówią o kobiecie

fot. iStock

TRAMPKI

Lubisz seks, ale raczej głośno się do tego nie przyznajesz. Interesuje cię intymna relacja tylko z tym jedynym. Ulubiona pozycja: wyłącznie misjonarska. W sypialni nie wykazujesz większej inicjatywy, bo wychodzisz z założenia, że to facet ma się wykazać. Kochasz się maksymalnie 1-2 razy w tygodniu.


BALERINY

Wydajesz się szarą myszką, którą bardzo trudno zdobyć, ale to tylko pozory. W rzeczywistości charakteryzuje cię ogromny popęd. Nie wykluczasz seksu w miejscu publicznym. Od partnera oczekujesz, aby spełniał twoje zachcianki i był raczej uległy, niż dominował. Uwielbiasz miłość francuską.

SANDAŁY

Mało kto rozmawia o seksie tak otwarcie. Życie intymne traktujesz bardzo przyziemnie - raczej jako potrzebę porównywalną do jedzenia, niż doświadczenie mistyczne. W łóżku chodzi ci o fizyczną przyjemność, a uczucia to sprawa drugorzędna. Marzysz o wielogodzinnych igraszkach na łonie natury.

Zobacz również: 10 powodów, dlaczego POZYCJA 69 jest przereklamowana (W seksie nie ma nic gorszego!)

co buty mówią o kobiecie

fot. iStock

KOZAKI

W relacjach z mężczyznami to ty nosisz spodnie. Każdego swojego partnera trzymasz mocno pod swoim ciężkim butem. Ty decydujesz kiedy i jak to robicie. Nie interesuje cię delikatny seks na atłasowej pościeli pokrytej płatkami róż. Uwielbiasz mocne doznania - klapsy, wulgarny język i kontrolowany ból.

KLAPKI

Więcej mówisz o seksie, niż go faktycznie uprawiasz. Nie dlatego, że go nie lubisz. Jesteś bardzo wybredna i kochasz się wyłącznie z mężczyznami, którzy są dla ciebie wizualnie i charakterologicznie idealni. Wtedy potrafisz zaszaleć, a twoja ulubiona pozycja to „na pieska”. Szybko się przywiązujesz.

BOTKI

Trudno nazwać cię nieobliczalną kochanką, która w łóżku jest w stanie zrobić wszystko. Cenisz przede wszystkim sprawdzone rozwiązania, bo wstydzisz się mówić o swoich prawdziwych pragnieniach. Zawsze uprawiasz seks przy zgaszonym świetle. Czasami nie ściągasz z siebie nawet koszulki i skarpetek.

Zobacz również: Lista 9 cech każdej bogini seksu

 

co buty mówią o kobiecie

fot. iStock

OBUWIE SPORTOWE

„Kamasutrę” masz w małym palcu. Nawet jeśli nie znasz nazw poszczególnych pozycji - chyba wszystkich już doświadczyłaś. Uwielbiasz szalone wygibasy, które czasami prowadzą do kontuzji. Twój partner nie ma łatwo. Musi się bardzo nagimnastykować, żeby cię zadowolić i zasłużyć na kolejny raz.

SZPILKI

Jesteś prawdziwą kocicą, która rozgląda się wokół siebie, wypatruje ofiarę i po prostu ją zdobywa. To ty wybierasz sobie partnerów, a nie na odwrót. Twoja ulubiona pozycja to „na jeźdźca”. W łóżku najczęściej przejmujesz pełną kontrolę nad sytuacją. Kochasz się po cichu, bo uważasz, że seks jest od działania, a nie gadania.

GLANY

Pozory naprawdę mylą. Wydajesz się dominującą kobietą, ale w sypialni potrzebujesz raczej wymagającego tresera, niż uległego kochanka. Kiedy ściągasz ciężkie buty, stajesz się całkowicie bezbronna. Nie zależy ci na własnej przyjemności. Twoim celem jest dawanie przyjemności innym.

Tomek

Komentarze (9)

Ocena: 2.78 / 5
re (Ocena: 1) 05.08.2018 00:58
"Twój partner nie ma łatwo. Musi się bardzo nagimnastykować, żeby cię zadowolić i zasłużyć na kolejny raz." To zdanie po prostu mnie rozczuliło. Typowe babskie roszczeniowe myślenie.
odpowiedz
re (Ocena: 1) 05.08.2018 00:56
"Twój partner nie ma łatwo. Musi się bardzo nagimnastykować, żeby cię zadowolić i zasłużyć na kolejny raz." To zdanie po prostu mnie rozczuliło. Typowe babskie roszczeniowe myślenie.
odpowiedz
Anapolis (Ocena: 1) 13.04.2017 15:39
Trampki były już krytykowane w kilku artykułach. Może czas popracować nad konsekwentnością? Bo te artykuły zaczynają być nie tylko śmieszne, ale w ogóle oderwane od życia. Dziś trampki są sexy, jutro żaden facet sie nie umówi z dziewczyna w trampkach (pomijam już, że zapewne po 20-tsce nikomu niby nie przystoją). Jeśli już pan autor musi pisać to może lepiej pisać do szuflady?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 13.04.2017 10:11
"Ona nosi trampki- na pewno uprawia seks tylko w pozycji misjonarskiej!" Nie powiedział żaden facet. Nigdy.
odpowiedz
izka (Ocena: 5) 13.04.2017 09:27
chyba mało wazne jakie buty noszą dobre kochanki. oby były one schludne i konczyły piękną nożkę. ja po tabletkach IQgreen z zawarotscia zielonej kawy i chromu schudłam ponad 10 kg plus siłownia i teraz na mojej nodze seksownie wyglądają nawet zwykłe trampki a maz mnie pozera wzrokiem :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo