SOS

Kobiety oszalały na punkcie... ODMŁADZANIA ODBYTU! (Nie uwierzysz, na czym polega ten zabieg)

Chcemy być piękne z każdej strony. Także między pośladkami...
Kobiety oszalały na punkcie... ODMŁADZANIA ODBYTU! (Nie uwierzysz, na czym polega ten zabieg)
Fot. iStock
21.04.2017

Seks analny od zawsze uważany był za przyjemność tylko dla koneserów. Mało która kobieta marzyła o bliskości tego typu. W ostatnich latach zauważa się jednak wzmożone zainteresowanie tym tematem. Coraz większa popularność filmów pornograficznych sprawia, że chętnie eksperymentujemy w sypialni. Czasami chęci jednak nie wystarczą - wiele z nas ma kompleks na punkcie tej części ciała i… szuka ratunku u chirurgów plastycznych.

„Vice” informuje o modzie na zabiegi odmładzające odbyt. Analna odnowa biologiczna (a raczej chirurgiczna) ma być rozwiązaniem na wszelkie bolączki pań, które chcą spróbować seksu od tyłu, ale bardzo się tego wstydzą. Magazyn dotarł do lekarza, który zajmuje się niemal wyłącznie tym. Doktor Evan Goldstein doskonale wie, co zrobić, żeby końcowy odcinek naszego układu pokarmowego wyglądał jak z obrazka.

Zastanawiasz się, o jakie procedury chodzi? Możliwości jest sporo, a każda pupa wymaga indywidualnego potraktowania.

Zobacz również: LIST: „Uprawiam wyłącznie seks analny, bo tylko to sprawia mi przyjemność. Czy powinnam się leczyć?”

 

wygląd odbytu

fot. Thinkstock

Chirurg zdradza, że swoim pacjentkom najczęściej proponuje i wykonuje takie procedury jak usunięcie brodawek, kurzajek i hemoroidów. Istnieje także możliwość zwężenia luźnego odbytu, aby seks był bardziej satysfakcjonujący. Niekiedy konieczne jest jego poszerzenie, aby stosunek był w ogóle możliwy i jak najmniej bolesny.

To nie koniec. Lekarz radzi sobie również z pęknięciami, szczelinami, przetokami oraz zbyt luźną skórą. Możliwe jest także wybielenie odbytu, aby przypominał resztę karnacji. W efekcie staje się wyjątkowo gładki, estetyczny wizualnie i gotowy na igraszki od tyłu.

W tym celu stosuje się techniki znane chirurgom z leczenia takich przypadłości jak np. nietrzymanie stolca.

Zobacz również: To niestety prawda: Zorganizowano wybory MISS ODBYTU. Zobacz odważne kandydatki! (TYLKO DLA DOROSŁYCH)

wygląd odbytu

fot. Thinkstock

Chociaż doktor Evan Goldstein zarzeka się, że poprawa urody odbytu odbywa się przy okazji leczenia dolegliwości o podłożu medycznym, sprawa robi się naprawdę poważna. Eksperci alarmują, że już niedługo na długą listę kompleksów większości kobiet trafi także wygląd tej zapomnianej części ciała.

Ale czy na pewno jest się czym dziwić? Operacje plastyczne przeprowadzane na naszych pochwach też miały służyć jedynie poprawie zdrowia i komfortu życia, a coraz częściej sprowadzają się tylko do upiększania strefy intymnej. Podobnie może być z odbytem.

Problem wydaje się realny, na co dowodem są anonimowe wypowiedzi internautek, które na jednym z forów dyskusyjnych opowiadają szczerze o swoich wątpliwościach.

Zobacz również: Zasady seksu analnego, o których powinnaś wiedzieć

 

wygląd odbytu

fot. iStock

Czym się martwią?

„Chciałabym spróbować seksu analnego, ale boję się, że nie jestem tam wystarczająco ładna. Ostatnio pierwszy raz w życiu wypięłam pupę do lustra i zauważyłam tam dziwne zgrubienia. Nie podoba mi się też ciemny kolor odbytu. Jeśli się na to zdecyduję, to tylko po ciemku”.

„Mam strasznie szeroki odbyt, a naprawdę nigdy nic tam nie wsadzałam. Nie chcę, żeby mój chłopak sobie coś złego o mnie pomyślał. Gdyby dało się to zwęzić, to byłabym wniebowzięta”.

„Marzę o seksie od tyłu, ale najpierw musiałabym doprowadzić się do porządku. Na odbycie mam widoczne krostki, a w środku przynajmniej 2 hemoroidy. Na razie nie chcę, żeby ktokolwiek mnie tak głaskał, a co dopiero mówić o zbliżeniu”.

Wydaje się, że to bardzo niedoceniany problem, który spędza sen z powiek wielu kobietom.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
inferno (Ocena: 5) 22.04.2017 12:16
Ech, żeby udało się wykonać zabieg naprawy mózgu ;]
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo