SOS

7 kłamstw, które usłyszałaś od faceta na temat seksu (i niestety w nie uwierzyłaś)

Twój ukochany zawsze jest szczery? Nie, nie jest.
7 kłamstw, które usłyszałaś od faceta na temat seksu (i niestety w nie uwierzyłaś)
Fot. iStock
21.12.2016

Gdybyśmy miały świadomość, jak często okłamują nas mężczyźni, byłybyśmy przerażone. Nie zawsze jednak wynika to z ich złej woli czy chęci ukrycia jakiegoś występku. Czasami decydują się na kłamstwo z wygody. Pragną uniknąć konfliktu z wybranką. W niektórych przypadkach próbują też osiągnąć za pomocą kłamstwa konkretny cel. Jednym z klasycznych przykładów jest zapewnienie o miłości, żeby nakłonić dziewczynę do pójścia do łóżka. Na szczęście obecnie jesteśmy już świadome, że faceci jedno mówią, a drugie myślą. Dlatego coraz częściej kierujemy się ostrożnością. Niestety nie jest to łatwe, kiedy jesteśmy szaleńczo zakochane i nie dostrzegamy w partnerze żadnych wad. A zawodowego gracza bardzo trudno przyłapać na mijaniu się z prawdą.

Jedną ze sfer, w której mężczyźni blefują najczęściej, jest seksualna. Nie bez powodu utarło się przekonanie, że nie myślą oni głową... Być może z tego powodu tak często dochodzi do kłamstwa, gdy chodzi o seks. Portal cosmopolitan.com przygotował zestawienie tych, które padają najczęściej. Kiedy usłyszysz następujące wyznania, powinnaś szczególnie mieć się na baczności.

Co znalazło się na czarnej liście męskich kłamstw? Będziesz zaskoczona!

Zobacz także: Kobiety szturmują apteki, by kupić tabletki na ból gardła. Nie uwierzysz, po co to robią...

kłamstwa

Fot. iStock

„Zawsze używam zabezpieczenia”

Faceci często tak mówią, ale czego nie zrobią, żeby nakłonić kobietę do współżycia? Możesz być pewna, że inne dziewczyny też to słyszały. Im pewniejszym głosem się odzywa i im bardziej się spieszy, tym większe prawdopodobieństwo blefu. To zbyt nieprawdopodobne, aby być przygotowanym zawsze i wszędzie. Kiedy potrzeba nagli, obieca Ci nawet gwiazdkę z nieba i zapewni, że ma w portfelu kilkanaście kondomów.

kłamstwa

Fot. iStock

„Nikt nie pieścił mnie oralnie tak wspaniale jak Ty”

To stwierdzenie bardzo często jest kłamstwem, ale co on ma powiedzieć, żeby zachęcić Cię do jeszcze większego zaangażowania w sprawę? Wiadomo, że pochlebstwo działa jak najlepszy katalizator. Na pewno zauważyłaś, jak Twój facet jeszcze bardziej rwie się do wykonania jakiegoś obowiązku domowego albo załatwienia sprawy po tym, gdy wyznasz, że wspaniale sobie radzi. Tak naprawdę większość mężczyzn przyznaje, że w ich życiu było zaledwie kilka niezapomnianych przeżyć dotyczących miłości oralnej. Nigdy jednak nie wyznaliby tego partnerce. Kobietom wydaje się, że tę sztukę mają opanowaną do perfekcji, ale faceci mają inne zdanie. To jednak nie oznacza całkowitego niezadowolenia. Ten rodzaj zabawy zawsze im się podoba.

Zobacz także: Czy faceci mają zdradę w genach?

kłamstwa

Fot. iStock

„To się nigdy wcześniej nie zdarzyło”

On nie staje na wysokości zadania i mówi, że to pierwszy raz w życiu? Trudno zrozumieć, dlaczego kłamie. Być może obawia się, że zakwalifikujesz go do grona facetów, którzy nie są w stanie zaspokoić swojej partnerki i zaczniesz szukać innego mężczyzny. Dobrze jest przekonać go, że wszystko rozumiesz. Stres, zmęczenie i inne sprawy mają wpływ na gotowość faceta, a jej brak nie oznacza od razu, że do niczego nie nadaje się pod tym względem. Kobiety też nie zawsze przejawiają ochotę na seks.

kłamstwa

Fot. iStock

„Uwielbiam Twój smak”

Zastanów się najpierw, czy Ty nigdy nie kłamałaś w tej sprawie. Tak? Prawdopodobnie kierowała Tobą miłość, bo w końcu masz świadomość, że więź emocjonalna liczy się bardziej niż smak partnera. Można powiedzieć, że to szlachetne kłamstwo i wynika z dobrych pobudek. Mężczyzna chce sprawić Ci przyjemność i zapewnić, że uwielbia w Tobie wszystko. W końcu na naszą fizyczność nie zawsze jesteśmy w stanie zaradzić.

kłamstwa

Fot. iStock

„Dłużej nie wytrzymam”

W tym przypadku wszystko zależy od tego, jak długo ze sobą jesteście. W kilkuletnich relacjach sama możesz stwierdzić, czy on faktycznie nie jest w stanie dłużej znieść napięcia. Znasz już jego możliwości. Poza tym masz świadomość częstotliwości jego współżycia. Kiedy jednak chodzi o przygodę, której się poddałaś, niczego nie możesz być pewna. Z reguły on chce jak najszybciej dojść do końca i osiągnąć satysfakcję. Faceci tak już zostali zaprogramowani.

kłamstwa

Fot. iStock

„Ostatnio badałem się 6 miesięcy temu”

To tak naprawdę znaczy bardzo dawno temu albo i w ogóle. Oczywiście przypadek dotyczy partnera seksualnego, z którym nie jesteś w relacji. Nie wiesz, jak bogate doświadczenie ma na koncie i nie chcesz ryzykować. Stosunek seksualny wiąże się z możliwością przeniesienia różnych infekcji grzybiczych i chorób wirusowych bakteryjnych. W chwili podniecenia on nie będzie myślał o Twoim zdrowiu, ale zaspokojeniu własnej potrzeby.

kłamstwa

Fot. iStock

„Nie miałem wielu partnerek”

Niektóre kobiety zniechęca fakt współżycia z facetem, który - brzydko powiedziawszy – zaliczył wiele kobiet. Większość z nich nie chce być jedną z wielu. Rodzi to podejrzenie przedmiotowego traktowania, braku chęci nawiązania poważnej relacji, a nawet skoków w bok. Dlatego mężczyźni redukują liczbę kochanek.

Zobacz także: 4 pytania, które powinnaś zadać swojemu partnerowi zanim zaprosisz go do domu na święta

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 2.33 / 5
ABC (Ocena: 1) 21.12.2016 22:43
Czy dla "Paaaaaaapilota" jakiś zagraniczny portal cosmopolitan jest wyrocznią? Czy "redaktorzy Paaaaaapilota" potrafią napisać coś samodzielnie, czy może boją się myśleć a nawet podpisać się pod "artykułem" i muszą podpierać się opiniami innych? Czy warto tracić czas na czytanie tych bzdur? To są pytania retoryczne a odpowiedzi na nie prowadzą do jednego wniosku. Od teraz macie "szanowni redaktorzy" o jednego czytelnika mniej. Dosyć tych głupot dla przedszkolaków.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.12.2016 15:45
Naprawde nie wcisneloby sie tego na jedna lub dwie strony...?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.12.2016 13:52
Ostatnio usłyszałam od niego: "Nigdy nie miałem lepszej!". A potem wyszło na jaw, że posuwa swoją sekretarkę. Także tego. Tyle w temacie ich kłamstw
odpowiedz

Polecane dla Ciebie