SOS

Ręce, które... pieszczą! Właśnie TO powinnaś robić z dłońmi, kiedy się kochacie

Przy ich pomocy możesz zdziałać cuda. On będzie wniebowzięty.
Ręce, które... pieszczą! Właśnie TO powinnaś robić z dłońmi, kiedy się kochacie
Fot. iStock
26.02.2017

Seks to czysta przyjemność? Nie dla wszystkich. Niektórzy, pomimo najróżniejszych doświadczeń, wciąż nie czują się w sypialni do końca swobodnie. Mniej więcej wiedzą, na czym polega udany stosunek, ale mniej oczywiste szczegóły doprowadzają ich do frustracji. Chyba każda z nas zadawała sobie kiedyś pytanie, czy w trakcie igraszek wypada głośno krzyczeć, kto powinien przejąć inicjatywę albo gdzie nie należy go dotykać.

Nie pomagają rady w stylu „idź na żywioł”. Kiedy przychodzi co do czego, czujemy się skrępowane. Boimy się, że jeden nieostrożny ruch może zrujnować całą intymną atmosferę. Przykład? Nie panujemy nad swoimi rękami. Albo leżą bezwładnie wzdłuż naszego ciała, albo bez większego zaangażowania i monotonnie głaszczemy partnera. To spory błąd, bo dłonie potrafią czynić cuda.

Jak wykorzystać zwinne rączki, by jemu było jeszcze przyjemniej? Wykorzystaj tę wiedzę, a on oszaleje z rozkoszy.

Zobacz również: Za krótki, zbyt gruby... Jak dopasować pozycję seksualną do rozmiaru jego przyrodzenia?

 

Co robić z rękami podczas seksu?

fot. Thinkstock

Masaż jąder

Nie w każdej pozycji jest to możliwe, ale kiedy tylko jego jądra są w zasięgu twojej dłoni - pieść je delikatnie. To bardzo wrażliwa strefa, której drażnienie potęguje doznania i wzmacnia erekcję.

Kreślenie po skórze

Kiedy on jest na górze, ty możesz skupić się na jego plecach. Rysuj na nich wzory. Dokładnie tak, jakby twoje palce były kredkami. Zmieniaj siłę nacisku i miejsce dotyku.

Pieszczenie uszu

To kolejna strefa erogenna, o której istnieniu wiele z nas nie ma pojęcia. Uszy są bardzo wrażliwe na dotyk - zwłaszcza ich górna część. Masuj je i delikatnie ugniataj, a on poczuje się jak w niebie.

Zobacz również: 7 dowodów na to, że nie ma gorszej pozycji seksualnej niż NA JEŹDŹCA

Co robić z rękami podczas seksu?

fot. Thinkstock

Palec w jego ustach

To zabawa nie dla wszystkich, bo niektórym panom źle się kojarzy. Spróbuj jednak wsunąć palec między jego wargi, wykonując ruchy okrężne i posuwiste. Pozwól mu go ssać.

Pieszczenie sutków

Nie jest prawdą, że tylko damskie sutki są wrażliwe na dotyk. Te męskie działają zupełnie tak samo. Sprawdź, na ile możesz sobie pozwolić. Niektórym wystarcza delikatny masaż, inni wolą być szczypani.

Masaż pośladków

Okrężnymi ruchami ugniataj jego pupę. Na razie ogranicz się do pośladków. Łaskocz je i spróbuj formować tak, jakbyś wyrabiała ciasto. To tylko wzmocni doznania.

Zobacz również: 5 seks pomysłów, o których on marzy, ale boi się powiedzieć

Co robić z rękami podczas seksu?

fot. Thinkstock

Drażnienie odbytu

Wszystko zależy od nastawienia partnera. Wielu mężczyzn się do tego nie przyznaje, ale palec między pośladkami może być dla twojego partnera zupełnie nowym i niezwykle intensywnym doznaniem.

Między jądrami i odbytem

Ta niewielka powierzchnia jest silnie unerwiona i warto od czasu do czasu trochę ją popieścić. Wystarczy ugniatać ją dwoma palcami, a on doświadczy orgazmu życia.

Wspólna penetracja

Jeśli chcesz, by zrobiło się jeszcze bardziej pikantnie - spróbuj ułożyć palec w taki sposób, aby zatapiał się w tobie razem z członkiem partnera. Nie tylko tobie będzie przyjemniej.

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 27.02.2017 21:15
Ale porady. Kazdy facet jest inny. Moj wprost nie znosi jak sie go dotyka gdziekolwiek chociaz blisko posladkow, bo czuje sie jak on to mowi 'gejowsko' xD
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 26.02.2017 16:37
Odkrywcze
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo