SOS

Cztery sytuacje, kiedy absolutnie NIE MOŻESZ uprawiać seksu z facetem

Domyślasz się, o co chodzi?
Cztery sytuacje, kiedy absolutnie NIE MOŻESZ uprawiać seksu z facetem
Fot. iStock
01.10.2016

Orgazm jest czymś wspaniałym i chyba nikt nie zaprzeczy, że daje on uczucie radości i spełnienia. Nie oznacza to jednak, że trzeba za nim ślepo gonić. Są bowiem sytuacje, kiedy lepiej powstrzymać się od seksu. W przeciwnym wypadku można najeść się wstydu albo – co gorsza – bardzo potem żałować chwili zapomnienia.


Jakimi zachowaniami ośmieszymy się, próbując zdobyć faceta?

O jakich sytuacjach mowa? Oto cztery najważniejsze z nich.


Pamiętaj – absolutnie NIE IDŹ Z FACETEM DO ŁÓŻKA, jeżeli…

zakazany seks

Fot. Thinkstock

Oboje jesteście pijani


Po alkoholu odbieramy rzeczywistość zupełnie inaczej niż na trzeźwo. Chwytamy chwilę i wydaje nam się, że będzie ona trwała wiecznie. Albo że nie poniesiemy żadnych konsekwencji naszych spontanicznych decyzji. To błąd. Pod wpływem napojów procentowych być może przeżyłabyś kilka upojnych chwil, ale za jaką cenę? Rzadko kiedy pamiętamy wtedy przecież o tym, by użyć zabezpieczenia. Przyznaj sama, że zajście w ciążę lub zarażenie się chorobą weneryczną nie jest przyjemną perspektywą, prawda?

zakazany seks

Fot. Thinkstock

Nocujecie u Twoich lub jego rodziców


Nawet jeżeli 18. urodziny obchodziliście już dawno temu, dla waszych rodziców zawsze będziecie dziećmi. Świadomość, że uprawiacie seks pod ich dachem, może być więc dla nich szokująca, a wręcz niesmaczna. Zwłaszcza jeżeli was usłyszą. Czy ty chciałabyś nakryć rodziców w intymnej sytuacji? Na pewno nie. Oni również sobie tego nie życzą.

zakazany seks

Fot. iStock

Masz okres


Niektóre pary uprawiają seks w czasie okresu i nie ma w tym nic złego, jeśli oboje naprawdę tego chcą. W przypadku, kiedy ty jesteś napalona, a twój facet wzbrania się przed intymnością (lub na odwrót – to on pragnie seksu, a ty czujesz się nieświeżo z powodu miesiączki) – nie decydujcie się na stosunek. Odczekajcie do końca menstruacji. W końcu to tylko kilka dni.

zakazany seks

Fot. Thinkstock

To Twój wieczór panieński


Niektórzy wyznają zasadę, że to, co dzieje się na wieczorach panieńskich i kawalerskich powinno zostać utrzymane w tajemnicy. Takie osoby twierdzą, że jest to wyjątkowy i ostatni moment, by pozwolić sobie na więcej. Bzdura. Ani ty na swoim wieczorze panieńskim, ani twój narzeczony na wieczorze kawalerskim nie powinniście spać z przypadkowymi osobami. Seks w takiej sytuacji nie wchodzi w grę!


Źródło: viralka.pl


Chcesz związku a nie jednonocnej przygody? Nie popełniaj więc TYCH błędów!

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 3.25 / 5
gość (Ocena: 1) 12.11.2016 00:51
Dodałabym jeszcze (a może przede wszystkim): - kiedy partnerem byłby członek rodziny - albo szef - albo podwładny - kiedy jego żona ma zaraz wrócić.
odpowiedz
Mężczyzna (Ocena: 2) 02.10.2016 20:34
"Pamiętaj – absolutnie NIE IDŹ Z FACETEM DO ŁÓŻKA, jeżeli…" - on Cię do tego zmusza.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.10.2016 20:21
Ale bzdury. Jak wiem co robię to dlaczego mam zabronić sobie uprawiania seksu po pijaku i w innych sytuacjach.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.10.2016 06:57
Uprawiałam seks w czasie okresu, u rodziców i kiedy byliśmy oboje bardzo pijani. Ten ostatni wspominam bardzo dobrze, jeden z lepszych razów w moim życiu. Ale to był stały partner i zabezpieczam się plastrami.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie