SOS

8 (nieoficjalnych) typów penisów: Młot, ołówek, banan, grzyb...

Wyjątkowo obrazowe przedstawienie męskiego przyrodzenia. Znasz je wszystkie?
8 (nieoficjalnych) typów penisów: Młot, ołówek, banan, grzyb...
Fot. Thinkstock
16.10.2016

Penis jaki jest, każdy widzi. Ale przecież nie zawsze wygląda tak samo. Męskie przyrodzenie może się różnić długością, grubością, kształtem, a nawet kolorem czy wygięciem. Podobno ile facetów, tyle typów. Które z nich spotyka się jednak najczęściej? Tego dowiadujemy się z publikacji serwisu 9gag.com.

Autorzy twierdzą, że męskie interesy można podzielić na 8 podstawowych typów. Klasyfikacja nie ma ta nic wspólnego z anatomią i oficjalnym językiem naukowym, ale sporo wyjaśnia. Banan czy młot wzbudzają znacznie więcej skojarzeń, niż zwykły fallus. Spotkałaś się z którymś z nich?

Naszym zdaniem to bardzo obrazowe przedstawienie tematu. I trudno odmówić mu słuszności…

Zobacz również: Penis został blogerem! Męskie przyrodzenie i jego przygody na niezwykłych zdjęciach (+18)

 

kształt penisa

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/tcgalvin/

BANAN

Nazwa mówi sama za siebie. Przyrodzenie tego typu przypomina kształtem podłużny owoc. Męskość jest równomiernie gruba, a w czasie erekcji delikatnie wygięta. Zazwyczaj do dołu, ale zdarzają się odstępstwa od tej normy. Odchylenie od pionu wynosi maksymalnie 10 stopni i jest całkowicie naturalne. Zwłaszcza, jeśli penis jest długi.

kształt penisa

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/flo_hansson/

MŁOT

Wyjątkowo obrazowe przedstawienie sprawy, ale coś w tym jest. Przyrodzenie przypominające to narzędzie składa się ze smukłego trzonka i wyjątkowo dużego zakończenia. Żołądź jest znacznie szersza od samego prącia - widoczne jest to szczególnie w czasie erekcji.

kształt penisa

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/veen.a.rama/

LITERA C

Rzadko zdarzają się przyrodzenia idealnie proste. Jak zauważono w przypadku banana - lekkie odchylenie jest zjawiskiem powszechnym. Istnieją jednak penisy bardzo wykrzywione, które kształtem przypominają literę C. Przyczyną może być jego ułożenie w bieliźnie. Męski interes nie ma w sobie kości, więc łatwo się odkształca.

kształt penisa

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/livelovelerke/

GRZYB

Ma wiele wspólnego z młotem, ale jednak trochę się od niego różni. W przeciwieństwie do narzędzia, penis kojarzący się z grzybem jest po prostu krótki. Ale ma sporej wielkości żołądź, przypominającą kapelusz grzyba. Określenie to nie nawiązuje w żaden sposób do braków w higienie osobistej.

Zobacz również: Tak wygląda PENIS IDEALNY

kształt penisa

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/salavat.fidai/

OŁÓWEK

Często spotykany model, który naprawdę przypomina narzędzie do pisania. Tego typu przyrodzenie jest raczej długie i wyprostowane. Od młota odróżnia je bardzo wąska żołądź, która dodatkowo zwęża się na końcu tworząc niemal szpiczasty kształt.

kształt penisa

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/susanna_marianne/

OGÓREK

Porównanie nie jest pozbawione podstaw. To penis nieprzesadnie długi, ale dość szeroki. Solidny obwód jest znacznie większy od zakończenia (czyli żołędzi). Niektórzy nazywają ten typ marchewką. Bez względu na warzywne porównanie - to bardzo często spotykany model.

kształt penisa

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/toksey/

ŻYLASTY

W tym przypadku nie chodzi nawet o kształt, bo ten może być dowolny. Autorzy wymieniają ten typ ze względu na bardzo widoczne żyły. Interesy niektórych panów są niemal w całości pokryte wyraźnymi naczyniami pompującymi krew. I jak zastrzegają autorzy tej klasyfikacji - kobiety to uwielbiają.

kształt penisa

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/ployibas/

AWOKADO

Wyobraź sobie ten przysmak, a wszystko stanie się jasne. Penis tego typu jest krótki, ale masywny. Zwłaszcza u nasady i w środkowej części. Im dalej, tym bardziej się zwęża. Mówiąc bardziej obrazowo, to przyrodzenie zwyczajnie niskie i grube.

Zobacz również: Jak się kochać, jeśli jego penis jest...

Komentarze (7)

Ocena: 2.71 / 5
gość (Ocena: 1) 16.10.2016 23:23
Jak to napisał mistrz Sztaudynger: Jestem taki, jak mnie Pan Bóg stworzył, No - trochem świństwa od siebie dołożył.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 16.10.2016 22:01
Akurat mój facet ma stulejkę z którą nie zamierza nic robić...
zobacz odpowiedzi (1)
hanka (Ocena: 5) 16.10.2016 15:47
najgorzej jak rozni sie mozliwosciami to akurat problem łagodzi iq man albo jak posiadacz nie wie co z nim zrobić, to juz wtedy nic nie pomoże
odpowiedz
hahhaha (Ocena: 5) 16.10.2016 15:11
Kurde powiem szczerze że nie ujęłabym sama tego lepiej :D a i tak cała rzecz polega na tym, żeby stał bo na iqman nawet szpetny będzie mocarzem... a piękniutki lecz oklapły żadnego pożytku nie zapewni ;) nie wygląd zdobi człowieka :D:D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo