SOS

„Z nikim nie było mi tak dobrze” , czyli 7 oznak, że jesteś jego NAJLEPSZĄ kochanką!

Te wskazówki pozwolą Ci odkryć prawdę, jak facet ocenia Twoje łóżkowe umiejętności.
„Z nikim nie było mi tak dobrze” , czyli 7 oznak, że jesteś jego NAJLEPSZĄ kochanką!
Fot. iStock
25.08.2016

Sfera seksualna odgrywa w związku bardzo ważną rolę. Osoby, które mają problemy, są sfrustrowane i kłócą się. Często dochodzi do zdrad i rozstań z tego powodu. Do życia seksualnego zwłaszcza mężczyźni przywiązują dużą uwagę. Dziewczyny, które myślą, że w tych sprawach cała inicjatywa należy do faceta, gorzko się rozczarowują. Bo każdy lubi, kiedy jego partnerka jest zaangażowana w miłość. Mężczyźni na początku wymagają nie tyle umiejętności, ile aktywności. Chociaż umiejętności też są w cenie, o ile nie zostały nabyte w wyniku kilkudziesięciu przygód miłosnych. Wtedy panowie zaczynają patrzeć z niesmakiem, bo żaden nie lubi być jednym z wielu.

Nie jest łatwo rozpoznać, czy miłosna przygoda była dla mężczyzny wystarczająco satysfakcjonująca. Orgazm może być lepszy, może być gorszy. Pytanie faceta, czy mu się podobało, raczej nie jest najlepszym pomysłem. Po pierwsze jeśli nie jest zadowolony, i tak tego nie powie – bo nie wypada. Poza tym w ten sposób pokażesz mu, że sama wątpisz w swoje umiejętności, a faceci lubią pewne siebie kobiety, nawet gdy coś im do końca nie wyszło. Na szczęście są sygnały, które pozwolą Ci rozpoznać, czy jesteś wyjątkową kochanką. Wystarczy jeden z nich.

Zobacz także: Jak powinien wyglądać pierwszy raz?

najlepsza kochanka

Fot. iStock

Proponuje Ci jeszcze jeden raz

Jeżeli zrobiłaś na nim wrażenie, zapyta czy nie jesteś zmęczona i masz ochotę na kolejny raz. To znak, że naprawdę bardzo mu się podobało. Facet, który stwierdził, że to po prostu kolejny nudny numerek w jego życiu, nie zaproponuje powtórki. Jego potrzeby zostały zaspokojone, więc da sobie spokój do następnej okazji.

najlepsza kochanka

Fot. iStock

Szybko zasypia

Facet, który bardzo szybko zasypia po stosunku, to mężczyzna w pełni zaspokojony. Pozbawiłaś go energii do tego stopnia, że padł, oczywiście w tym dobrym znaczeniu. Pozostało Ci jedynie cieszyć się. W żaden sposób nie należy odnosić tego podpunktu do pierwszego. Jednego dnia facet może mieć więcej energii, a innego mniej. Oba te sygnały świadczą, że jesteś wspaniałą kochanką.

Zobacz także: Waszym zdaniem: Do jakiego wieku facet może być prawiczkiem?

najlepsza kochanka

Fot. iStock

Następnego dnia dostajesz do pracy bukiet kwiatów albo śniadanie/kawę do łóżka

Nie ma lepszego znaku uznania niż samodzielnie przygotowane przez faceta śniadanie czy bukiet kwiatów dostarczony do pracy. Nie denerwuj się i nie oskarżaj go o przedmiotowe traktowanie. Było mu z Tobą cudownie, jak z żadną inną kobietą i po prostu chce Ci sprawić przyjemność, bo tak wiele dla niego znaczysz. Ubiegła noc również.

najlepsza kochanka

Fot. iStock

Podczas uprawiania miłości mówi, jaka jesteś wspaniała

Zachwycony facet będzie Ci mówił podczas stosunku, jaka jesteś wspaniała albo że z nikim nie było mu tak dobrze, jak z Tobą. Uwierz w to i staraj się jeszcze bardziej, żeby nigdy nie zapomniał tej nocy. Normalnie faceci tak bardzo skupiają się na przyjemności, że rzadko kiedy dbają o czułe słowa czy wyrazy uznania. Musiałaś wywołać wyjątkowe doznania.

najlepsza kochanka

Fot. iStock

Z rana tryska humorem i energią

Facet, który z rana tryska humorem oraz energią to potwierdzenie, że poprzednia noc była jedną z bardziej udanych w jego życiu. Śmiemy twierdzić, że wręcz najlepsze. Na pewno sama po sobie możesz stwierdzić, że zachowujesz się podobnie. Satysfakcjonująca noc zawsze przekłada się na rewelacyjne samopoczucie z rana, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

najlepsza kochanka

Fot. iStock

Odzywa się często w ciagu dnia i wspomina wspólną noc

Następnego dnia dostajesz od niego mnóstwo wiadomości? Ostatnia noc naprawdę musiała zrobić na nim wrażenie. Tym bardziej, jeżeli robi wyraźne aluzje co do miłosnych igraszek. W każdym razie, kiedy normalnie nie ma takiego zwyczaju, ale po upojnej nocy dostajesz od niego mnóstwo wiadomości, masz powód, aby się cieszyć.

najlepsza kochanka

Fot. iStock

Jeszcze podczas randki koniecznie chce ustalić termin kolejnego spotkania

Faceci ciągle myślą o seksie, pewnie byłabyś zaszokowana, gdybyś dowiedziała się, jak często. Jeszcze mają świeżo w pamięci ostatni raz, a już planują kolejny. Jeżeli było mu z Tobą rewelacyjnie, to oczywiście marzy o widzeniu się znowu jak najszybciej. Potwierdzeniem tego będzie jego prośba jeszcze podczas tego samego spotkania.

Zobacz także: Jak być bardziej śmiałą w łóżku?

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
ach wspomnieniaaaa (Ocena: 5) 25.08.2016 20:29
Przy mnie facet zaczął brać iqman, bo ciągle mu bylo mało a możliwości były dość....ograniczone powiedzmy z jego strony :P W efekcie wspominam to jako najpiększniejszy okres erotyczny w moim życiu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.08.2016 12:26
rady do du..py
odpowiedz
smutnakochanka (Ocena: 5) 25.08.2016 10:54
wydaję mi się, że jestem dobrą kochanka dla mojego mężczyzny, ale.... nigdy nie miałam orgazmu nawet sama nie potrafię siebie zadowolić, jakieś rady?
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo