SOS

Jaką jesteś kochanką? Twój kolor włosów zdradza wszystko!

Poznaj wyniki badań. Blondynki lubią seks w miejscach publicznych, a brunetki...
Jaką jesteś kochanką? Twój kolor włosów zdradza wszystko!
Fot. Thinkstock
10.07.2016

Wszyscy dobrze wiemy, jak krzywdzące są stereotypy. Jednak niektórym nie przeszkadza w twierdzeniu, że wszystkie blondynki są głupie, brunetki lubią seks, a rudym nie można ufać. Tego typu absurdalne twierdzenia wciąż trafiają na podatny grunt. A gdyby tak nie polegać na ludowej mądrości i przeprowadzić wiarygodne badanie? Tak właśnie zrobił jeden z producentów… prezerwatyw.

Raport opracowany na jego zlecenie miał za zadanie określić nasz erotyczny temperament właśnie na podstawie koloru włosów. Dowiadujemy się z niego, który odcień odpowiada za największy apetyt na seks, kto gustuje w znajomościach na jeden noc, a które z nas lubią mocniejsze wrażenia.

Sprawdź, co mówi o Tobie! Może jeszcze o czymś nie wiesz...

Zobacz również: Ten kolor włosów odpowiada za późną utratę dziewictwa (Potwierdzasz?)

 

kolor włosów a seks

fot. Thinkstock

CZARNE WŁOSY

Masz ogromny apetyt na seks, a kiedy nie wiesz jak go spożytkować - szukasz szczęścia na portalach i w aplikacjach randkowych. Szukasz tam partnera w wiadomym celu.

Ciemnowłose kobiety najczęściej lądują w łóżku z nieznajomymi mężczyznami. Takie spotkania na jedną noc to dla Ciebie chleb powszedni.

Jesteś bardzo pewna siebie, a w sprawach seksu uważasz się za ekspertkę.

 

kolor włosów a seks

fot. Thinkstock

WŁOSY BLOND

Wciąż szukasz nowych seksualnych wrażeń, a to sprowadza się m.in. do tego, że potrafisz kochać się w miejscach publicznych. Szybki numerek w samochodzie lub toalecie to Twój żywioł.

Co druga blondynka uważa się za ekspertkę w tym temacie. Brak kompleksów sprawia, że potrafisz kochać się z kimkolwiek i gdziekolwiek.

Spotkania na jedną noc nie są Ci obce. W tej kwestii bardziej aktywne są tylko czarnowłose kobiety.

Zobacz również: Brunetki czy blondynki? Wiemy, który kolor włosów GWARANTUJE powodzenie!

kolor włosów a seks

fot. Thinkstock

RUDE WŁOSY

Zupełnie nie interesują Cię jednonocne przygody. Wolisz uprawiać seks z kimś, kogo dobrze znasz i darzysz uczuciem. Pod tym względem jesteś najtrudniejsza do zdobycia.

Kiedy przyjdzie co do czego, lubisz naprawdę mocne wrażenia. Panie z ognistymi włosami gustują w przebierankach, klapsach i innych odsłonach sado-maso.

Internetowe znajomości nie są dla Ciebie. Nie tylko dlatego, że tego nie chcesz. Rude z reguły cieszą się najmniejszym powodzeniem.

kolor włosów a seks

fot. Thinkstock

BRĄZOWE WŁOSY

Podobnie jak blondynki, nie jesteś przeciwko znajomościom na jedną noc, ale zdarza Ci się to zdecydowanie rzadziej, niż kobietom z czarnymi włosami.

Jeśli już szukasz szczęścia w Internecie, to nigdy nie wybierasz bezpłatnych portali randkowych. Wolisz zapłacić za dostęp, bo wydaje Ci się, że wtedy łatwiej znaleźć kogoś naprawdę wartościowego.

Nie masz zbyt dużej siły przebicia. Kompleksy na punkcie swojego ciała i zdolności w łóżku często dają się we znaki.

Zobacz również: Jak chronić kolor włosów latem?

Komentarze (5)

Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 11.07.2016 00:32
No rzesz! badanie zostało przeprowadzone na zlecenie producenta gumek (więc wiadomo że będą się skupiać na niegrzecznych dziewczynkach). Z tekstu wynika że te kobiety były wyhaczone z portali randkowych, to czego wy się spodziewałyście?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.07.2016 23:00
O tak. Przygody na jedną noc to cała ja. Koocham te artykuły :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.07.2016 13:30
sranie w banie :D
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 10.07.2016 10:03
co za pie.rdo.lenie. że niby jak mam brązowe włosy to mam kompleksy? a inne kobiety nie mają, bo mają bardziej żywy kolor? żenada
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.07.2016 06:46
nic się nie zgadza
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo