SOS

Wyznania facetów: Jak wygląda seks z ciężarną?

Mężczyźni opisali swoje wrażenia. Z ich ust często padało słowo „dziwnie”...
Wyznania facetów: Jak wygląda seks z ciężarną?
Fot. iStock
10.03.2017

Ciąża to trudny okres nie tylko dla kobiety, ale również mężczyzny. Często jest on zmuszony przejąć część jej obowiązków, ponieważ ona czuje ciągłe zmęczenie oraz senność. Oprócz tego niektórzy panowie znoszą humory swoich żon i zachowują wstrzemięźliwość seksualną, bo istnieje ryzyko niedonoszenia ciąży. Można powiedzieć, że to właśnie seks jest powodem, przez który błogosławiony stan kobiety stanowi dla facetów pewien problem. Ich potrzeby w tym czasie w żaden sposób się nie zmieniają. Nawet jeżeli nie dochodzi do najgorszej sytuacji, kiedy ciąża jest zagrożona, zupełnie inaczej postrzegają intymną relację z ukochaną w czasie tych dziewięciu szczególnych miesięcy.

Portal cosmopolitan.com dotarł do wyznań mężczyzn na temat seksu w ciąży. Jak się z tym czują? Czy zauważyli jakieś zmiany? Przeczytajcie te szczere wypowiedzi! Nie usłyszycie ich z ust własnych facetów.

Dave, 29 lat

„Podczas pierwszych miesięcy nie ma różnicy. Ale gdy po raz pierwszy czujesz kopnięcie dziecka, stajesz się bardziej świadomy, że tam w środku znajduje się inny człowiek, kiedy Ty... no wiecie. To mniej więcej takie uczucie. Po prostu nie możesz o tym myśleć”.

Christopher, 31 lat

„Jest w porządku. Na początku myślałem, że będzie dziwnie, ale nie jest. Po prostu nie możesz wykonać pewnych pozycji, kiedy zbliża się rozwiązanie. Moja żona kilka razy zatrzymała akcję, bo myślała, że zaczyna się poród, więc...tak to jest”.

Zac, 30

„Czasami jest dziwnie. Po prostu musisz to zaakceptować. Ciało Twojej żony zmienia się. Twój syn albo Twoja córka jest w środku. Myślę, że ludzie bagatelizują to, ponieważ nie chcą sprawiać wrażenia debili. Ale oboje musicie być świadomi, że jest bardzo dziwnie. Zaakceptujcie to”.

Zobacz także: Jak wygląda seks w ciąży? Oto zdumiewające wyznania kobiet!

 

seks w ciąży

Fot. iStock

Adam, 28 lat

„Nie zamierzam kłamać. Myślę, że kobiety w ciąży są naprawdę, naprawdę gorące. Nie wiem, czy mam jakiś fetysz bądź coś w tym rodzaju... Nie oglądam porno, w którym występują ciężarne. Ale byłem zafascynowany moją żoną, kiedy była w ciąży”.

Kevin, 30 lat

„Było kilka pozycji, z których musieliśmy zrezygnować, ale mojej narzeczonej powiększyły się piersi. Takie coś to ja rozumiem”.

Jason, 27 lat

„To jest nie tyle sam seks, ale często zmieniająca się sytuacja, która dotyczy hormonów. Przez kilka tygodni moja dziewczyna była po prostu cały czas zmęczona i w ogóle nie interesował jej seks. Z kolei w inne tygodnie była nienasycona”.

seks w ciąży

Fot. iStock

Max, 30 lat

„Byłem znerwicowany. Szczerze to miałem ciężki okres, bo było mi trudno nie myśleć o tym, że w środku jest dziecko. Ale jeżeli nie ma seksu przez jakiś czas, czujesz pewnego rodzaju uderzenie i jesteś zbyt napalony, żeby o to dbać”.

Sam, 31 lat

„Lekarze powiedzą Ci, że dziecko tego nie czuje. W każdej książce i na każdym blogu przeczytasz, że dziecko nie może tego poczuć. W końcu, za każdym razem, kiedy uprawialiśmy seks, musiałem sobie przypominać to zdanie - „W porządku, dziecko nie może tego poczuć”.

Anthony, 33 lata

„Nie mówię tego, żeby się przechwalać, ale przysięgam, że raz myślałem, że mój penis dotknął łożyska. Albo czegoś. On dotknął czegoś”.

Zobacz także: Seks w ciąży – prawdy i mity

seks w ciąży

Fot. iStock

Tyler, 30 lat

„Nie myślę, że wielu facetów jest świadomych, że to naprawdę nie będzie takie dziwne czy po proste inne jak sądzili. Faktycznie czasami trzeba będzie się dostosować i czasami pojawią się dziwnie, nieudolne momenty. Ale to nie jest coś, czym trzeba się stresować”.

Shaun, 29 lat

„Twoja partnerka może przestać czuć się skrepowana odnośnie swojego ciała. Ale może też zaniknąć jej ochota na seks. To przypomina balansowanie na linii akrobatycznej, zwłaszcza wtedy, kiedy ona ma ochotę kochać się, ale jednocześnie jest znerwicowania, chociaż nie powinna. Po prostu to zapamiętaj”.

Michael, 29 lat

„To nie jest w żaden sposób powiązane z płcią, ale coś, o czym myślałem wcześniej to, w jaki sposób będzie wyglądała końcówka ciąży. Musiałem golić mojej żonie włosy łonowe. Ona nie mogła zobaczyć tamtych okolic. To było intymne i dziwne doświadczenie, którego się nie spodziewałem”.

Komentarze (28)

Ocena: 4.96 / 5
anonim (Ocena: 4) 13.03.2017 11:19
No i widać, że pod artykułem rozgorzała ostra dyskusja... Tylko szkoda, że 16-latek :)
odpowiedz
ona (Ocena: 5) 12.03.2017 19:41
Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Mam wrażenie, że was rodzice znaleźli w kapuście i tam też w przyszłości będziecie szukać swoich dzieci. Jeżeli ludzie, kochający się, decydują się na dziecko, to są świadomi tego, że ciało kobiety się zmienia, że tyje, brzuch rośnie, bo rośnie w nim dziecko... To jest natura a nie wirtualna rzeczywistość i jeżeli mężczyzna kocha tę kobietę, która mu to dziecko urodzi, to nie będzie ją oceniał po wyglądzie, tylko szanował, że da życie nowemu człowiekowi, którego on też jest sprawcą. Jeżeli nie dźwiga tych przemian, to znaczy, że kocha ją za ciało a nie za to jaka jest. On też wiecznie nie będzie taki sam, starzeje się, łysieje lub nie, choruje, zmienia się jego ciało... Dla mądrych ludzi, którzy się kochają i chcą ze sobą spędzić resztę życia, nie wygląd zewnętrzny jest najważniejszy, tylko miłość, szacunek i poświęcenie. Życie to nie świat wirtualny, to codzienność ze wszystkimi jej konsekwencjami.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.03.2017 20:44
ahhh faceci, jesteście żałośni! Mojemu partnerowi podobam się w ciąży i jemu to nie przeszkadza, przytulamy się z chęcią :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.03.2017 14:45
To pewnie zależy jak kobiet wygląda w ciąży, ile przytyje itp. Jak widze takie matki, że nie wiadomo czy to ciąża, czy otyłość bo mają minimum 30 kg na plusie, do tego tłuste włosy i wyglądają jakby się nie myły tydzień, to też bym ich nie tknęła.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.03.2017 13:41
Matki sa aseksualne?! Litosci.. To po co w ogole robiles jej dziecko skoro za chwile bedziesz sie jej brzydzil
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo