SOS

Kobiety, z którymi faceci NIE CHODZĄ do łóżka. Nawet wtedy, gdy są wyjątkowo piękne!

Uroda to nie wszystko.
Kobiety, z którymi faceci NIE CHODZĄ do łóżka. Nawet wtedy, gdy są wyjątkowo piękne!
Fot. iStock
20.10.2016

Wydaje się wam, że faceci mogą iść do łóżka z kimkolwiek? Macie rację – wydaje się wam. Pewnych typów dziewczyn mężczyźni nigdy nie zaproszą do swojej sypialni. I wcale nie chodzi tutaj o wygląd! Bo kobieta może być wyjątkowo piękna, a chłopak i tak na podstawie jej zachowania wyciągnie wniosek, że… wcale nie jest nią zainteresowany.


Jesteś ciekawa, z kim za żadne skarby świata facet nie będzie chciał się przespać? Sprawdź, czy twoje przypuszczenia są słuszne!


Polecamy także: Męskie wspomnienia: Podczas pierwszego razu strasznie się przed nią zbłaźniłem...

co zniechęca do seksu

Fot. iStock

Pijaczka


Najpierw pije drinka za drinkiem, a potem daje się obłapywać komu popadnie. W międzyczasie biega do toalety lub przed klub, żeby zwymiotować. Bełkocze coś pod nosem, makijaż spływa jej z twarzy, rajstopy są podarte, a sukienka wymiętoszona. Apetyczny widok? Nie. Jeśli facet obawia się, że w trakcie seksu taka dziewczyna zacznie na niego zwracać ogromne ilości alkoholu, które wypiła, nie będzie ryzykował i nawet jej nie tknie.

co zniechęca do seksu

Fot. iStock

Desperatka


W każdym napotkanym facecie widzi potencjalnego kandydata na swojego męża. Już na pierwszym spotkaniu chce ustalać imiona i ilość wspólnych dzieci. W tonie jej głosu czuć desperację. Jest gotowa na wszystko, byle zatrzymać przy sobie faceta. Chłopak przeczuwa, że po pierwszej wspólnej nocy z taką dziewczyną już się od niej nie uwolni. Dlatego prędzej ucieknie niż się z nią prześpi.


7 piosenek idealnych do SEKSU. Przy tych utworach w Waszej sypialni naprawdę zaiskrzy!

co zniechęca do seksu

Fot. iStock

Łowczyni gotówki


Na pierwszej randce mówi głównie o pieniądzach. Wspomina najdroższe prezenty, jakie dostała od byłych facetów (sponsorów?) i delikatnie sugeruje, że jest otwarta na nowe kosztowne podarunki. Podpytuje, jakim facet jeździ samochodem i czy ma już własne M4. Z rozmarzeniem mówi także o dalekich podróżach, w które chętnie udałaby się z nowym partnerem. Oczywiście nie płacąc za nie ani grosza. Chłopak instynktownie wyczuje, że seks z taką kobietą może go wiele kosztować. Dosłownie i w przenośni.

co zniechęca do seksu

Fot. iStock

Przeciwniczka antykoncepcji


Na początku rozgrzewa faceta do czerwoności. Jest wyuzdana i mówi sporo sprośnych rzeczy. I kiedy facet już, już zaczyna sobie wyobrażać upojną noc, ona nagle mówi: „ale nie uznaję prezerwatyw”. I co wtedy? Chłopakowi zapala się w głowie lampka ostrzegawcza. Seks bez zabezpieczenia z nowo poznaną osobą? Albo kobieta planuje zajść w ciążę z kim popadnie, albo ma już chorobę weneryczną, dlatego nie zależy jej na antykoncepcji. Z seksu nici.

co zniechęca do seksu

Fot. iStock

Bojaźliwa


Boi się własnego cienia, a co dopiero mówić o seksie. Zarzuca więc chłopaka masą wątpliwości: a co, jeśli to za wcześnie na taką intymność? A jeśli pęknie gumka? A jeśli nie sprostam twoim oczekiwaniom? A jeśli mi się nie spodoba? A jeśli zajdę w ciążę? Pytania mnożą się w jej głowie w nieskończoność, a ona wyrzuca je z siebie jak z karabinu maszynowego. Po piętnastym pytaniu tego typu chłopak już wie: Seks z nią? O nie, chyba że po moim trupie!


Źródło: viralka.plKomentarze (15)

Ocena: 3.13 / 5
gość (Ocena: 5) 22.10.2016 23:03
Ja muszę mieć w sobie coś z tych cech. Jakiś czas temu spodobał mi się mężczyzna. Po gestach i zachowaniu widzę, że też jestem w jego typie, ale nie robi kroku naprzód. Wydaje mi się, że dałam do zrozumienia, że nie szukam męża, sponsora, nie jestem bojaźliwa. Mam ochotę tylko na jedną noc. Rzadko mi ktoś w oko wpada, nie jestem desperatką. On mnie fizycznie bardzo pociąga, a nie szukam zobowiązań. Co z tego? Nic. Chyba muszę odpuścić.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.10.2016 08:31
...chyba raczej...nie ciekawych ...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 20.10.2016 11:48
facet nie powinien chcieć tknąć pijanej dziewczyny przede wszystkim dlatego, że taka dziewczyna nie jest w stanie w pełni świadomie zdecydować czy chce uprawiać z nim seks czy nie. dla mnie zaciągnięcie do łóżka osoby, która jest tak pijana, że ledwo ogarnia co się wokół niej dzieje, to najzwyklejszy w świecie gwałt
zobacz odpowiedzi (10)
gość (Ocena: 5) 20.10.2016 10:45
To ja jestem ta bojaźliwa, zawsze muszę stchórzyć.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo