SOS

Kobiety przyznały się, gdzie najbardziej chciałyby TO zrobić! Schody, garaż, przyjęcie weselne...

Wyniki sondażu udowadniają, że w każdej z nas jest coś z ekshibicjonistki.
Kobiety przyznały się, gdzie najbardziej chciałyby TO zrobić! Schody, garaż, przyjęcie weselne...
Fot. Thinkstock
12.02.2017

Na temperament seksualny mamy tak naprawdę niewielki wpływ. Trudno powiedzieć, dlaczego jedni mogą kochać się bez przerwy, a innym wystarczy chwila czułości raz na miesiąc. Podobnie w kwestii szczegółowych upodobań - są fani klasycznego seksu w sypialni, jak i zwolennicy mocniejszych wrażeń w bardziej nietypowych miejscach. A gdzie najbardziej lubi robić to statystyczna kobieta?

Wbrew pozorom, wcale nie potrzebujemy do tego łóżka, satynowej pościeli, świec i płatków róży na poduszce. Coraz częściej marzą nam się igraszki w mniej oczywistych okolicznościach. Potwierdza to sondaż przeprowadzony na zlecenie firmy Sleep Cupid. Ponad 3 tysiące ankietowanych płci żeńskiej zdradziło, gdzie chciałoby zgrzeszyć. Sypialni nie ma na liście.

Masz podobne fantazje? Może czas je wreszcie zrealizować…

Zobacz również: TOP 6: Najdziwniejsze miejsce, w jakim uprawiałam seks

 

seks w nietypowych miejscach

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/sumouriderxtyson)

GARAŻ

To wyjątkowo zaskakujący wybór, bo trudno uznać garaż za romantyczne miejsce. A jednak, wiszące na ścianach narzędzia, brudna podłoga i zapach benzyny działają na nasze zmysły. Wszystko wskazuje na to, że mamy dosyć przewidywalności i sterylną sypialnię chętnie zamienimy na coś mniej oczywistego.

seks w nietypowych miejscach

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/darlscole)

OGRÓDEK

I to nie byle jaki, bo najlepiej przed własnym domem. To potwierdza, że niemal w każdej z nas jest coś z ekshibicjonistki. Ryzyko, że ktoś przyłapie nas na gorącym uczynku wzmacnia doznania seksualne. Ale chyba pod warunkiem, że jednak do tego nie dojdzie i nie będziemy musiały tłumaczyć się zszokowanym sąsiadom.

seks w nietypowych miejscach

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/katie_samson1990)

SAMOLOT

To specjalnie nas nie dziwi, bo seks w przestworzach chyba od zawsze był w czołówce kobiecych fantazji erotycznych. Mamy tylko nadzieję, że chodzi o zamkniętą toaletę, a nie igraszki na fotelu w obecności innych pasażerów. Co nas w tym kręci? Niewielka przestrzeń, mało czasu i świadomość, że pod nami jest cały świat.

Zobacz również: Napalone pary pieszczą się w miejscach publicznych. Zero wstydu!

seks w nietypowych miejscach

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/t_raumwild)

SCHODY

W tym momencie zazdrościmy wszystkim mieszkańcom piętrowych domów, którzy mogą spełniać tego typu zachcianki kiedy tylko zechcą. Lokatorzy bloków mają utrudnione zadanie, bo za seks na klatce w najlepszym przypadku można zapłacić mandat za nieobyczajne zachowanie. Co nie zmienia faktu, że większość kobiet marzy o takim doświadczeniu.

seks w nietypowych miejscach

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/casswood)

PLAŻA

Wyjątkowo przyjemna i romantyczna miejscówka, która od lat dominuje na liście damskich fantazji. Zazwyczaj do momentu, kiedy marzenie uda się zrealizować i okazuje się, że to jednak wcale nie takie przyjemne. I nawet nie chodzi o ryzyko przyłapania przez gapiów. Wszechobecny piasek naprawdę utrudnia zbliżenie. Może rozwiązaniem byłaby plaża kamienista?

seks w nietypowych miejscach

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/acateredevent_oh)

DUŻE WYDARZENIE

Interpretacji może być wiele, ale autorzy badania podają konkretne przykłady - impreza u przyjaciół albo nawet… wesele. Znowu wychodzi z nas skłonność do ryzyka i skrywany na co dzień ekshibicjonizm. Uwielbiamy seks połączony z dreszczykiem emocji. Przeżywanie przyjemności ze świadomością, że za chwilę ktoś może nas przyłapać na gorącym uczynku. W każdej z nas jest coś ze skandalistki.

 

seks w nietypowych miejscach

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/datenmoveis)

BIURO

To nikogo nie powinno dziwić. Pozostaje jednak pytanie - czy chodzi o zbliżenie z partnerem czy może jednak biurowy romans ze współpracownikiem? Tak czy owak, dzikie igraszki na podłodze w gabinecie albo na stole w sali konferencyjnej to dla większości z nas pociągająca wizja. Kolejny raz potwierdza się, że wbrew pozorom wcale nie jesteśmy takie grzeczne i zachowawcze. W relacjach damsko-męskich stawiamy na ryzyko.

Zobacz również: 9 rzeczy, których facet pragnie w łóżku, ale wstydzi się poprosić

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo