SOS

Wyznania: Jak wyobrażałam sobie seks, zanim zaczęłam go uprawiać?

Wypowiedzi tych dziewczyn rozbawią Cię do łez!
Wyznania: Jak wyobrażałam sobie seks, zanim zaczęłam go uprawiać?
Fot. Thinkstock
14.08.2016

Mamy różne teorie oraz wyobrażenia na temat rzeczy, których jeszcze nie doświadczyłyśmy. Są tym bardziej niesamowite oraz wyolbrzymione, kiedy chodzi o zakazany owoc. Wspominając dawne lata, czy nawet dzieciństwo, widzimy, jakie były absurdalne i śmieszne. Rzeczywistość okazuje się zupełnie inna. Czasami rozczarowuje, a czasami zaskakuje pozytywnie.

Zwłaszcza seksualność budzi różnego rodzaju domysły w umysłach nastolatek. Na początku zazwyczaj jest połączona z romantycznymi wizjami dotyczącymi wielkiej miłości do grobowej deski. Z czasem większa ciekawość rodzi się co do kwestii czysto fizycznych. Jak to jest? Czy boli? Niedostateczna edukacja seksualna w szkołach, opowieści starszych koleżanek czy przypadkowo zasłyszane opowieści sprawiają, że budujemy w wyobraźni dość śmieszny obraz.

Portal cosmopolitan.com zebrał wypowiedzi kobiet, które opisały zaskakujące rzeczy, w które wierzyły, zanim zaczęły uprawiać seks. Faktycznie jest się z czego śmiać?

Tiffany, 21 lat

- Myślałam, że penis się nie rusza. Byłam przekonana, że wchodzi do środka, a potem pełza tam jak wąż.

Zobacz także: Wstydliwy PROBLEM: `W czasie seksu odczuwam straszny ból. Dlaczego tak się dzieje?`

wyobrażenia o seksie

Fot. Thinkstock

Becca, 23 lata

- Kiedy byłam w czwartej klasie i brałam udział w pidżama party, pamiętam, że jedna dziewczyna była bardzo przestraszona, ponieważ spała na jednym łóżku z chłopakiem. Mimo że do niczego nie doszło, a oni nawet się nie dotknęli, my wszyscy mówiliśmy jej: `Faktycznie, może jesteś`. Pamiętam też największy dylemat: `Czy miałeś na sobie spodnie?`. Myślieliśmy, że nawet jeżeli oni się nie dotknęli, ale on nie miał na sobie spodni, dziewczyna mogła zajść w ciążę.

wyobrażenia o seksie

Fot. Thinkstock

Sara, 24 lata

- Moja mama uświadomiła mnie dość wcześnie na ten temat. Byłam małym, nieznośnym potworkiem, który rozpowiadał o tym wszystkim innym dzieciom, zanim dowiedziały się czegoś od swoich rodziców. Wtedy myślałam jednak, że jest to coś w stylu fajnej zabawy, a nie `spoconego` migdalenia.

Zobacz także: Czy facetom podobają się małe piersi?

wyobrażenia o seksie

Fot. Thinkstock

Catherine, 22 lata

- Bardzo wyraźnie pamiętam film, który oglądałam w szkole podstawowej dotyczący edukacji seksualnej. Opierał się na analogii. Piersi były ukazane pod postacią naleśników, a penis kiełbaski. Chociaż nie zastanawiałam się, na czym technicznie polega seks, byłam przekonana, że jest czymś smacznym i wywołuje uczucie wzdęcia.

wyobrażenia o seksie

Fot. Thinkstock

Hanna, 23 lata

- Myślałam, że jest to po prostu intensywne całowanie. Po raz pierwszy usłyszałam słowo `seks` w drugiej klasie i wtedy wydawało mi się, że miłość fizyczna jest tematem tabu. Przez większość tamtego okresu twierdziłam, że to nie jest coś dobrego, bo słyszałam tylko wzmianki od osób w moim wieku. Oni mówili wtedy przyciszonym głosem, jakby opowiadali o czymś złym.

wyobrażenia o seksie

Fot. Thinkstock

Maria, 23 lata

- Chciałam z tym poczekać aż stanę się mężatką, dopóki nie skończyłam 16. lat. Myślałam, że będę krwawić bardziej niż faktycznie krwawiłam. Myślałam, że będzie bolało, ale nie bolało i myślałam, że nie będę mieć orgazmu. W rzeczywistości miałam go.

Danielle, 23 lata

- Myślałam, że dorośli zawsze to robią. Za każdym razem, kiedy kładą się do łóżka.

wyobrażenia o seksie

Fot. Thinkstock

Nina, 26 lat

- Myślałam, że ludzie po prostu zdejmują swoje ubranie i kładą się razem. W ten sposób postępowałam z moimi lalkami Barbie.

Kathy, 22 lata

- Pamiętam swoje myślenie, że to dosłownie zmieni sposób, w jaki ludzie będą na mnie patrzeć. Byłam przekonana, iż oni będą wiedzili, że mam już pierwszy seks za sobą.

Zobacz także: Jak podkręcić swój orgazm?

 

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
A (Ocena: 5) 14.08.2016 17:12
"Myślałam, że ludzie po prostu zdejmują swoje ubranie i kładą się razem. W ten sposób postępowałam z moimi lalkami Barbie"- mistrz!
zobacz odpowiedzi (2)
pełza? (Ocena: 5) 14.08.2016 13:11
Jezu, co to za ofiary losu to pisały... Ja myślałam, że seks jest zawsze idealny a opadanie członka w trakcie to jakieś wygłupy. Tymczasem rzeczywistość jest idealna tylko jak się facet zaopatrzy w jakieś tabsy typu erozon max, bo normalnie to różnie bywa. Grunt to zachować równowagę i poczucie humoru, to można z twarzą z takich sytuacji wyjść. Ale węża pełzającego to bym nie wymyśliła...masakra.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 14.08.2016 12:32
Coraz głupsze artykuły!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo