SOS

Faceci wymienili 13 rzeczy, które robisz w łóżku ŹLE (Bezczelni?)

Wstrzymajcie oddech, bo o tym nigdy nie mówi się głośno.
Faceci wymienili 13 rzeczy, które robisz w łóżku ŹLE (Bezczelni?)
Fot. iStock
31.12.2016

Nie tylko do tanga trzeba dwojga. Relacje intymne zawsze wymagają porozumienia dwóch osób, których łączy chęć spełnienia, ale różni wszystko inne. Nie tylko płeć, ale także temperament, oczekiwania, doświadczenie, upodobania. W sypialni nieporozumienia zdarzają się wyjątkowo często i tylko od nas zależy, czy wpłyną na naszą relację. Możemy udawać, że wszystko jest w porządku lub otwarcie o tym porozmawiać.

Tyle w teorii, bo w praktyce jest z tym ogromny problem. O ile my, kobiety, potrafimy się przełamać i wyartykułować swoje potrzeby, tak panowie nie są skorzy do tak intymnych zwierzeń. Wolą zacisnąć zęby i liczyć na cud, zamiast powiedzieć prosto z mostu, czego tak naprawdę chcą. A gdyby tak postawić na pełną szczerość i móc usłyszeć, jak idealne zbliżenie wyobraża sobie statystyczny facet?

Jakich zachowań oczekują od nas mężczyźni? 12 rzeczy, o których musisz wiedzieć

Mogłoby być ciekawie. I będzie! Na łamach serwisu Your Tango opublikowano materiał, który może nami wstrząsnąć. Na podstawie rozmów z mężczyznami opracowano listę „13 rzeczy, które robisz źle w łóżku”. Czujemy się w obowiązku, aby zaprezentować Wam płynące z niej wnioski. Wstrzymajcie oddech, bo o tym nigdy nie mówi się głośno!

fatalna kochanka

Fot. iStock

1. Jesteś zbyt cicha

Dla facetów nie ma nic gorszego, niż do bólu potulna kochanka, po której reakcjach nie można rozpoznać, czy jest dobrze, czy może jednak beznadziejnie. Panowie sugerują, by nie unikać westchnień, jęków i okrzyków rozkoszy, jeśli czujemy się usatysfakcjonowane. To doda im pewności siebie.

2. Strach przed jego jądrami

To jedna z części męskiego ciała, której staramy się w ogóle nie zauważać. Tymczasem to strefa mocno erogenna, dlatego panowie proszą, aby je głaskać, dotykać i masować. Nie powinnaś czuć się z tego powodu zakłopotana.

fatalna kochanka

Fot. iStock

3. Gwałtowne robótki ręczne

Podobno nie znamy umiaru i jeśli już zdecydujemy się chwycić męskie przyrodzenie, to poruszamy nim zbyt szybko i jednostajnie. To ma być element gry wstępnej, a w wielu przypadkach kończy się finałem. Mężczyźni sugerują, by zmieniać natężenie uścisku i eksperymentować z rytmem. A nawet nawilżać dłoń własną śliną.

4. Nie mamy takich samych upodobań

Panowie twierdzą, że bywamy zbyt zapatrzone w siebie. Jeśli same lubimy zabawę sutkami lub klapsy w czasie zbliżenia, to wydaje nam się, że tego samego oczekuje partner. To błąd, który może skutkować znacznym obniżeniem temperatury w sypialni. Najpierw zapytaj, co lubi, a dopiero potem działaj.

fatalna kochanka

Fot. iStock

5. Nie dajemy znaków

Okazuje się, że mężczyźni chcieliby być dżentelmenami, ale mocno im to utrudniamy. Mało która z nas potrafi otwarcie przyznać lub dać znać, że ma ochotę na seks. Zawsze czekamy na pierwszy krok faceta, a potem mamy za złe, że zbytnio się pospieszył. Panowie sugerują – zacznij się rozbierać, a wszystko będzie jasne.

Zobacz także: Zachowanie zazdrosnego faceta: 12 objawów, które powinny Cię zaniepokoić

6. Nie mówisz, czego chcesz

Powiedzmy to sobie uczciwie – mało który facet jest tak doświadczonym kochankiem, że da ci rozkosz z zamkniętymi oczami. Zazwyczaj potrzebują jasnych wskazówek, co Cię kręci i co sprawia Ci największą rozkosz. Nie bój się być jego przewodniczką. To zadziała na Twoją korzyść.

fatalna kochanka

Fot. iStock

7. Zostaw jego pupę w spokoju

W wielu poradnikach dotyczących życia intymnego możemy przeczytać, że panowie uwielbiają zabawy ich pośladkami, ale boją się do tego przyznać. To prawda, ale nie dotyczy wszystkich, więc zanim skierujesz tam swoje dłonie, najpierw zapytaj, co on na to.

8. Uważaj na zęby

Podobno w chwili uniesienia nie panujemy nad swoimi szczękami. Najpierw pieścimy sutki lub przyrodzenie partnera wargami, a potem wstępuje w nas demon i do akcji wkraczają zęby. Niektórych facetów to rzeczywiście kręci, ale większość ma negatywne doświadczenia. Taka zabawa kojarzy im się z bólem, a nie przyjemnością.

fatalna kochanka

Fot. iStock

9. Nie udawaj orgazmu

Dla męskiej satysfakcji robimy wszystko, by poczuł się najlepszym kochankiem na świecie, ale to błąd. Tak naprawdę panowie wcale nie chcą, byśmy udawały. Powiedz wprost, że jeszcze nie osiągnęłaś pełnej rozkoszy, a on na pewno zrobi wszystko, by to zmienić.

10. Zaangażuj się

Naszym najczęstszym błędem jest zupełny brak inicjatywy. Oczekujemy, że to facet zrobi pierwszy krok i resztą też się zajmie. Żaden z nich nie lubi obcować z bezwładną kłodą, która potrafi tylko leżeć i czekać na przyjemność. Seks to gra zespołowa!

fatalna kochanka

Fot. iStock

11. Za dużo i za szybko

Niektórym nie mieści się to w głowie, ale panowie często narzekają na... seks oralny. Ich zdaniem nie potrafimy się tym cieszyć i robimy wszystko zbyt pospiesznie. Zalecają, by potraktować to jak zabawę, a nie mechaniczny proces, który jak najszybciej ma się zakończyć.

12. Uwierz w siebie

Mimo że obok Ciebie leży wymarzony facet, który na dodatek ma ochotę na bliską relację, często nie możesz się pozbyć z głowy swoich obaw i kompleksów. Może jestem za gruba? Czy moja strefa intymna nie pachnie brzydko? A może robi to z litości? Daj wreszcie spokój, bo on wyczuwa niepewność i także traci ochotę na cokolwiek.

13. Malinki

Panowie wyjątkowo tego nie lubią. Ich zdaniem robimy to wyłącznie po to, by zaznaczyć swoje terytorium i uniemożliwić kontakt z inną kobietą. Istnieją lepsze sposoby na to, by nie szukał wrażeń gdzie indziej.

Jak widzicie, mężczyźni mają nam sporo do zarzucenia, ale nie ma się co obrażać. Większość ich wniosków rzeczywiście może mieć swoje uzasadnienie...

Zobacz także: W jaki sposób miłość zmienia nas na gorsze?

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.02.2017 11:52
Hahaha! I znów to samo.=D Wy chyba specjalnie piszecię te artykuly, żeby brać nas ,,pod wlos"(te mniej doświadczone drażnić, te bardziej rozsmieszac).:-) ,,Mów mu o swoich potrzebach". A jego to nie dotyczy? Taka początkująca kochanka ma zgadywac? Kobieta nie jest maszynka dla przyjemności faceta. On juz czerpie przyjemność, ze ma zaszczyt jej dotykać. Jeżeli jest zdrowym heteroseksualnym mężczyzna samo to jest ogromnym bodźcem. Cala reszta rozwoju gry erotycznej i seksualnych umiejętności należy do obojga partnerów. I tu bardzo ważną jest rola mężczyzny! Szczególnie, gdy ma malo doświadczona partnerkę, powinien ja rozbudzić erotycznie! Sprawić by poczula się na tyle atrakcyjna i pewna, by chciala eksperymentować i uczyć się ciala swojego partnera. Zas jeśli jest odwrotnie i to kobieta kochanka niepewnego siebie mężczyzny, do niej należy to zadanie by go usmielic i taktowanie paru rzeczy nauczyć. I tu jest jedyny poważny blad kobiet w sypialni( mężczyzn czasem tez), ze wyśmiewają/zawstydzaja partnera. Powodują w nim kompleksy. Przez to on się zamyka i nie jest chętny do poznawania nowych technik/ pieszczot. Boi się ośmieszenia i to przeklada się na jakość seksu. Dlatego jeśli masz kiepska kochankę/kochanka, prawdopodobnie sam kiepskim kochankiem jesteś.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.12.2016 16:31
a mój facet chyba woli facetów :(
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie