SOS

Jak osiągnąć orgazm sutkowy?

Odpowiednie pieszczenie piersi może doprowadzić do ekstazy...
Jak osiągnąć orgazm sutkowy?
Fot. Thinkstock
01.09.2016

Choć orgazm jest nieodłączną częścią naszego życia (a przynajmniej mamy taką nadzieję), wciąż niewiele o nim wiemy. Najczęściej doświadczamy tego łechtaczkowego, który zdaniem ekspertów najłatwiej osiągnąć. Niektóre panie mają to szczęście i szczytują również pochwowo. Czasami wielokrotnie. Zdarzają się także orgazmy bez stosunku, np. w czasie niektórych ćwiczeń fizycznych.

Za to orgazm sutkowy pozostaje dla większości z nas tajemnicą. Odczuwamy co prawda przyjemność w czasie pieszczenia piersi, ale nie jest to szczyt ekstazy. Gdyby nie wyznania niektórych kochanek i wywody specjalistów, nie wiedziałybyśmy o jego istnieniu. Wszystko wskazuje jednak na to, że odpowiednio drażnione sutki mogą doprowadzić nas do szaleństwa.

Tylko jak to zrobić?

Zobacz również: 7 typów kobiecych orgazmów, których powinnaś doświadczyć

 

orgazm sutkowy

fot. Thinkstock

Orgazm sutkowy: jak wygląda?

Tajemnica sukcesu tkwi w odpowiednim pieszczeniu kobiecych piersi, a konkretnie - sutków. Warto pamiętać, że to bardzo unerwione miejsce, a także jedna ze stref erogennych. Ale to nie oznacza, że na pewno go osiągniesz. To sprawa indywidualna i w dużej mierze zależna od umiejętności partnera.

Nie wszystkie kobiety przeżywają ekstazę dzięki stymulowaniu sutków. Jednak nic straconego - okazuje się, że największe szanse na to są w czasie laktacji po urodzeniu dziecka.

Warto spróbować również przed menstruacją, kiedy nasze ciało jest szczególnie wrażliwe na bodźce. Dotyk partnera może być odczuwalny ze zdwojoną siłą i przyczynić się do orgazmu sutkowego.

W tym przypadku praktyka nie zawsze czyni mistrza. Niektóre z nas nie mają do tego predyspozycji i uporczywy trening tak naprawdę na niewiele się zda. Próbuj, ale z umiarem.

orgazm sutkowy

fot. Thinkstock

Pieszczenie piersi musi zająć trochę czasu, a napięcie powinno być stopniowane. Należy zacząć od ich delikatnego masowania jedną dłonią, potem dwiema. Najlepiej sprawdzają się koliste ruchy wokół brodawek. Tu nie ma miejsca na jednostajność. Najpierw spokojnie, później znacznie mocniej i tak na zmianę.

Kiedy sutki stają się nabrzmiałe, partner powinien się na nich skupić. Zamiast błądzić po całych piersiach - chwytać je delikatnie, masować, niemal szczypać.

Zabawę warto urozmaicić lubrykantem o ulubionym zapachu. Ten nie tylko wprowadzi przyjemniejszą atmosferę, ale zwiększy również doznania. Nawilżone sutki więcej zniosą, a partnerowi pozwolą na swobodniejsze ruchy.

Zobacz również: 7 typów orgazmów, o których głośno się nie mówi

orgazm sutkowy

fot. Thinkstock

Aby osiągnąć orgazm sutkowy pieszczoty nie mogą być skoncentrowane tylko na jednej piersi. Masować trzeba obie równocześnie, bo tylko wtedy możliwa jest pełna ekstaza. Przydadzą się nie tylko dłonie. Jedna pierś może być ssana i pieszczona językiem, druga drażniona ręką.

Kobieta musi czuć męskie zaangażowanie, ale bez przesady. Zbyt mocne ściśnięcie sutka może być bardzo bolesne, a wtedy o orgazmie nie będzie mowy.

Orgazm sutkowy to nie tylko błoga przyjemność w okolicy piersi. Połączony jest ze skurczami pochwy i macicy, jak przy tradycyjnym stosunku seksualnym. Pieszczenie brodawek może więc zastąpić seks.

 

orgazm sutkowy

fot. Thinkstock

Orgazm sutkowy samemu

Tak jak w przypadku zbliżenia w parze - jest możliwy, ale osiągalny tylko dla wybranych. Jeśli pieszczenie sutków przez partnera nie sprawia Ci ogromnej przyjemności, zrobienie tego na własną rękę niewiele da. Wrażliwe na dotyk brodawki możesz oczywiście drażnić sama.

Zadbaj o sprzyjającą atmosferę. Potrzebujesz ciszy, spokoju i pewności, że nikt Cię na tym nie przyłapie. Połóż się wygodnie i zacznij delikatnie dotykać swoich piersi. Wykonuj okrężne ruchy, od czasu do czasu trącając sutki.

Kiedy stają się twarde i nabrzmiałe, skup się na nich. Możesz polizać swoje palce i zwilżoną dłonią zacząć drażnić sutki. Zmieniaj siłę nacisku i szybkość ruchów. Kiedy poczujesz, że przyjemność przechodzi aż do podbrzusza - jesteś już blisko orgazmu!

Zobacz również: Jak osiągnąć orgazm sutkowy?

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.09.2016 14:52
Juz otwarto INSTAPLOTE!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.09.2016 14:52
WIECIE ZE INSTAPLOTA JUZ JEST???!!!!! Dawajcie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.09.2016 13:24
Ja mam bardzo wrażliwe piersi, ale nie lubię skupienia się na samych brodawkch, lubie jak tez partner piesci całą pierś :) zdarzały mi się orgazmy skutkowe, są niesamowite:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo