SOS

Przerażające historie z nasieniem w roli głównej (Trudno o większą wpadkę!)

Nie uwierzysz, do czego może doprowadzić niekontrolowany wytrysk...
Przerażające historie z nasieniem w roli głównej (Trudno o większą wpadkę!)
Fot. iStock
07.01.2017

Choć seks to czysta przyjemność, w sypialni nie zawsze jest do końca miło. Czasami dochodzi do krępujących sytuacji, które potrafią zrujnować nawet najbardziej intymną atmosferę. Ciało ludzkie jest na tyle nieprzewidywalne, że płata figle w najmniej oczekiwanym momencie. One przekonały się o tym w dobitny sposób. Problematyczne okazało się… męskie nasienie.

Eksperci przekonują, że sperma ma na nas zbawienny wpływ. Poprawia nastrój, jest pełna wartości odżywczych, a nawet wpływa pozytywnie na skórę. Bywa jednak i tak, że staje się źródłem kłopotów. Zwłaszcza, kiedy nasz partner nie do końca potrafi zapanować nad ejakulacją.

Sytuacje, o których opowiadają nasze rozmówczynie mogą wydawać się zabawne, ale na pewno nie dla nich. Wiedziałaś, że nasienie może być tak niebezpieczne?

Zobacz również: Czy połykanie spermy jest szkodliwe?

 

 

sperma

fot. Thinkstock

Tylko nie po oczach!

- Wstyd mi o tym mówić. Minęło już sporo czasu i dzisiaj mogę się z tego śmiać, ale wtedy nie było mi wesoło. Mój partner nawet mnie nie ostrzegł i w czasie zabawy wystrzelił prosto na moją twarz. Nie obrzydziło mnie to, ani nie poczułam się upokorzona. Wierzę, że to przez przypadek. Problem w tym, że nasienie bardzo podrażniło moje oko. Zrobiło się czerwone, ale myślałam, że szybko dojdę do siebie. Po kolejnych dwóch dniach nadal coś się z nim działo. Musiałam pójść do okulisty i okazało się, że wdała się infekcja. Dostałam antybiotyk w kroplach i przez tydzień chodziłam w okularach przeciwsłonecznych - zwierza się Karolina.

 

sperma

fot. Thinkstock

Przymusowy remont

- W życiu nie widziałam czegoś takiego. Nawet nie podejrzewałam, że to możliwe. Jakiś rok temu spotykałam się z chłopakiem, który postawił mnie w najbardziej niezręcznej sytuacji, jaką można sobie wyobrazić. Poszliśmy ze sobą do łóżka i naprawdę straciliśmy nad sobą kontrolę. Po wszystkim zauważyłam dziwne plamki na ścianie. Włączyłam światło i okazało się, że zachlapał wszystko, co było wokół. Sperma dosłownie spływała. Przetarcie ręcznikiem nic nie dało, bo kolejnego dnia wyszły plamy. Byłam zmuszona przemalować pokój, żeby ukryć dowody tego zajścia - ujawnia Paulina.

 

sperma

fot. Thinkstock

Niekontrolowany wyciek

- To był pierwszy i ostatni raz, kiedy robiłam to w miejscu, w którym nie powinnam. Jeszcze na studiach wróciłam do domu na święta i wykorzystałam moment, kiedy nie było rodziców. Pomyślałam, że najwygodniej będzie w sypialni rodziców. Umówiłam się z chłopakiem, z którym już kiedyś się spotykałam. Zrobiliśmy to jak trzeba i oczywiście z zabezpieczeniem. Jakoś nie przyszło mi do głowy, żeby sprawdzić, co on zrobił ze zużytą prezerwatywą. Następnego dnia mama zawołała mnie do siebie. Pod koszem w sypialni było mokro. Wyszło na to, że on nawet nie zawiązał kondoma, tylko wrzucił go gdzieś pod śmieci. Wszystko z niego wyciekło, a że kosz był z dziurkami - zawartość spłynęła po podłodze. Spaliłam się ze wstydu - wyznaje Asia.

Zobacz również: Czemu powinnaś... połykać?

sperma

fot. iStock

Masz coś na ustach…

- Najbardziej absurdalna i wstydliwa sytuacja w moim życiu, o której wiem tylko ja. No i może chłopak, ale dalszego ciągu jemu nie opowiedziałam. Mówiąc w skrócie - wykorzystaliśmy chwilę, kiedy nikogo nie było w domu i zrobiłam mu dobrze ustami. Doszło do wytrysku i w tym momencie usłyszałam, że ktoś otwiera drzwi od mieszkania. Szybko wyplułam co trzeba, przetarłam usta i nagle przede mną stanęła siostra. Nie mieszkamy razem, przyjechała z daleka. Od razu padłyśmy sobie w ramiona i zaczęłyśmy wymieniać pocałunki. Chłopak siedział grzecznie przy biurku. Nagle się skrzywiła i mówi do mnie, że mam coś mokrego na twarzy. Nawet sięgnęła palcem do kącika moich ust, żeby sprawdzić co to. Wmówiłam jej, że to maść na zajady - opowiada Maja.

sperma

fot. iStock

Nie mogę oddychać!

- Najadłam się wtedy strachu. Pierwszy raz zgodziłam się na fellatio do samego końca, ale zupełnie nie byłam przygotowana na finał. Myślałam, że jakoś mnie uprzedzi. Aż tu nagle lepka substancja zaczyna wypełniać moje usta. Ja nie wiem, co mam ze sobą zrobić. Pluć, połykać? Zaparło mi dech w piersiach. Nasienie zablokowało mi gardło i normalnie zaczęłam się dusić. Kaszlałam jak najmocniej potrafiłam, partner uderzał mnie po plecach, przyniósł szklankę wody. Myślałam, że się wykończę. Łzy napłynęły do oczu, zrobiłam się cała czerwona i jeszcze długo nie potrafiłam dojść do siebie. Przecież on mógł mnie w ten sposób zabić - dodaje roztrzęsiona Ewa.

 

sperma

fot. Thinkstock

Coś tu się lepi

- Nie brałam w tym udziału, więc nie mam sobie nic do zarzucenia. Ale i tak najadłam się strasznego wstydu, bo w końcu odpowiadam za to, co robi chłopak w naszym domu. Nie wiem co w niego wstąpiło, ale bez słowa poszedł rozładować napięcie do łazienki. Pech chciał, że po nim weszła tam moja mama i zauważyła na umywalce coś dziwnego. Okazało się, że to jego nasienie. Usłyszał za drzwiami kroki, więc spanikowany po prostu wyszedł, zamiast to spłukać wodą. Potem miałam dziwną rozmowę z mamą, która zawołała mnie do siebie i zasugerowała, żeby chłopak nie czuł się u nas aż tak swobodnie. Nawet nie chcę sobie tego wyobrażać, ale na pewno sięgnęła tam dłonią i miała na palcach jego spermę - ujawnia Wiktoria.

Zdarzyło Ci się coś podobnego?

Zobacz również: Sperma jest zdrowa?

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 5) 08.01.2017 12:17
Robiąc chłopakowi loda nie związałam włosów i przełożyłam je sobie tak jakby do przodu, na brzuch partnera. I nie ogarnęłam, że jak tryśnie, a ja wypuszczę z ust, to wszystko pójdzie na moje włosy...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 07.01.2017 21:57
miałam podobną akcję, mąż przypadkowo trafił sobie na twarz i przy okazji trafił jeszcze na ścianę...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.01.2017 14:09
Ahahahahahahahaha
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.01.2017 12:46
ja pier....... ludzie, ale z was prymitywy...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 07.01.2017 10:25
Miałam podobną sytuację do tej 1 ;> Tylko u mnie naszczęście skończyło się bez zakażenia oko było czerwone tylko kilka godzin :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie