SOS

„Ale jesteś ciasna!”. Sprośne rzeczy, które KAŻDA kobieta chce usłyszeć od partnera w trakcie igraszek

Z sondażu dowiadujemy się także, jak wygląda idealny kochanek.
„Ale jesteś ciasna!”. Sprośne rzeczy, które KAŻDA kobieta chce usłyszeć od partnera w trakcie igraszek
Fot. iStock
20.01.2017

Jedna z zagranicznych firm jubilerskich postanowiła sprawdzić, czego kobiety tak naprawdę oczekują w sypialni. Wbrew profilowi działalności zleceniodawcy badania, jednak nie chodzi o brylanty. Sondaż wykazał, że przede wszystkim liczy się wygląd partnera. Oraz to, co i w jaki sposób mówi do nas w czasie stosunku.

Panowie często narzekają, że w sytuacjach intymnych mówimy za dużo. Gdyby to od nich zależało, pozwoliliby nam jedynie krzyczeć i wzdychać z rozkoszy. Ich zdaniem to nie czas na rozmowy. My podchodzimy do tematu nieco inaczej. Uwielbiamy, kiedy partner coś powie. Najlepiej dosadnie i bardzo niegrzecznie.

Co konkretnie? I jak powinien się prezentować autor tych słów? Nareszcie wiemy wszystko.

Zobacz również: 15 rzeczy, przez które stajesz się ASEKSOWNA

 

idealny kochanek

fot. Thinkstock

Zachęca, żebym nazywała go tatuśkiem

Ankietowane nie miały wątpliwości, że to musi znaleźć się na liście najbardziej pożądanych fraz. Faceci lubią podkreślać swoją przewagę i dominację, a my… uwielbiamy, kiedy to robią. Kiedy zachęcają do nazywania ich tatuśkami, ustawiają nas w pozycji niewinnej i słabszej córeczki. W łóżku nie mamy nic przeciwko temu.

idealny kochanek

fot. Thinkstock

Mówi mi, jak ciasna jestem

Trudno powiedzieć skąd to się wzięło, ale wiele z nas ma kompleks zbyt szerokiej i luźnej pochwy. Taką budowę anatomiczną utożsamiamy z kobietą łatwą i przesadnie doświadczoną. Wszystkie bez wyjątku chcemy być młode, ciasne i niewinne. Kiedy partner pomyli nas z dziewicą - większego komplementu już nie można oczekiwać.

 

idealny kochanek

fot. Thinkstock

Przyznaje, jak mu dobrze

Nie ma w tym nic dziwnego, że oczekujemy od niego potwierdzenia. Przesadnie milczący partner nigdy dobrze nie wróży. Od razu wydaje nam się, że boi się odezwać, bo tak słabymi jesteśmy kochankami. Miło, kiedy od czas do czasu głośno westchnie i stwierdzi, że nigdy nie miał lepszej, a rozkosz jest tak ogromna, że za chwilę eksploduje.

Zobacz również: Kompromitujące rzeczy, które dzieją się w sypialniach 20-latków (Oni woleliby o tym zapomnieć!)

idealny kochanek

fot. Thinkstock

Duży penis

Rozmiar nie ma znaczenia… Mały, ale wariat… Liczą się umiejętności, a nie wielkość… Podobne frazesy słyszymy często. Nawet same je wypowiadamy, żeby podbudować męskie ego. Prawda jest jednak taka, że w głębi duszy marzymy o partnerze z gigantycznym przyrodzeniem. Przynajmniej w teorii, bo praktyka pokazuje, że to nie zawsze wygodne rozwiązanie.

idealny kochanek

fot. Thinkstock

Atletyczna budowa ciała

I tym razem możemy się zarzekać, że wygląd to nie wszystko, a facet powinien być po prostu męski. Brzmi dobrze, ale kiedy mamy podjąć decyzję, dziwnym trafem wybieramy panów najbardziej wysportowanych. Podniecają nas przynajmniej delikatnie zarysowane mięśnie i figura w stylu fit.

idealny kochanek

fot. Thinkstock

Wysoki wzrost

Kiepska wiadomość dla wszystkich niewyrośniętych panów. To oczywiście jeszcze nie koniec świata, ale kobiety mają jednoznaczne preferencje - facet powinien być wysoki. Co to znaczy? Na pewno wyższy od partnerki. Najlepiej sporo, by przy kimś takim czujemy się najbezpieczniej. I tym razem centymetry mają znaczenie.

Zobacz również: 5 rzeczy, które faceci robią przed zbliżeniem, ale nie chcą się do tego przyznać

Komentarze (9)

Ocena: 4.67 / 5
gość (Ocena: 5) 20.01.2017 21:15
Tak. Tylko tobie . Nudziaro . Pewnie seks w jednej pozycji tylko robisz
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.01.2017 21:15
Tak. Tylko tobie . Nudziaro . Pewnie seks w jednej pozycji tylko robisz
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 20.01.2017 16:32
Chłopak poucza dziewczynę: - ... I pamiętaj. Musisz poświęcić więcej czasu na docenienie małych rzeczy. Ona: O jaki fajny penis.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.01.2017 15:48
"Kiedy zachęcają do nazywania ich tatuśkami, ustawiają nas w pozycji niewinnej i słabszej córeczki. W łóżku nie mamy nic przeciwko temu." Seriously? Jakby facet chciał żebym nazwała go tatusiem to chyba bym się porzygała. Czy tylko mi wydaje się to nienormalne i zboczone?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 20.01.2017 11:39
Dla mnie ''tatuśku'' jest czymś niedopuszczalnym u mnie w łóżku. Kojarzy mi się to z ojcem który uprawia seks ze swoim dzieckiem - a to normalne nie jest. Gdybym miała tak mówić do faceta pomyślałabym że ma jakieś problemy psychiczne i szczerze mówiąc bałabym się zachodzić z nim w ciążę
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo