SOS

Jak mieć WYJĄTKOWO intensywne orgazmy? (Niegrzeczny poradnik na dzisiejszy wieczór!)

Zaczynamy odliczanie do #wielkiegoO!
Jak mieć WYJĄTKOWO intensywne orgazmy? (Niegrzeczny poradnik na dzisiejszy wieczór!)
Fot. mat. prasowe
11.02.2017

Wielkie O. Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą? Orgazm odczuwany intensywnie jak nigdy dotąd. Zapewniamy Cię, że może być jeszcze lepiej…
99% całego procesu przeżywania orgazmu dzieje się w… Twojej głowie. Zaskoczona? Mózg jest podstawowym organem seksualnym w całym ciele. Podczas uniesień seksualnych rozpala się układ limbiczny odpowiedzialny za uczucia i emocje. W punkcie kulminacyjnym, główną rolę odgrywają podwzgórze oraz jądro półleżące, które synchronizują dobrze znane części orgazmu – rytmiczne skurcze mięśni w całej miednicy. Z mózgu wysyłanych jest wiele innych sygnałów, co sprawia, że źrenice się rozszerzają, oddech przyspiesza, serce wali, sutki stają się wrażliwe, a struny głosowe się obkurczają. Następnie mózg zalewa dopamina, dzięki której czujesz się niesamowicie.


Mimo względnie stałych reakcji naszego ciała, jakość, długość i intensywność orgazmu są postrzegane indywidualnie. Zależne jest to od między innymi preferowanej formy pieszczot, relacji z partnerem, doświadczenia, nastroju, zmęczenia, okoliczności. Istnieją też sposoby na to, aby orgazm był jeszcze bardziej intensywny. To nie alchemiczna formuła, ale wystarczy tylko kilka kropli… O co chodzi? Straćcie kontrolę, dajcie dajcie się poprowadzić zmysłom, zatraćcie się w chwili i … doznajcie wspólnie prawdziwej rozkoszy.


Czas na bliskość


Kiedy ostatni raz spędziliście cały wieczór tylko we dwoje? Kluczem do niesamowitych orgazmów jest intymność i bliskość w związku. Żeby doznania podczas zbliżenia były wyjątkowe, bliskość musicie budować na co dzień.
Zaufanie i poczucie bezpieczeństwa pozwala otworzyć się przed partnerem i powiedzieć mu o swoich potrzebach bez lęku, że zostanie się ocenionym. Jeśli w codziennym natłoku obowiązków trudno Wam znaleźć czas na bycie razem, może od czasu do czasu warto pomyśleć o wzięciu urlopu na… pożądanie? Kolacja, kąpiel, masaż – zrelaksujcie się wspólnie tak, jak lubicie najbardziej!

Jestem Twoim lustrem


Usiądźcie naprzeciwko siebie. Pokaż na swoim ciele miejsca, w których dotyk sprawia największą przyjemność. Prowadź powoli i zmysłowo swoją dłoń, nie omijając żadnego punktu… Brzuch, szyja, wewnętrzna strona ud. Tak, jak najbardziej lubisz.
Niech On będzie Twoim lustrem i uważnie naśladuje każdy ruch, ucząc się Twojego ciała. Jeśli odnajdziesz w sobie śmiałość, opisuj odczucia i dawaj kolejne wskazówki – muskaj, ściśnij, lekko, mocniej… Niech partner poczuje Twoją rozkosz na własnej skórze. Nie zapomnijcie o zamianie ról! Dzięki temu najlepiej poznacie swoje ciała i dacie się ponieść zmysłom, aby wspólnie zrobić krok dalej.

orgazm

Fot. mat. prasowe

Odwróć stereotypy


Zazwyczaj dbasz o to, by przede wszystkim Twojemu partnerowi było przyjemnie? Na pierwszym miejscu starasz się zaspokoić jego potrzeby i doprowadzić go do orgazmu? Stereotypowo, każde z partnerów odpowiada za przyjemność drugiej strony.

Tym razem odwróćcie sytuację i niech każdy z Was weźmie odpowiedzialność za swoją własną przyjemność. Skupcie się tylko i wyłącznie na niej. Mówcie swojemu partnerowi, jakie są Wasze potrzeby. Mocniej? Wolniej? Podaj mu instrukcję, jak doprowadzić Cię do szaleństwa! Nie bój się wypróbować do tego… nowych gadżetów. Masażer Durex Delight Bullet sprawi, że gra wstępna stanie się niezapomnianą przygodą.


Gra w słowa


A gdyby tak wypowiedzieć głośno swoje skryte fantazje? Zagrajcie w grę. Wypiszcie na kartkach określenia, które najlepiej opisują Wasze sensualne skojarzenia. Miękko, ślisko, woda, sen, słodki, noc…
Czy Wasza wyobraźnia już pracuje? Odczytujcie je powoli i uważnie, uzupełniajcie kolejnymi słowami, aby poznać swoje pragnienia. Wspólna gra może stać się pierwszym krokiem do rozmowy i otworzy Was na nowe doznania.

orgazm

Fot. mat. prasowe

Co mam dziś założyć


Żeby móc czerpać prawdziwą przyjemność z seksu, musisz czuć się atrakcyjnie, zarówno dla siebie, a także dla partnera. Na jeden wieczór wybierzcie sobie nawzajem strój i uczesanie, które jest dla Was najbardziej zmysłowe. Ubranie może podkreślić to, co najbardziej podoba Wam się w partnerze – będzie potwierdzeniem atrakcyjności. I jak przyjemnie będzie się je zdejmować…
A może założyć maski, aby potem poznać się na nowo? Pozwól mu zdecydować o tym, co masz ubrać i zobacz w jego oczach pełne pasji pożądanie.


Pierwszy raz... i kolejny!


Kochajcie się tak, jakbyście nigdy wcześniej tego nie robili. Poznajcie swoje ciała od nowa. Niech zbliżenie będzie delikatne, uważne, aby nie umknął Wam żaden szczegół. Liczy się każdy oddech, rytm serca, zapach, smak, ruch i spojrzenie.
Zadbajcie o odpowiednią atmosferę i dajcie sobie czas. W ten wieczór dopiero otwieracie się przed sobą – krok po kroku, dotyk za dotykiem. Może to początek wciągającej i zmysłowej opowieści? Pamiętajcie, że droga do orgazmu nigdy nie jest taka sama!

orgazm

Fot. mat. prasowe

Zakazany owoc


Mówi się, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. A jak jest w sypialni? Bardzo podobnie! Przez kilka dni, gdy macie ochotę na seks, zostańcie jedynie przy grze wstępnej. I ani kroku dalej! Zatrzymajcie chwile maksymalnego podniecenia, zwanego fazą plateau, która poprzedza orgazm. Każdego wieczoru dbajcie o to, aby pieszczoty były nieco inne i zaskakujące.
Waszą wyobraźnię pobudzić może zmysłowy masaż z wykorzystaniem żelu Durex Play 2w1. Z pomocą przyjdzie również masażer Durex Intense Delight Bullet, który zabłądzi na Waszych ciałach. Jak znaleźć #wielkieO? Cierpliwość w jego poszukiwaniu pozwoli Wam jak najlepiej się poznać i rozpalić zmysły do czerwoności. Czy jesteście gotowi na danie główne?


Zmysłowa mapa #wielkiegoO


Nasze ciała to prawdziwa mapa skarbów, która prowadzi wprost do rozkoszy. Przyjemność można czerpać na wiele sposobów. Chcecie znaleźć własny? Przygotujcie akcesoria, które pomogą Wam uwolnić zmysły i otworzyć się na nowy rodzaj dotyku. Mogą to być kostki lodu, piórka, brzoskwinia, ciepły olejek czy aksamitna szarfa. Wybierajcie je na zasadzie przeciwieństw - tak, aby odkryć różne doznania. Wystarczy zasłonić oczy, aby wyostrzyć zmysł dotyku.
Kto zaczyna? Za pomocą przygotowanych przedmiotów kreślcie na swoich ciałach mapę do #wielkiegoO. Obserwujcie Wasze reakcje na różne faktury czy temperaturę. Czy coś szczególnie wprawia Wasze ciała w drżenie? Gdy jesteście gotowi, pójdźcie dalej. Może kolejny krok zrobicie z pomocą nakładki wibracyjnej Durex Intense Little Devil? Czasami warto uwolnić rogate dusze!

orgazm

Fot. mat. prasowe

Strać kontrolę!


Wstydzę się, nie mogę, nie wiem, jak to zrobić, po co się wygłupiać… Czy kiedykolwiek miałaś takie myśli? Czas z nimi skończyć! Pamiętajcie, że seks zaczyna się… w głowie.
W drodze do #wielkiegoO uwolnij zmysły i otwórz się na nowe doznania. Jak to zrobić? Oddaj pełną kontrolę! Zamknij oczy i wczuj się w dotyk swojego partnera. Ustalcie wcześniej, że to on odpowiada całkowicie za Twoją przyjemność. Tu i teraz! Uważnie obserwując reakcje Twojego ciała, będzie wiedział, co robić.
Nie zapomnijcie następnie o zamianie ról – dopiero wtedy będziecie mogli przełamać bariery. Gdy uwolnicie myśli, Wasze ciała zrobią to za Was!


Punkt kulminacyjny


Morze przyjemności, krzyk, oddech, drżenie ciała… Tak, to wszystko prawda. Czy wiesz jednak jak działa Twój orgazm? Aby zaznać #wielkiegoO, musisz być z nim „na Ty”. Jak lepiej się poznać? Podczas miłosnych uniesień nie pozwólcie sobie na szybkie przekroczenie granicy i uważnie obserwujcie doznania – poziom podniecenia, szybkość oddechu czy skurcze w podbrzuszu. Zazwyczaj On osiąga szybciej szczyt rozkoszy, a Ty potrzebujesz więcej czasu. Jeśli będziecie uważni, Jego przyjemność potrwa dłużej, a Ty szybciej odkryjesz sekretną ścieżkę do swojego orgazmu.
Chcecie jeszcze więcej doznań? Użyjcie prezerwatywy Durex Intense. Dzięki prążkom i wypustkom dostarczy maksimum rozkoszy. Żel stymulujący Desirex™, którym są pokryte, pomoże Wam wspólnie wejść na szczyt!


Czyli #wielkieO


Ile kobiet, tyle orgazmów. Ten upragniony moment rozkoszy trwa średnio od kilku do 25 sekund. Kobiety mogą osiągać orgazm podczas jednego stosunku od 3 do 5 razy. Jak to możliwe? Najczęściej za tę magię odpowiada… łechtaczka. To seksualna góra lodowa, która ma aż 8000 zakończeń nerwowych.
Jak spotęgować doznania i zaznać naprawdę #wielkiegoO? Żel stymulujący Durex Intense to wyjątkowy żel dla kobiet, stworzony z myślą o bardziej intensywnych orgazmach. Kilka kropel na łechtaczkę w czasie gry wstępnej wystarczy, aby zwiększyć wrażliwość na dotyk. Delikatne muśnięcia, kreślenie ósemek czy wypisywanie miłosnych wyznań? Niech Twój partner doprowadzi Ciebie do wrzenia. Dzięki tej zmysłowo rozgrzewającej i przyjemnie chłodząco formule, wejdziecie na nowy poziom pieszczot.
Chcecie iść na całość? Wybierzcie zbliżenie techniką dopasowania (ZDT, z ang. coital alignment technique), zwane potocznie mieleniem zboża, która pozwala na zwiększenie stymulacji łechtaczki. To wariant pozycji misjonarskiej. Sekret tkwi w tym, aby ciało partnera było przesunięte do przodu – tak, aby trzon prącia opierał się o łechtaczkę. Następnie wspólnie zadbajcie o subtelny, posuwisty ruch bioder. Znajdźcie swój własny rytm!

Komentarze (1)

Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 12.02.2017 09:09
To chyba porady dla dziewic.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo