SOS

Pikantny PSYCHOTEST: Co mówi o Tobie sposób, w jaki się masturbujesz?

Zastanów się, jak najczęściej to robisz i sprawdź, co może to oznaczać.
Pikantny PSYCHOTEST: Co mówi o Tobie sposób, w jaki się masturbujesz?
Fot. Thinkstock
25.01.2017

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu. Zdecydowanie większy, niż klasyczny seks. Do igraszek we dwoje jeszcze jesteśmy w stanie się przyznać. Do zabawy na własną rękę - już nie. Onanizm postrzegamy jako powód do wstydu, bo podobno nikt normalny nie musi radzić sobie w ten sposób. Jeśli tak, to piątej klepki brakuje większości z nas, bo masturbują się niemal wszyscy. I to bez względu na status związku.

Teoretycznie nie ma nic prostszego. Wystarczy poświęcić nieco uwagi własnym narządom rodnym i odpowiednio je pobudzić. W praktyce sprawa wygląda na bardziej skomplikowaną. Ogranicza nas wyłącznie fantazja. Robimy to na stojąco, leżąco, w czasie oglądania sprośnych filmów, polegając na wyobraźni, korzystając z różnego rodzaju zabawek i tak dalej. A co mówi to o naszym temperamencie i osobowości?

Oto Twoja intymna charakterystyka. Zdziwisz się, jak wiele można z tego wyczytać…

Zobacz również: Nie daj sobie wmówić, że masturbacja to zło: 7 powodów, dlaczego POWINNAŚ to robić!

 

 

masturbacja

fot. Thinkstock

Jeśli w czasie masturbacji najczęściej…

Leżysz - jesteś zmysłową kochanką, której zależy przede wszystkim na uczuciach, a dopiero później na przyjemności czysto fizycznej.

Stoisz - w sypialni potrafisz pokazać rogi i zdecydowanie nie jesteś grzeczną dziewczynką. Najpierw działasz, a potem zastanawiasz się nad konsekwencjami.

Siedzisz - jesteś bardzo niezdecydowana, a seks traktujesz przede wszystkim jako fizyczny akt mający na celu rozładowanie napięcia.

 

masturbacja

fot. Thinkstock

Oglądasz filmy pornograficzne - nie jesteś do końca pogodzona z własną cielesnością i potrzebami. W sypialni czujesz się niepewnie, dlatego o wszystkim decyduje partner.

Polegasz na własnej wyobraźni - nie wstydzisz się swoich pragnień i potrafisz je realizować. Jeśli decydujesz się na stosunek, to wyłącznie z miłości.

Używasz zabawek erotycznych - w łóżku to ty rządzisz i ustalasz reguły. Obcy jest ci wstyd i tematy tabu. Dbasz przede wszystkim o własną przyjemność.

Zobacz również: Masturbacja: 25 dziwnych synonimów

masturbacja

fot. Thinkstock

Robisz to bardzo cicho - masz w sobie blokadę, która nie pozwala ci na pełną spontaniczność. Prawdopodobnie nie trafiłaś jeszcze na partnera, przy którym czułabyś się całkowicie swobodnie.

Zdarza ci się delikatnie mruczeć - seks jest dla ciebie bardzo ważny, ale nigdy nie wychodzi poza sypialnię. Wstydzisz się o nim mówić. Wolisz działać.

Jesteś wyjątkowo głośna - wychodzisz z założenia, że nic co ludzkie, nie powinno być ci obce. Jesteś postrzegana jako osoba wyzwolona, a nawet nieco wulgarna.

masturbacja

fot. Thinkstock

Masturbacja trwa bardzo długo - wbrew pozorom, wcale nie jesteś oziębła. Czujesz się na tyle dobrze z własnym ciałem, że chcesz celebrować ten moment godzinami.

Po kilku minutach jest już po wszystkim - nie jesteś do końca zadowolona z tego, że musisz sprawiać sobie przyjemność sama. Masz poczucie winy.

Ledwo zaczynasz i już kończysz - twój seksualny temperament jest tak silny, że momentalnie szczytujesz. Ale po chwili znowu jesteś gotowa do działania.

masturbacja

fot. Thinkstock

Robisz to tylko wtedy, kiedy jesteś sama w domu - ponad wszystko cenisz sobie bezpieczeństwo. Z tego powodu faceci postrzegają cię jako bardzo zachowawczą kochankę.

Czasami masturbujesz się w miejscach publicznych - jest w tobie coś z ekshibicjonistki. Największe podniecenie daje ci świadomość, że za chwilę ktoś może cię przyłapać.

Nie przeszkadza ci inna osoba za ścianą - potrafisz się wyłączyć i skupić wyłącznie na sobie. Jesteś wyjątkowo ufna, co niektórzy wykorzystują przeciwko tobie.

Zobacz również: 5 zalet masturbacji, o których nie miałaś pojęcia

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.01.2017 09:37
Nic praktycznie się nie zgadza
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.01.2017 07:21
a co jak lubię różnie haha
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo